2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

YOK CANIM NAZAR DEĞER DİYE DEĞİLDE TİCKER I KOYMAK İÇİN KALDIRDIM
ZATEN BEBEĞİMONLİNE BEBEKLERİ BÖLÜMÜNDE ARA ARA PAYLAŞIYORUM RESMİNİ
SON HALİ FORUMDA VAR AMA FACE DE YOK  :k06:

azra35

allahın izniyle nazar değmez kızlar hepimiz ii niyetliyiz gözü olanları allah a havale edelim :k06:

neslihan

azra35

kızlar ben anasınıfı öğretmeniyim bugün mersin erdemliye tayinim çıktı sizinle paylaşmak istedim hepinize iyi geceler :basardim:

fıstık

Alıntı yapılan: azra35 - 16 Haziran , 2010, 00:01:17
kızlar ben anasınıfı öğretmeniyim bugün mersin erdemliye tayinim çıktı sizinle paylaşmak istedim hepinize iyi geceler :basardim:

hayırlı uğurlu olsun canım

çağınım

nagehancım demetcim neslihancım azracım selam kızlar nasılsınız

nagehancım çağında aslında ışıl gibi yani çağın çok hareketli bi yerde durmuyo aklı hep yaramazlıkta tencereler tavalar çekmeceler renkleride öğrettik ama peşinde dolaşarak yani kaçıyo bireyse oynuyo ama oyuncakla değil yani mesela deosorant şişelerini alıyor kitapları alıyor sayfaları çeviriyor ama sonra yırtıyo elinin altına bişi vermemeye çalışıyorum geçenlerde teyzeme gittik kadıncağız herşeyi kaldırıyo çağın gelince ama konsoldakilere bişi yapamadı kaşla göz arasında teyzemin 8 tane tabağını kırdı gümbürtüye gittik içeri sonrada nohut kavanoznu devirdi hepsi yerde hep yaramazlık peşinde

kızlar doğum gününe ben hamurlu pastada düşünüyorum ama arabalı bide süngerboblu olanlar he bide 1 yaş pastaları var çok kararsız kaldık biz cumartesi iyice araştırıp siparişi vericez balonlar aldık süsler falan tabaklar inş.. güzel bi parti yapıcaz anlamaıyolar ama ilerde bakıp derler neslihanında dediği gibi çok güzel şeyler yapmışlar diye

azracım hayırlı olsun canım çok sevindim

kızlar bugün bizim evlilik yıldönümümüz 3 yıl oldu bugün tam 16.06.2007 de evlenmiştik  :love3:

Demet_dk

selam kızlar

azracım hayırlı olsun inşallah yeni yeriniz uğurlu gelir mustafiş yemek yer kilo alır pütürlülere alışır

yeşimcim çağın paşam tabakları kırıyo demek siz ona doğum gününde de haırlayın tabakları kırsın sirtaki miydi neydi ondan yapsın
evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım mutlu mesut nice yıllar geçirin meleğinizle birlikte

pasta işine gelince bende 20 kişilik için 100 tl fiyat aldım başka bi yerden de 50 tl fiyat aldım
içime sinmesi lazım hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum
büyük ihtimalle hamurlu olanlardan yaptırıcam daha güzel görünüyo
bende arabalı istiyorum yaa kedili
doruk arabalara ve kedilere kafayı takmış durumda düt düt mia mia diye dolaşıp duruyo

dün akşamdan beri ateşi var gece 39 a çıktı fitil duş falan derken düşürdük
neyi var anlamadım görünürde diş yok evin içinde hastamı oluyo bu çocuk ya

çağınım

demetcim canımm sağol bitanem inş.. nice senelere  :nazar: :amin:

demetcim sorma canım yaa tabak kırmaya bişiler kırmaya çok hevesli bende diyorum çocuk sirtaki yapıcak diye bol bol tabak alalım doğum gününde oynasın kırsın  :ehi:

demet hacı sayidde çokgüzel pasta modelleri var güllüoğlundada 15 kişilik pastalar 90 tl hamurlar hoş duruyo bende sanırım hamur yaptırıcam hatta bi kaç tane resim kaydettim örnek olarak modelleri hoşuma giden yerim paşamı ben demek düt düt diye dolaşıyo bide mia mia ozaman kedili yada arabalı hoşuna gider  ;D

aa canım ateşi yine diştendir patlatamıyodur yaa kıyamam çağında myle oldu yaa geçen hafta bu dişler mahvetti kuzularımızı evde hasta olmaz diş sıkıntısı o bence düşmesine sevindim sürekli ölç ateşini geçniş olsun inş.. olmaz bi daha ateşten çok korkuyorum  :y25:

Demet_dk

bizim buralarda varsa bi bakayım hacı sayide
bizim burda en güvendiğim yer dilaver oda 100 tl diyo abartıyolar ya 100 tl pasta olurmu sanki 6 katlı  pasta
babam düğün salonuna yaptırıyo 6 katlı 200 tl  :ehi:

canım valla bende taesten çok korkuyorum gece 3.30 emmeye kalktı bi baktım 39 derece saat 5.30 da falan yatırdım uykusu vardı uyutmadım
bende uyur kalırım diye hep beraber oturduk yatakta
uykumu alamadığım için uykum çok ağır ateşlenirde uyanamam diye ödüp kopuyo
Allah korusun yavrularımızı  :amin:
beraber büyüyolar birbirlerini göremeselerde  :k06:

çağınım

demetcim haklısın abartıyolarda fiyatları fırsat iştee  ;D
baban biliyo yanii bu işi ne güzel

demet ateşi olunca uyutmamak lazım evet off gerçekten çok korkuyorum ateşten sende uyuyamadın tabii anlıyorum seni bende uyumamıştım geçen hafta rabbim korusun yavrularımızı
gerçektende beraber büyüyolar göremedende olsa  :k06:

neslihan

evlilik yıldönümünüz kutlu olsun yeşimcim,

Demetcim çok geçmiş olsun.

bende hamurlu pasta almayı düşünüyorum Allah izin verirse

çağınım

teşekkür ederim neslihancım  :flowers:

bencede hamurlu pastalar çok güzel görünüyo  :hungry:

zuzu68

kızlar ben yeni katıldım aranıza haziran annesiyim.oğlum çok tatlı ve güzel her annenin histtiği gibi.yalnız bebişim kanepelere tutnarak yürüyo aksi halde tek başına değil hamle yapmak popişinin üzerine oturuveriyo öyle azıcık koyversem.dün gittiğim toplantıda kilosu fazla yürüyemez daha falan dediler çok üzüldüm:(((

fıstık

demetçim çok geçmiş olsun

yeşimcim sizinde evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice seneler inşallah :nazar:

ışılda tezgahın üzerindeki tabakları kolluyo annem koysada alsam diye :toothy10: şimdiye kadar bişi kırmadı maşallah kırılması önemli değilde

ona bişi olmasın insan korkuyo.

zuzu hoşgeldin canım benim kızımda tombişti ama 10 aylıkken yürüdü şuan 13 aylık evde koşturuyo merak etme seninkide yürür sen bol bol

yürütme alıştırmaları yap

çağınım

merhaba aramıza hoşgeldin ben yeşim 25 haziranda yaşına giricek çok tatlı ve yaramaz bi oğluşum var  :nazar: memnun olsum tanıştığıma  :flowers:

bebişin kanepeye tutunarak yürüyosa 1-1,5 aya kadar yürür her bebek bir değil yani her bebeğin gelişimi farklı kimisi geç yürür kimisi erken benim oğlum 1,5 aydan fazla olmak üzeredir yürüyo kilolu bi bebekse biraz daha geç olabiliyo ama moral bozucak bişey zamanı gelince yürücektir nasılsa üzme kendini hareketli ve fazla kilolu olmayan bebeklerin yürümesi daha çabuk oluyo ama o belli olmaz yanii  ;)