2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

hoşgeldin sefa getirdin bitanem :opucuk:
he yapıyo yapıyo mutfakta nekadar kap kacak tencere varsa boşaltıyo yavrum benim daha toplamasını öğretemedim bigün oda olur işallah :toothy10:

Angel

:opucuk: :opucuk:

kiss simdiden ogret  bak emre hepsinide yapiyor anasina   :k06:  yoksam bunlar evlendikten sonra evin isini emre halleder isilda maffeder    :ehi:

ufff yerim ben bunlarin popislerini

azracim hosgeldin canim

kislar yaa yesimi ve burcumu cok merak ediyorum bir haber alan varmi yaa :-\

burcum

maşallah bütün bebişlere çok güzel ve yakışıklı olmuşlar
tülincim girdim sabahtan beri bebeğimonline açık ama kelebek ten fırsat bulup yazamıyorum ki ben yazasıya kadar sen bizi merak ettiğini yazmışsın :ehi: :ehi: sağol canım iyiyiz biz sizlerin ve bebişlerinizinde iyi olduğunuzu duydum daha iyi oldum

fıstık

burcu nerelerdesin kız merak ettiriyorsun kendini derin hanım nasıl büyümüştür artık fıstık kız resim koyda görelim prensesimizi

burcum

fıstık

amanda aman derin hanım büyümüşte ortalığı bile dağıtmış maşallah :nazar: :nazar: :nazar:çok tatlı olmuş bu kız canım

neslihan

maşallah burcucum kelebek büyümüş Allah esirgesin.Anam birgün bunlar gider evlenirde iyimi :k06:

fıstık

evet ya valla birgün gelinlik resimlerinide ekleriz ayyyyyy duygulandım :y25:

azra35

neslihan

Alıntı yapılan: fıstık - 02 Haziran , 2010, 12:56:59
evet ya valla birgün gelinlik resimlerinide ekleriz ayyyyyy duygulandım :y25:

İnşallah Allah telli duvaklısından nasip etsin.

Azra 10 aylık felan olması lazım derinin

burcum

sağolun teyzeleri büyüdü ya çok fena oldu bu kelebek cadılığa terfi etti bu kızı kimse almaz bu cadılıkla :k06: :k06: :k06:
azracım 10 ay 16 günlük kelebeğim

fıstık

burcum

sağol nagihancım bütün bebişlerimize kocaman maşallahh ALLAH ım bahtlarını da kendileri gibi güzel yazsın  :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

tuuuuuuuuuuuuuutttttttuuuuuuuuuu   sana derin hanim yerim senin suratini masallahh   :nazar: :nazar:

amin burcum aminn