2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

BURDA DEĞİLDE BAŞKA BİR SİTEDE ARKADAŞIN KIZININ DİŞİ ÇIKMADI

çağınım

azracım takma çevreyi herkes bişey söylicek yaa aynı şeyleri bizlerde duyuyoruz sanki küçücük bebekler 20 kilo olmak zorunda sevicez diye çocukların sağlıklarıyla oynuyolar tombik bebek sağlıklı bebe değil hepimizin bebişleri fıstık gibi manken olucaklar sağlıklılar buna şükür  :nazar: :amin:

fıstık

nbr kızlar

ışıl bugün iyi sayılır ama mama yerken ve şurupları içerken burnumdan getiriyor şırınga bi parçada olsa işe yaradı

Demet_dk

bende şırınga kullanıyorum ilaçları için kaşıkla vermekten daha iyi

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

şimdi de ben gerı kalmısım :k06: :k06: :k06: :k06:
evet kızlar haklısınız ya o kadar nısasta cok hemde bos kıo yapar bılıyorum ama azcık kılo alsın dıye dusunmustum  :k06: :k06:
neyse vazgectım
demetcım sagol canım kılolu gozukmuyosun demıısın 55 kıloyum ama bana cok gelıyo
ebru sallıyla plates yapıyorum :k06: :k06: :k06: :k06:

Demet_dk

ahhh ahhh keşke bende 55 kilo olsam neler yapmazdım  :BangHead: :BangHead:

fıstık

Kızlar ışılımın doğmasına birgün kaldı

Geçen sene bu zamanlarda heyecanlı biraz hüzünlü meraklı bir bekleyiş içindeydim

Işılımı kucağıma alacaktım bitanemi hayatımı herşeyimi

Zaman nasılda hızla akıp gidiveriyor tam 1 sene olmuş

Dünyanın en güzel bebeğini kucağıma aldığım gün sanki bir rüyanın içindeydim kimse uyandırmasın istedim göğsümde uyuyan bir pamuk prensesti

Kelimeler ifade edebilseydi sevincimi daha neler neler anlatmazdım ki ama işte kifayetsiz kalıyor

Bebeğim, hayatıma ışık getirdiğin, en kötü günlerimi bile güllerle bezeli bir çiçek bahçesine çevirdiğin,babana birkez daha aşık olduğum,

dünyaya gelme amacımı hatırlattığın,bana en büyük hediye olduğun için sana teşekkür ederim.

IŞIL BEREN CANDEMİR SENİ SEVİYORUM ALLAHIM GÜLEN YÜZÜNÜ SOLDURMASIN HER DAİM MUTLU OL

DOĞUMUNU NASIL SEVİNÇLE BEKLEDİYSEM DOĞUM GÜNÜNÜDE AYNI HEYECANLA BEKLİYORUM İÇİM İÇİME SIĞMIYOR

YARIN BELKİ ÇOK YORGUN OLABİLİRİM O YÜZDEN ŞİMDİDEN YAZMAK İSTEDİM

IŞILIM KUZUM İYİKİ DOĞDUN

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 19 Mayıs , 2010, 00:50:30
Kızlar ışılımın doğmasına birgün kaldı

Geçen sene bu zamanlarda heyecanlı biraz hüzünlü meraklı bir bekleyiş içindeydim

Işılımı kucağıma alacaktım bitanemi hayatımı herşeyimi

Zaman nasılda hızla akıp gidiveriyor tam 1 sene olmuş

Dünyanın en güzel bebeğini kucağıma aldığım gün sanki bir rüyanın içindeydim kimse uyandırmasın istedim göğsümde uyuyan bir pamuk prensesti

Kelimeler ifade edebilseydi sevincimi daha neler neler anlatmazdım ki ama işte kifayetsiz kalıyor

Bebeğim, hayatıma ışık getirdiğin, en kötü günlerimi bile güllerle bezeli bir çiçek bahçesine çevirdiğin,babana birkez daha aşık olduğum,

dünyaya gelme amacımı hatırlattığın,bana en büyük hediye olduğun için sana teşekkür ederim.

IŞIL BEREN CANDEMİR SENİ SEVİYORUM ALLAHIM GÜLEN YÜZÜNÜ SOLDURMASIN HER DAİM MUTLU OL

DOĞUMUNU NASIL SEVİNÇLE BEKLEDİYSEM DOĞUM GÜNÜNÜDE AYNI HEYECANLA BEKLİYORUM İÇİM İÇİME SIĞMIYOR

YARIN BELKİ ÇOK YORGUN OLABİLİRİM O YÜZDEN ŞİMDİDEN YAZMAK İSTEDİM

IŞILIM KUZUM İYİKİ DOĞDUN

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  ayy cok duygulandim yaa emrem geldi gozumun onuneee  :y25: :y25: :y25:

ISILIM BIRTANEM NARTANEM  1 'INCI YAS GUNUNU SIMDIDEN KUTLUYORUM BEBEGIM. INSALLAH COK AMA COK MUTLU,HUZURLU VE BEREKETLI BIR INSAN OLURSUN :amin:  RABBIM SENI TUM KOTULUKLERDEN  KORUSUN INSALLAH   :amin: :amin:

IYIKI DOGDUN ISIL BERENN

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox:

neslihan

iyiki doğdun ışıl beren iyiki dünyaya geldiniz evimizin neşeleri Allah ım sizlere sağlıklı uzun ömürler versin inşallah  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :nazar:  :icon_flower:

neslihan

kızlar buarada benim kuşumun 7.dişi de geldi gün hayırlı olsun meleğime inşallah dişleriyle yemekler yiycek güzel güzel  :amin: :nazar:

Angel

hayirlisi nerlihancim  insallah dedigin gibi guzelce yerler kusmadan   :D 

bizim hala 5 tane disimiz var  ;D

neslihan

siz daha miniksiniz bir kere 5 tane olacak tabi biz nerdeyse 1 yaşında olduk maşallah teyzesi

Demet_dk

19 Mayıs , 2010, 15:33:22 #8217 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2010, 17:15:36 Demet_dk
BENDE IŞILIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLUYORUM İYİ DOĞMUŞ İYİKİ DOĞURMUŞ ANNESİNİ İKİSİNEDE MAŞALLAH  :nazar: :nazar:

NESLİHANCIM DURU YADA MAŞALLAH DURDU DURDU BİRDEN PATLATTI DİŞLERİ DEMEK 7 TANE OLDU  :nazar:
BİZ 3 TANEDE KALDIK ALTTA 3 TANE DİŞİMİZ VAR DEVAMI GELMEDİ  :dontknow:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN IŞIL :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
NİCE YASLARA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
DEMETCIM EFLININDE 8 TANE DISI VAR MASALLAH BIZ DE ERKEN CIKARDIK  :nazar: :nazar:

Demet_dk

eflinede maşallah  :nazar: yerim ben onun saçlarını  :opucuk: