2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ye ye afıyet olsun dene bakalım fayda ederse ben de yıyeyım de beraber zayıflayım :k06: :k06: :k06: :k06:
sen uyumuyomusun caım
benım uykum kactı

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♥єℓмα şєкєяιм♥ - 14 Mayıs , 2010, 00:29:14
ye ye afıyet olsun dene bakalım fayda ederse ben de yıyeyım de beraber zayıflayım :k06: :k06: :k06: :k06:
sen uyumuyomusun caım
benım uykum kactı

küçük bebeği uyuttum büyük bebeği bekliyorum  :k06:
sen fazla kilolu görünmüyosun canım benim çok fazlam var  :BangHead:

neslihan

Kızlar nişasta bebeğe boş kilo yapar.Bebeğin böyle bir kiloya ihtiyacı yok ya.Ben cicibebeyi az koyuyorum.Kahvaltılıklardan veriyorum irmikli ballı sütlü meyveli peynirli pekmezli.

Nişastanın fos kilodan başka hiçbir faydası olmaz.

çağınım

selam kızlar muhabbet yürümüş ben geri kalmışım  :k06: :k06:

nasılsınız bebişler nasıl anladığım kadarıyla yine iştah yok ama en azından hastalıkları geçmeye başlamış inş.. en kısa zamanda iyileşirler  :amin:

kızlar neslihana katılıyorum bende boş kilo yapar bunlar hiç gerek yok önemli olan sağlıklı beslenmeleri ve vitamin almaları ben pirinç ununu bile artık sadece akşamları veriyorum öğlen yemek yiyo çağın bizim yediklerimizden ne yaptıysam yediriyorum genelde salçasız yapıyorum alerjim olduğu için çağınada yediriyorum iyi oluyo

ben kahvaltıyıda katı yediriyorum artık ekmekle beraber baya bi uzuyo yeme falı ama olsun yesinde önemli değil

azra35

oğlum 15 gün önce 7600 gr dı evde  kendim tarttım 7 400 geldi acaba kışlık kıyafet bu kadar farkedermi yoksa ev tartısıyla bebek tartısı farkedermi kilo verdini sanmıyorum moralim bozuldu farkedermi yaa 8.5 aylım oldu yaa artık  :honk:

çağınım

azracım belki yanlış tartmışsındır farkedebilirde hastane tartısıyla üzülme her bebek bir değil kimisi toplu kimisi zayıf zamanla toparlar kendini doktorumuz badisiyle tarttırıyo çağını ozaman daha net belli olurmuş sende öyle dene bi belkide boyuna veriyo kilosunu nasılsa toparlar kendini

fıstık

azracım bizim doktorla sağlık ocağındaki bile 200 gram farkediyo merak etme zayıflamamıştır

fıstık

bende pirinç ununu günde 1 sefer sütle muhallebi yapıp veriyorum başından beri o kadar nişastaya gerek yok

ışıl şuruplarını içmek istemiyo kızlar yaaaaaaaa burnunu sıktım ağzını açtırdım yarısı ağzına gitti yarısıda dışına of ya nasıl içiricem

kahvaltısınıda zor yedirdim hepsini bitirmedi boğazları ağrıyo acıyo galiba yutamıyo kuzum benim

aman ya hasta olmasın valla çok zor allah dermansız dertler vermesin ama bu da zor yani

neslihan

tartıda tek bir tartıyı baz almalısın azra zayıflamamıştır merak etme

nagehancım geçmiş olsun.ağzına ilaçları şırıngayla sıkmayı dene

azra35

DOĞRU KIYAFETLERDE AZALDI YA YİNE DE KİLOSU AZ NE YAPSAM AZ İŞTE...

fıstık

sağol neslihancım birde şırıngayı deneyeyim yada damlalık

çağınım

üzülme azracım kilosu düşmemiştir sen doktorun tartısını baz al evdeki her zaman doğru çıkmıyo ben sağlık ocağınada güvenmiyorum hep 200-300 gram düşük çıkıyo doktorunki daha iyi dijital ya o bakımdan  ;D

üzülme canım o toparlar kendini alır kilosunu dediğim gibi her bebek bir olmuyo kimi zayıf kimi toplu önemli olan sağlıklı olması takma kafana  :icon_thumright:

nagehancım geçmiş olsun canım bencede şırınga en iyisi böyle şeylerde

azra35

yeşimcim şu çevre yokmu öf hep ondan takıyorum valla

fıstık

takılma azra takılma cnm etrafa doktor kilosu iyi diyo de kimse bişi diyemez

esma...

selam kızlar benım 28 temmuz dogumlu oglu var ve hala dıs cıkarmadı varmı aramızda dısını cıkrtmayan bebek?