2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

saolun kızlar hepimizin bebişleri tatlı bize yaz geldi gün içinde 33-34 derece adana.Yarım kollu penye tayt giyiyor üstü açık yatıyor su içinde kalkıyor yataktan

kızıma ben zayıf demiyorum maşallah çok şükür.Başkaları zayıflamış deyip canımı sıkıyor.

Benim kızda buaralar çok kalkıyor nagehancım herhalde havalarla alakalı.

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 12 Mayıs , 2010, 20:16:39
Alıntı yapılan: Angel - 12 Mayıs , 2010, 08:44:53
Alıntı yapılan: fıstık - 11 Mayıs , 2010, 21:25:11
dünürüm daha sık yaz olur mu buralar sensiz olmuyooooooooooooooooooooooo :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: tamam hayatim kiss dun gece okadar cok konusttukki gozume uyuku girmedi   :icon_pale: :icon_pale:

:k06: :k06: :k06:

evet nekadar çok konuştuk vallaya şu adres olayında pişmanım ama yaaaaaaaaa
beni macup ediceksin

susssss bakiyim sennnn    :caca: :caca:    kisslar sikayetcigim su nagis beni gece saat 1'de delurttuuuuuuuu     bir inat bir inat      :cildir:

ama sonunda ben kazandiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm   :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:    :toothy10: :toothy10: :toothy10:

fıstık

tülinnnnnnnn kızzzzzz sakın o adrese bişi gönderme kafadan yazdım ben onu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kızlar doktordan geldik yine boğaz enfeksiyonu olmuş kuzucum yaaaaaaaaaa

sesi değişti sabah bildim zaten yine boğazları dedim en kısa zamanda atlatırız umarım

Angel

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  kandirdin sen beni ama ben bugun gittim cicislerini aldim kizim   :y25: :y25:

kiyamam ben kuzuma yavrum benim insallah en kisa zamanda iyilesir canimbenim   :amin: :amin: 

Demet_dk

Alıntı yapılan: fıstık - 13 Mayıs , 2010, 14:56:54
tülinnnnnnnn kızzzzzz sakın o adrese bişi gönderme kafadan yazdım ben onu :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kızlar doktordan geldik yine boğaz enfeksiyonu olmuş kuzucum yaaaaaaaaaa

sesi değişti sabah bildim zaten yine boğazları dedim en kısa zamanda atlatırız umarım

GEÇMİŞ OLSUN KISA ZAMANDA İYİLEŞİR İNŞALLAH
NEDİR BU ÇOCUKLARIN ÇEKTİĞİ YA
BU SABAHTA Bİ KALKTIM KYLAĞI ŞİŞ ÇOCUĞUMUN KIZARMIŞ KEPÇE OLMUŞ
NE ISIRDI ANLAMADIM SİNEK OLSA BU KADAR ŞİŞMEZ Kİ

fıstık

azra35

YA BENİMKİ SÜREKLİ EMMEK İSTİYO BU SEFERDE YEMEĞİ AZ YİYO

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

demetcım sagol canım eflınde kara kız :k06: :k06: :k06: :k06:
dorugum dda karaoglanım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♥єℓмα şєкєяιм♥ - 13 Mayıs , 2010, 20:23:40
demetcım sagol canım eflınde kara kız :k06: :k06: :k06: :k06:
dorugum dda karaoglanım :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

evet canım karaoğlanla kara kız
nasıl oldu Eflin iyi mi biraz daha
Doruk bugün daha az öksürüyo bugün ikinci iğnesini yedi işe yaradı galiba iğneler çok şükür

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ıyı olmus aman ıyılessın karaoglanım benım :nazar: :nazar:
eflınde daha ıyı bugun balgamını soktu kendı kendıne :nazar: :nazar: :nazar:
bugun catıda oturduk salıncagına koyduk salladım onu ama ıstahı yok yıne :dontknow: :dontknow:

Demet_dk

canım ben bile hasta olduğum zaman asla yemek yiyemem onlarada hak vermek lazım istemediklerinde

bizde balgam sökücü şırıp kullanmaya devam ediyoruz
yediklerini kusarken çıkarıyo balgamını

sırtını vur pat pat yardımcı oluyo rahatlamasına

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

haklısın canım onlara da hak vermek lazım hasta olunca kkımsenın ıstahı olmuyo ama anne yuregı ıste
demet sana bı tarıf verıcem bı komsumuz bugun dedkı cıcıbebe zayılatıyo doktorlarda onermıyo zaten
onunda kucuk kızı var sabah kahvaltısında pırıc unu .mısır nısastası.bugday nısastası.,bıde bısy daha vardı unuttum sımdı onların hepsını harmanlıyomus onları karıstırıp bı kavanoza koyuyomus sabahları kahvaltı dıye ondan sutle pısırıyomus  cok kılo aldırıyo dedı kızından da belı zaten masallahı var aklıma takıldı acaba yapsamm mı dıye :dontknow: :dontknow:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♥єℓмα şєкєяιм♥ - 13 Mayıs , 2010, 23:44:06
haklısın canım onlara da hak vermek lazım hasta olunca kkımsenın ıstahı olmuyo ama anne yuregı ıste
demet sana bı tarıf verıcem bı komsumuz bugun dedkı cıcıbebe zayılatıyo doktorlarda onermıyo zaten
onunda kucuk kızı var sabah kahvaltısında pırıc unu .mısır nısastası.bugday nısastası.,bıde bısy daha vardı unuttum sımdı onların hepsını harmanlıyomus onları karıstırıp bı kavanoza koyuyomus sabahları kahvaltı dıye ondan sutle pısırıyomus  cok kılo aldırıyo dedı kızından da belı zaten masallahı var aklıma takıldı acaba yapsamm mı dıye :dontknow: :dontknow:

canım unuttuğun patates nişastası olabilirmi
gecen teyzemde dedi hepsini karıştırıp veriyodum diye doğrudur denemek lazım
zaten hergün sıkılmışlardır bisküvi tadından
doktor etimek yada ekmek içide olur demişti bana

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

heh kız  :ehi: :ehi:nerden bıldın bende onu dıcektım evet sıkılmıslardır her gun cıcıbebe zaten doktorlarda onermıyo pek
bıde komsumuz zayıflatıyo dedı bıskuvı ıcın ben denıcem markete cıktıgımda hepsını alcam baklaım fayda etcekmı :icon_scratch: :icon_scratch:

Demet_dk

cicibebeyi ben yesem zayıflarmıyım acaba  :k06: :k06: