2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

çağınım

selam canlarım nasılsınız demetcim nagehancım tülincim neslihancım

sağolun kızlar darısı sizinkilere inş.. benimki yiyo çok şükür pütürlü ve büyük şeyleri  :amin: :amin: :nazar:sizde haklısınız bi süre sonra reklamlardanda sıkılıyolar insan şebek oluyo bende bazen yesin diye dans ediyorum  :ehi: :ehi: dediğiniz gibi neyseki emiyolar en azından vitaminsiz kalmasınlar  ::)

dün çağın diş patlattı çok huzursuzdu bütün gece doğru drüst uyumadık memeye düştü saatlerce emdi heralde sanırım 45 dk da bi uyandı emdi artık kollarım yana düştü dilim dışarı çıktı bide ısırıyo nagehan aynıyız senle ısırma dedikçe daha çok hoşuna gidiyo inadına yapıyo gülüyo bi alemler rabbim sağlık versin hepsine  :amin: :amin: :nazar:

neslihan

umarım benimki de birgün bu pütürlüleri yer yeşimcim.Buarada iyiyiz canım.Hayırlı cumalar.Dişiniz hayırlı olsun

Angel

hayirli cumaalar kislarrrrrrr   :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

dunurum  kur yaradi sanirsam kocis farkettide   :tongue3: :tongue3: :tongue3:  devam edicem insallah boylece rahat rahat kilolarimdan kurtulmus olucam

:amin: :amin: :amin:    :occasion5: :occasion5: :occasion5:  optum sizi ve minicikleri   :opucuk:

burcum

selamm kızlarr hepinizi öptük
nagehancım maşallah ışıla :nazar: :nazar: :nazar:

çağınım

neslihancım inş.. canım eline ekmek ver bisküvi ver alışsın belki onları yiye yiye alışır katı gıdalara ben öyle yapmıştım ilk olarak ekmekle başladım bisküvi kraker verdim şimdi yiyo pilav makarna tavuk et köfte minik minik ver ağzına yanağına koy o ordan alır ıslatarak yemeye başlar bi dene derim ben  :icon_thumright: inş.. işe yarar :amin:bu arada diş tebriğin için sağol arkadaşımm  :D :opucuk:

burcum bizde sizi öptük canım  :opucuk:

tülincim hadi bakalım inş.. incecik olursun arkadaşım  :k06: demekki işe gerçekten yaramış kocişin farkettiğine göre bende nasıl kilo alınır diye kür yapıcam bugün doktoru dinledim tv de bende onu bi uygulıcam bakalım hayırlısı  :tongue3:

Angel

burcum bir ceeeee deyip kacmissin anam   :caca:  yoksa bizi begenmiyormusun  :crybaby2:

yesimcim inciniz hayirli olsun canim benim  :opucuk:  bende emreye ekmek,biskuvi,tavuk budu  cikolata   :toothy10:    veriyorum kemiriyor masallah  :nazar: :nazar:

bogazina kaciyor evet ama sonrada su veriyorum ve yutuyor yavas yavas ogrenecek Allahin izniyle  :amin:

yesiiim kilomu almak istiyorsun sen  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo   anam ben zayiflamaya calisirken sende almaya calisiyorsun   :ehi:

gel bir anlasma yapalim ben sana 15  kilomu veriyim   :toothy10:  ne sen zahmet cek kilo almak icin nede ben zahmet cekiyim vermek icin    :toothy10:    :icon_thumright:

neslihan

tülincim bana da şu kürü yazsana zaten benim süt gitti gidecek bari yaz geliyor artık zayıflamaya koyulacam.Benim 20 kilo vermem lazım enaz.İlaçta almayı düşünüyorum şu acai berry i.Mehmet öz tavsiyesiymiş.Kalp tansiyon felanda yok çok şükür inşallah bir zararı olmaz.Bu halimden çok sıkıldım zayıflamak istiyorum.

burcum

olur mu öyle şey tülincim derin fırsat vermiyor fazla oturamıyorum artık fırsat buldukça girerim hepinizi öptük

fıstık

nbr kızlar dün kontrolümüz vardı 12 kg olmuşuz boyumuzda 80 cm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

hepimiz zayıflamaya çalışırken yeşim almaya mı çalışıyosun aşkolsun yaaaaaaaaaaaa :y25:

tülincim hepimiz birleşip kiloları ortalığa yığsak bir kadını baştan yaratırız sanırım :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tülin şu kürü yazda nasiplenelim kız belki yaz gelmeden zayıflarız :dontknow:

eski resimlere baktıkça içim gidiyo ya doğum yaptım 2 ayda bütün kiloları verdim sonra hooooooooooooooopppppppp geri aldım

nasıl oldu anlamadım hep o geceleri ışıl emsin diye yediğim çikolatalardan oldu ahhhhh ahhhhhh sonra çıktı acısı işte

burcu derin uyuyunca gir sende ben öyle yapıyorum ama ışıl alıştı artık pek ilgilenmiyo şimdi pcyle derinde alışır rahat edersin

neslihan

03 Nisan , 2010, 23:04:09 #7960 Son düzenlenme: 03 Nisan , 2010, 23:07:38 neslihan

neslihan

Nagehancım ışıl a maşallah Allah esirgesin.Ne güzel gelişimi çok iyi.Bizim boyumuz 73 cm civarı kilomuzda 9600  :nazar:

Demet_dk

Neslihancım kızın çok tatlı maşallah tokalarıda talmış çok şirin  :nazar: :nazar:

fıstık

neslihancım maşallah duru ece ye  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı

boyuna görede kilosu gayet iyi neslihancım boşuna kuruntu yapma gayet fıstık yani

ya banada çok yediriyosun diyolar ya

yiyor napabilirim yapıcak bişi yokki hem öyle çok tombiş değil benim kızım

Angel

Alıntı yapılan: neslihan - 03 Nisan , 2010, 23:04:09

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
annaammmmmmmmmm kisss neslihan ayni sennnnnnnnnnn masallah yerim ben su fistigi yaaaaa  :nazar: :nazar: :nazar:

tokasinida patiklerinide yesin teyzesi onu  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

verebilirim size tabiyi su kuru kislar benim basenlerim, popom ,kollarim.karnim anliyacaniz heryerim zayifliyor   ayrica herseyide yiyorum birtek ekmek harik.cikolata desen yarim kilo her aksam yemek hersey dun yarim tabak tatli yedim mesela  :suclu:  ama ise yariyor su kur. yememi cok kisitlasam  dahada veririm herhalde ama yamam emziriyorum cunki   :tongue3: 

gobek eritme kuru ama heryerim eriyor mubarek    :toothy10:     :occasion14: :occasion14: :occasion14:

* 4 adet taze lahana yaprağı,
    * Yaklaşık 25 dal taze maydanoz,
    * 1 adet limon (sulu olması tercih edilir)
    * Yarım litre su

Kürün Hazırlanışı:

Yarım litre kadar suyu kaynatıyoruz. Kaynamakta olan suyumuzun içine lahana yapraklarımız atıyoruz. En az 3 dakika lahanayla kaynatıp ondan sonra maydanozları da ekliyoruz. Maydanozu da ekledikten sonra yaklaşık 3 dakika daha kaynatıyoruz.

Kaynamış karışımımızı soğumaya bırakıyoruz. Soğuyunca karışımı süzüyoruz. İçerisine limon sıkıyoruz.

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürü nasıl kullanılır?

Günde 2 ya da 3 kez içilmelidir. Aç veya tok karına içebilirsiniz. Bu kür hergün taze olarak hazırlanıp içilmelidir, çokça yapıp buzdolabında saklamayınız. Kürümüzün içine tatlandırıcı kesinlikle katılmamalıdır

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eritme Kürünü sadece 3 hafta uygulayınız.

ben icerisine iki tane buyuk soganda ekliyorum sutu cogaltsin diye emre sutun tadindan tiksinmesin diye  icilebiliyor yani tadi cok guzel.