2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

selam canlarım nasılsınız melekler nasıl hepinizi öncelikle öpüyoruz oğlumla  :opucuk:

nagehancım sağol canım kocaman oldu kuzum bide boylu maşallah baya erkek oldu paşam  :nazar: :nazar:

ışılımada maşallah çok sevindim yürümesine allah nazarlardan saklasın hayırlı adımları olsun inş..  :nazar:

çağında tutunup kalkıyo koltukta sıralıyo bakalım hayırlısı olur inş..

yavrularımızın hepsine maşallah  :nazar: :nazar:

bu inek sütü olayı karışık doktorlar vermeyin diyolar gülşah sende haklısın köylerdeki çocuklara veriyolar doğru ama bizimkiler nane molla kaldıramazlar filan ondan sonra alttan üstten gitmesin  :ehi: :tongue3:

fıstık

DÜNÜRÜM  canım sağol ya valla yürüyo  :opucuk: YEŞİMCİM NESLİHANCIM TEŞEKKÜR EDERİM CANLARIM :opucuk:

Ayyyyy nasıl mutlu oldum anlatamam ya şimdi 3-4 adım atıp düşüyo önceleri vazgeçiyordu şimdi vazgeçmiyo hemen toparlanıp yeniden

deniyor canım benim ya darısı diğer fıstıklara inşallah kazasız belasız çabucak yürüsünler :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kızlar rejime başlamıştım ya 1.5 kilo verdim sonunda size bişi dicem soğan suyu içiyorum bugün 4. günüm karnım davul gibi şişmişti

soğan suyu içtiğimden beri indi şişliğim adet getiriyormuş 15 gün içicem bakalım gelicekmi

aynı menepozlu kadınlar gibi oldu karnım ya annem diyo adet olamadığın için kilo alıyosun bakalım işe yarayacakmı eğer yararsa tarifini

size veririm sizde uygularsınız gaz falan yapmıyo ışılda emmeye devam ediyor ona etkisi olmadı

prensesleri ve prensleri çoooooooooooooookkkkkkk öpüyorummmmmm

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: Angel - 31 Mart , 2010, 12:43:34
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 31 Mart , 2010, 10:51:21
selam kızlar nasılsınız :D
b,işey sorucam size sizinle aynı dönem doğum yapacak bir arkadaş vardı
hani bebek kasıklarında olduğu için ağrılardan şikayet ediyordu
erken doğum yapıcam felan da diyordu adını hatırlayamadım
merak ettimde gece rüyamda gördüm bana ben sitedeki bayanım
sende benim gibi olcaksın diyordu bana :y25:

ah be pinarcim nasil bir ruya gordun oyle dur hemen kapilma ruyaya kimdi ya o arkadas  :icon_scratch:  aciba nazan miydi   :dontknow:  surekli

sikayet ederdi bebegi erken gelicek diye evet nazandi  ama erken dogum yapmadiki canim  kendisi herhalde bir iki hafta erken sezeryanla alindi diye

hatirliyorum   :opucuk:   prensesim nasil annesi  yerim ben  onun popisini   :hungry:

ay tülinim çok yaşa evet nazandı ya ne bileyim nerden ne alakaysa rüyama girdi arkadaşım
yüzünü bile şuan hatırlamıyorum ama benim gibi olucaksın diyordu ne bileyim benim kızımda kasıkta olduğu
için çok zorluyor beni kalkarken şuan bile eşim yardım ediyor çoğu zaman yandım ilerleyen aylarda
ama kızım iyi şükür p.tesi günü 521 gr olmuştu maşallah o sağlıklı olsunda ben çekecem bu çileyi yapıcak bişi yok
paşamın gülüşüne kurban olayım ben :nazar:

Angel

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 31 Mart , 2010, 20:54:53
Alıntı yapılan: Angel - 31 Mart , 2010, 12:43:34
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 31 Mart , 2010, 10:51:21
selam kızlar nasılsınız :D
b,işey sorucam size sizinle aynı dönem doğum yapacak bir arkadaş vardı
hani bebek kasıklarında olduğu için ağrılardan şikayet ediyordu
erken doğum yapıcam felan da diyordu adını hatırlayamadım
merak ettimde gece rüyamda gördüm bana ben sitedeki bayanım
sende benim gibi olcaksın diyordu bana :y25:

ah be pinarcim nasil bir ruya gordun oyle dur hemen kapilma ruyaya kimdi ya o arkadas  :icon_scratch:  aciba nazan miydi   :dontknow:  surekli

sikayet ederdi bebegi erken gelicek diye evet nazandi  ama erken dogum yapmadiki canim  kendisi herhalde bir iki hafta erken sezeryanla alindi diye

hatirliyorum   :opucuk:   prensesim nasil annesi  yerim ben  onun popisini   :hungry:

ay tülinim çok yaşa evet nazandı ya ne bileyim nerden ne alakaysa rüyama girdi arkadaşım
yüzünü bile şuan hatırlamıyorum ama benim gibi olucaksın diyordu ne bileyim benim kızımda kasıkta olduğu
için çok zorluyor beni kalkarken şuan bile eşim yardım ediyor çoğu zaman yandım ilerleyen aylarda
ama kızım iyi şükür p.tesi günü 521 gr olmuştu maşallah o sağlıklı olsunda ben çekecem bu çileyi yapıcak bişi yok
paşamın gülüşüne kurban olayım ben :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:  masallah annesi cok iyi bakiyor prensesime   :nazar: :nazar:     yee icc yatt pinarcim benden sana soylemesiii   :toothy10:

bu gunlerini mumla ararsin   :k06:   Emrede benim hep kasiklarimdaydi hatta esim hep derdi oglum vuurrr annenin  idrar torbasina   :k06:

hemen vururdu ve butun gun oyle tekmeleyip dururdu  wc den cikamaz olurdum   :ehi: :ehi:   uzan dinlen  bol bol canim benim

hic ugrasma ben hep temizlik yapardim  her gun sanki kiralicce gelicekmis gibi tertemiz ederdim heryeri hep bosuna hirpalardim kendimi   

cok cok optum seni ve prensesimi   :opucuk:

Angel

dunurum masallah gelinime    :nazar:   bu arada bende 3 gundur maydonozlu, lahanali ,ve soganli bir kure basladim

IBRAHIM SARACOGLU verdi su kuru gobek eritme kuruymus .aslinda sadece maydanozla beyaz lahana yaziyordu bende icine soganda katiyorum sut

yapsin diye hem lahananin gazini biraz almis olur .ise yariyor gibi sanki  gorucez bakalim.

sirkeli balli ilik su iciyordum gecen hafta iki gun ictiydim bir bakdim sutum kesildi  :-ooo :-ooo   aklim gitti varya hemen biraktim .bin;erce sukur yerine geldi

sutum   :amin: :amin: :amin: :amin:

yesimcim simdiki cocuklar nane molla  :toothy10: :toothy10:     onu vermeyin ,sunu vermeyin  yok o yasak verme diyor herkes

emre cok zor yiyor bu aralar   netten baktim fikirler edindim  mesela bir kac parca cikolata veriyorum eline oynaip  yesin diye bende  agzina habire yemek

sokuyorum   :toothy10: :toothy10:   bazen yiyor bazende yemiyor uyanik hemen kasiga bakiyor agzini kitliyor kafasini ceviriyor   :ehi:

gecen gun esim yedirsin dedi  :k06:   emre bir kapti kasigi babasini elinden soyle salladi butun yemekler dokulsun diye    :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayy varya nasilda gulmustuk o gun    :ehi: :ehi: :ehi:     .bu dunyada bir kisi varsa emreyi yedirebilecek olan kisi alnindan opucem  onun    :ehi: :ehi:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

maşallah paşaya yesinler onun tontiş popişini :nazar:

çağınım

tülincim evet bizimkiler nane molla ne olur ne olmaz  :tongue3: zaten 2,5 ay sonra yaşına giriyo bizimkiler artık ona göre hareket ederiz  :muzz:

tülincim dişlerden dolayı yemek istemiyodur emre paşam ağzını o yüzden kilitliyo çağında yapıyo bazen öyle ağzını bi kilitliyo açtırana aşk olsun reklamlarda açıyo ağzını bende hemen sokuşturuyorum tabiki ne yese kar diye  :ehi: sende öyle dene reklamlarda daha güzel yiyolar  :icon_thumright:

ben dün akşam çağına şehriyeli pilav yedirdim çok sevdi yemez diye az verdim baktım istiyo mama mama diye bende verdim köfte yedirdim maşallah yedi geçen günde makarna yedirmiştim inş. hep böyle giderde yer  :nazar: :nazar: :amin: :amin:

neslihan

tülin lahananı kokusu süte geçer diyolar canım dikkat et.ne güzel emziriyorsun kuzucuk bırakmasın  :amin:

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 01 Nisan , 2010, 11:15:42
tülincim evet bizimkiler nane molla ne olur ne olmaz  :tongue3: zaten 2,5 ay sonra yaşına giriyo bizimkiler artık ona göre hareket ederiz  :muzz:

tülincim dişlerden dolayı yemek istemiyodur emre paşam ağzını o yüzden kilitliyo çağında yapıyo bazen öyle ağzını bi kilitliyo açtırana aşk olsun reklamlarda açıyo ağzını bende hemen sokuşturuyorum tabiki ne yese kar diye  :ehi: sende öyle dene reklamlarda daha güzel yiyolar  :icon_thumright:

ben dün akşam çağına şehriyeli pilav yedirdim çok sevdi yemez diye az verdim baktım istiyo mama mama diye bende verdim köfte yedirdim maşallah yedi geçen günde makarna yedirmiştim inş. hep böyle giderde yer  :nazar: :nazar: :amin: :amin:

çağın paşama maşallah afiyet bal şeker olsun hep böyle devam eder de yer inşallah  :nazar: :amin: :amin: :amin: darısıda benim oğluma
yeşimcin nette 100 reklamdan oluşan bi cd buldum onu almayı düşünüyorum millet ticarete dökmüş olayı
Doruk artık reklamlarda da bişey yemiyo etkisi geçti
tülinin dediği gibi eline bişey veriyorum ağzına sokacakken kaşığı veriyorum anca öyle yiyo 4-5 kaşık
bide akşam üstü minicik yoğurt
doktorda ne dedi diş dönemi bikaç kaşık çorba kahvaltı yoğurt yese o bile yeter dedi
emmeye devam ama aynı göğsümü 4 defa ısırdı hemde çok fena
şimdi emzirirken çok canım acıyo korka korka veriyorum valla

Angel

:toothy10: :toothy10:   kiss demet cok guldum yaaa demek isirdi seni pasaa  :ehi:  benide emre birkac kere isirmisti bir bagirdim     :-ooo

sonra gulmeye basladim korkmasin diye   o'da gulmeye basladi  tonton  :k06:   en buyuk korkum bu zaten isirmak ya yara olursa ya kanarsa diye   :ehi:

yesimcim masallah benim pasama  bal seker olsun oglusuna   :nazar:  darisi bizim basimiza diyim artik  :amin:

yesim emre reklamlardada yemiyor artik,sarki soyluyordum onuda istemiyor,maymun oldum resmen  beni goren olsa bu kadin delidir der kesin   :laughing7: :laughing7:

emreyi yedirirken napiyim yemiyor   !

neslihancim simdi hatirladim canim hatta sende diyordun birkac ay once yedinde kizin sutunu icmek istemedi diye  :-\ ama ben maydanozla

sogan  katiyorum . cok sukur iciyor  sutumu ama bir isteksizlik hissedersem hemen keserim  icmeyi    :opucuk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: Angel - 01 Nisan , 2010, 13:25:23
:toothy10: :toothy10:   kiss demet cok guldum yaaa demek isirdi seni pasaa  :ehi:  benide emre birkac kere isirmisti bir bagirdim     :-ooo

sonra gulmeye basladim korkmasin diye   o'da gulmeye basladi  tonton  :k06:   en buyuk korkum bu zaten isirmak ya yara olursa ya kanarsa diye   :ehi:

yesimcim masallah benim pasama  bal seker olsun oglusuna   :nazar:  darisi bizim basimiza diyim artik  :amin:

yesim emre reklamlardada yemiyor artik,sarki soyluyordum onuda istemiyor,maymun oldum resmen  beni goren olsa bu kadin delidir der kesin   :laughing7: :laughing7:

emreyi yedirirken napiyim yemiyor   !

neslihancim simdi hatirladim canim hatta sende diyordun birkac ay once yedinde kizin sutunu icmek istemedi diye  :-\ ama ben maydanozla

sogan  katiyorum . cok sukur iciyor  sutumu ama bir isteksizlik hissedersem hemen keserim  icmeyi    :opucuk:

sorma Tülinci aynı yeri 4 defa ısırdı ısırıp bide çektii...çok acıyo hala emerken daha da çok acıyo
şimdi emzireceğim zaman korkuyorum gözünün içine bakıyorum korkuyorum oğlum senden ısırma diyorum gülüyo

valla bende maymun köpek kedi kuş kuzu herşey oluyorum Tülin yesin diye
her türlü şebeklik mevcut ama sonuç hüsran yine yemiyo
insan hatır için bi kaç kaşık yer

Angel

:toothy10: :toothy10:  ayni emreyi anlatiyorsun bana demettt  aynisiiiinida emre yapiyor bana memeyi isirip  cekme emrede yapiyor

yemegini hic yemiyor ahh ahh her ye varya maffoluyor ustum basim  batiyor yerler hep yemek  oluyor  kendi ustu basi saclari kulaklari'da cabasi bu arada

:ehi: :ehi:    az once anneme gittim  yerde yedirmeye calisiyorum yine sonuc ayni  diyorum oglum su agzini bir ac  tadina bir bak yok acmiyor

zorlaya zorlaya aglaya aglaya aciyor yavrum agzini    :y25: :y25:   o aglayinca bende agliyorum  tabiyi   :y25:  hic sevmiyorum yemek saatini

tuylerim diken diken oiluyor aklima geldikce ama neyapiyim  butun bildigim dualari okuyorum yedirmeye calisirken usluyorum cocugun yuzune

belki agzini acar diye   :k06: :k06: 

Demet_dk

hiç zorlama ülincim ağlamasın emre paşam
doktorumuz üzülmesin yemek yerken diye sende hiç strese girme diyo
sen sıkıldıkça o hiç yemez diyo
diş dönemi yemeyebilir bikaç kaşık çorba yada kahvaltı + yoğurt yese ona yeter diyo
şükür emiyolar napalım geçecek bu zamanlarda sabretmekten başka çaremiz yok

bizde de durum aynı saçlar kulaklar kıyafetler halılar her yer kirleniyo  :k06: :k06: :k06:
sağlık olsun canları sağolsun yavrularımızın temizlenir nasıl olsa  :k06:

Angel

oyle demekcim neyapalim saglikli olsunlarda yerler   :opucuk:  bunada bin sukur  emip karinlarini doyuruyorlar bin sukur     :nazar: :nazar:

fıstık

dünürüm senin kür işe yararsa bende yaparım önce sen bi dene bakalım

ya ışılda beni ısırıyo sürekli bide gülüyo acıyo kızım ısırma diyorum sırıtıyo çok hoşuna gidiyo

şu kullandığım ilaçlardan dolayı kes derse doktorum yaşına girince kesicem sütten ben onun için üzülüyorum sıpa ısırıp canımı acıtıyo

kız baban bile ısırmadı diyorum sen kim oluyosunda ısırıyosun :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: