2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

selam kızlar neslihancım ilk inciniz hayırlı olsun canım  :nazar:

neslihancım doktora bugün gittik kontrolümüz vardı bi ara dışarı çıktım bugün eşim evdeydi markete kadar gittim ben gidip gelene kadar çağın uyumuş eşimde bizim yatağımıza yatırmış yastık koymuş etrafına geldim çok kızdım neden kendi yatağına yatırmadın diye içime doğmuş sanki gittim geldim baktım b ianda güm diye bi ses geldi ve çığlık çığlığa nasıl koştuğumuzu bilmiyoruz çağın düşmüş allahım nasıl bağırdığımı bilmiyorum elim ayağım titredi resmen çok kötü oldum yatakta yüksek çok şkür başını vurmamış yan düşmüş rabbim korudu resmen eşime çok kötü bağırdım çok kızdım oda çok korktu gerçi ama ya bebeğime bişey olsaydı parçalıcaktım az kalsın yaa hala yüreğim yanıyo  :crybaby2: :crybaby2:

neslihan

canım çok geçmiş olsun.bazı şeylerin olmasını engelleyemiyoruz malesef.İyiki kafasını çarpmamış Allah korumuş kuzuyu :nazar:

burcum

neslihancım inciniz hayırlı olsun canım ağrısız sızısız diğerlerini de çıkartır inşallah
yeşimcim gelmiş geçmiş olsun canım diş çıkarma dönemi gibi düşme dönemleri var bu sıpaların hepsi teker teker düşüyor  :icon_pale: :y25: ALLAH ım beterlerinden saklasın :amin: :amin:

burcum

yeşimcim sana bi önceki yazıyı yazdım 5 dk sonra telefonla konuşuyordum derin hoppaladaydı güp yerde ipi kotu hoppalanın :y25: :y25: :y25: :y25: elim ayağım titredi berbatım

fıstık

ilk inciniz hayırlı olsun neslihan ağrısız sancısız inşallah atlatırsınız

yeşimcim geçmiş olsun bende bi kere yataktan düşürdüm ışılı daha 6 aylık falandı yatağımıza almıştım dalmışım uyumuşum pat diye bi sesle

uyandım bi baktım yanımda ışıl yok allahım nasıl korkmuştum fazla ağlamadan atlattık oda yan düşmüştü

oluyo böyle şeyler melekler koruyo yavrularımızı durun emeklesin ayağa kalkmaya çalışsınlar defalarca düşücekler kafalarını oraya buraya

vurucaklar ağlıcaklar artık ışıl alıştı kendini kontrol edebiliyo yinede ben etrafı ona göre ayarlamaya çalışıyorum kırıldığı bişi değil

ona zarar vermesin diye topluyorum sehpaların üstünü psikologum toplama alışsın dedi ama işte ben korkuyorum topluyorum

fıstık

korkma burcucum bişi olmaz geçmiş olsun popişin üstüne düşmüştür

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 26 Mart , 2010, 17:12:27
selam kızlar neslihancım ilk inciniz hayırlı olsun canım  :nazar:

neslihancım doktora bugün gittik kontrolümüz vardı bi ara dışarı çıktım bugün eşim evdeydi markete kadar gittim ben gidip gelene kadar çağın uyumuş eşimde bizim yatağımıza yatırmış yastık koymuş etrafına geldim çok kızdım neden kendi yatağına yatırmadın diye içime doğmuş sanki gittim geldim baktım b ianda güm diye bi ses geldi ve çığlık çığlığa nasıl koştuğumuzu bilmiyoruz çağın düşmüş allahım nasıl bağırdığımı bilmiyorum elim ayağım titredi resmen çok kötü oldum yatakta yüksek çok şkür başını vurmamış yan düşmüş rabbim korudu resmen eşime çok kötü bağırdım çok kızdım oda çok korktu gerçi ama ya bebeğime bişey olsaydı parçalıcaktım az kalsın yaa hala yüreğim yanıyo  :crybaby2: :crybaby2:

yeşimcim çok geçmiş olsun canım
inşallah çok canı yanmamıştır canım benim yaa  :y25:

neslihancım ilk dişiniz hayırlı olsun  :nazar:

bizimde ikincisi yolda  :nazar:

burcum

sağolun kızlar
yok yeşimcim ya kafasının üzerine düştü :y25: ayaklar havaya geldi :y25: :y25: :y25:

Demet_dk

Alıntı yapılan: burcum - 26 Mart , 2010, 21:48:44
sağolun kızlar
yok yeşimcim ya kafasının üzerine düştü :y25: ayaklar havaya geldi :y25: :y25: :y25:

çok geçmş olsun burcum
inşallah kötü bişey yoktur  :amin:

neslihan

Teşekkürler kızlar benim minik huysuz dişi acıyor sanırım.Bol bol kaka yapıyor.Akşamda çorba yedirirken kustu.

Ben bu hoppala işinden hep korkuyorum zaten.Benimde bebekken almışlar ama ayağımın altında toprak oluyormuş ağaca bağlıyorlarmış.düşşemde toprağa düşermisim.

İnşallah derinde bir problem yoktur.Kafaüstü düşmesine çok üzüldüm

çağınım

selam canlarım anca girebildim nete sağolun kızlar yaa gerçekten allah koruyo meleklerimizi :amin: yani anlık bişey eşimin hatası işte ben hiç yatırmam çağını kendi yatağımıza çok şükür kafasını urmamış ama dizleri mosmor yavrumun  :y25: :y25: rabbim bi daha yaşatmasın  :amin: :amin:

burcum çok geçmiş olsun canım hoppalada tehlikeli demekki  :'( bişi yok dimi derin prensesin allahım bide kafaüstü rabbim sen koru onları  :y25: :y25: :amin: :amin:

neslihan gerçekten olucağı engellemiyoruz haklısın

nagehancım çağın emekliyo ve tutunup ayağa kalkıyosıralamaya başladı galiba erken yürücek ama onda bile böyle kötü düşmedi hiç işte bide ilk kez oldu aklım gitti resmen eşimde çok korktu gerçi çağını bi kucağına alışı var ağladı gözlerinden yaş geldi onada üzüldüm sonra

burcum

sağolun kızlar iyi ALLAH a çok şükür ALLAH ım yavrularımızı korusun  :amin:
bebişlerin hepsi bütün dişlerini ağrısız sızısız çıkarır inşallah derin de üstte ki dişlerini çıkartıcak baya zorluyor yavrumu

çağınım

burcucum sevindim canım bişey olmamasına rabbim hepsini korusun  :amin: :nazar:

ay inş.. odiş huysuzluğu mahvediyo bizi valla inş.. acı çekmeden çıkarırlar  :amin: üst dişler baya zorluyo bide yanlar ne yazıkki  :y25:

neslihan

günaydın kızlar bugün akıllı bıdığım arkama ağladı.artık iyice alıştı ben yanından ayrılınca ağlamaya başlıyor.Bana yapışıyor ayrılmak istemiyor.Benim içim ağlıyor dışım ağlıyor servise ağlaya ağlaya biniyorum.Yavrumu çok seviyorum Allah ım böyle ayrılık versin buna da bin şükür.Akşam 5 de yavruma gidicem inşallah

minicik dişi görünüyor kuzumun biraz onunda huysuzluğu var üzerinde.

neslihan

KIZLAR BEN MAMA İÇİREMİYORUM DURUYA PINAR İLK ADIM SÜTÜNÜ DENESEM Mİ?BİLGİSİ OLAN VAR MI?ANNE SÜTÜM AZ 250 ML YE FELAN DÜŞTÜM 1 GÜNDE.KAHVALTISINA 3 KAŞIK KOYUYORUM.BİRDE MUHALLEBİ VERSEM 400 DİYELİM.MAMAYI İÇMİYOR REDDEDİYOR.NE YAPİM BEN ŞİMDİ.