2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

azra35

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

neslihan

aynı yatıyor canım 1,5 ay dedi doktor sorduğun için saol Allah hepimizin annelerini korusun inşallah

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

azra35

neslihan sanada geçmiş olsun yeni farkettim :amin: :amin: :amin:

neslihan

saol canım mustafa nasıl oldu daha iyi inşallah

burcum

tülincim inşallah uslu durur emre paşa ben istanbul a 45 dk uçakla gitmeye çekiniyorum bu kelebekle uçaktakileri ayağa diker :ehi: :ehi: :ehi:
gülşencim nasılsın daha sık gelmeye çalış kendinizin hakkında da bilgi yaz enazından haberimiz olsun sizden prensesim nasıl? biz biraz daha iyiyiz canım
kızlar hepiciğinizi öptük

azra35

iyi canım çok şükür işte iğneleri yedi ama iyi senin bebeğin nasıl yiyomu iyimi :) ;)

(gülşen)

canım bizler iyiyiz çok şükür bebişim örümcekte seke seke yürümeye başladı bugün onun coşkusu var bizde
dahası beslenme canım dünde canımı sıktılar ayına göre zayıf dediler sinir oldum ne yapim elimden geleni yapıyorum yemesede öğünlerini yapıyorum atlatmadan ama yok anam yok yemese yediremiyom işte
ya burcum bi dokundun bin ah işittin benden derini çok çok öp annesi yerime ALLAH  bağışlasın maşallah çok tatLI  :nazar:  :amin:  :opucuk:

neslihan

Alıntı yapılan: (gülşen) - 18 Mart , 2010, 21:46:12
canım bizler iyiyiz çok şükür bebişim örümcekte seke seke yürümeye başladı bugün onun coşkusu var bizde
dahası beslenme canım dünde canımı sıktılar ayına göre zayıf dediler sinir oldum ne yapim elimden geleni yapıyorum yemesede öğünlerini yapıyorum atlatmadan ama yok anam yok yemese yediremiyom işte
ya burcum bi dokundun bin ah işittin benden derini çok çok öp annesi yerime ALLAH  bağışlasın maşallah çok tatLI  :nazar:  :amin:  :opucuk:

o yemek konusu facia doktor dediki artık katıya alışacak dün pişmiş hamur verdim yüzük çorbası küçücük bir parça yine aynı durum kustu.Sonra bekledim muhallebi verdim.Sonra sütünü içiremeden uyuyuverdi cimcime.Birgün yiyor birgün yemiyor.Buna da çok şükür.Hasta olmasın inşallah ta.Gülşencim bilir adananın havası facia şuan.Mis gibi bir güneş var ama hava soğuk.Aldanıp çocuğu dışarı çıkarim diyorum.Buz gibi hemen geri dön.Gece ile gündüz arasında çok sıcaklık farkı var.Gece ne üşüsün ne terlesin diye sürekli oda sıcaklığı kontrolü yapıyorum.Ona göre klima açıyorum.Ay Allah ım tüm kuzuları koru esirge :amin: :nazar:

çağınım

tülincim size hayırlı yolculuklar inş.. emre paşam durur ben çağınla yazın çanakkaleye gidicem nasıl gidicem düşünüyorum valla :ehi:

çağın çok şükür katı gıdalara alıştı ama pek iştahı yok dişler zorluyo kuzumu dünde midesi kötüydü nane çayı yaptım öyle düzeldii rabbim hepsini korusun  :amin: :amin:

burcum

ne demek olurmu öyle şey gülşencim anlatıcaksın tabi anlatıcaksın ki rahatlıyacaksın bak derin hastaydı 3 gün hiçbirşey yemedi içmedi emmedi 10 gün hastaydı hasta olmadan önce çok iyi gidiyordu dedim bu ay kesin 500 gramın üzerinde alıcak taşıdığım da hissediyordum nazar mı değdirdim kendi kendime ne oldu anlamadım gitti bir hasta oldu yavrum aldığı kiloyu da verdi 100 gram almış bu ay dr muz uyuz birşey normal herşeyi dedi hasta olduğu için az almıştır dedi derin 8 aylık oldu 7550 gram aylıkları 9 kilonun üzerinde ne yapayım sağlığı yerinde canı içinde olsun da kilo nasıl olsa alır ya gülşencim sen mi dertli ben mi :k06: ne yapalım canları sağolsun sağol buarada teyzesi iltifatın için face deki resimleri söylüyorsun sanırım :-* prensesini kokla hiç bir meleğimize nazar değmesin inşallah :amin:
yeşimcim geçmiş olsun paşamıza
tülincim  :-*
neslihancım :-*
nagehancım :-*
diğer kızlar  :-*

fıstık

kızlar nasılsınız bakalım biz iyiyiz hava çok güzeldi yürüyüşe gittik prensesimle
valla biz yiyoruz ama nasıl yemek evin içinde geziyoruz resmen ışıl önde ben arkasında :k06: :k06: :k06:
yakalayınca bir kaşık kaçıncaya kadar bir kaşık daha verirsem ne ala yok veremezsem artık nerde yakalarsam o zaman :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yürüteçte oturmuyo arabada oturmuyo sandalyede oturmuyo napayım bende gezerek yediriyorum
yaaaaaaaaa hiç sevmezdim öyle yedirenleri başıma geldi
takılmayın artık kilolara sağlıkları yerinde olsun yeter sizin kızlar manken olcak belli benimkide tombik manken olcak galiba :k06:
derini duruyu emreyi çağını çooooooooooooooooook öptük

çağınım

burcucum çok sağol canım

burcucum üzülme canım zayıf olsun bişey olmaz bizimkiler manken olucak  :ehi: :ehi: sağlıkları olsun yerinde kilo önemli değil ben artık hiç düşünmüyorum kiloyu

nagehancım ay koptum artık peşinde koşarsın bundan sonra böyle çocuklar hep öyle emekleyice ve yürüyünce kaçıyolar bizde ışılımızı ve seni öptükkkkkkk  :opucuk:

çağın mama sandalyesinde yiyo alıştı artık ama bazen yerde yemek istiyo o zamanda kaçıyo bende peşinden tabikiii  :toothy10:

azra35

ya pütürlüleri yediremiyorum kusuyor bana akıl verin :igrenc: