2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

evet canim ilerde alisir puturlu yiyeceklere

çağınım

selam kızlar nasılsınız

gülşencim canım iyiyim gerçekten hiç görüşemiyoruz öperim paşamı sende minik prensesimi öp benim yerime

yavrularımıza MAŞALLAH  :nazar: :nazar:

kızlar yaa çağında elma yerken öğürerek yiyo nasıl yediricem bilmiyorum hiç sevmiyo elmayı gerçi ekşi elma soyup veriyorum onu yiyo elinde tutup ama tatlı elma yediremiyorum bide rende sevmiyo kendisi yemek istiyo ne yapıcamı şaşırdım elmanın rendedeki pütürünü hiç sevmiyo

Angel

INCIMIZ CIKTI KISLARRRRRRRR     :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy okadar cok sevindimki anlatamam yavrum benim dun aksam nasilda sikintiliydi demek disi ciktida o yuzden  :binkybaby: 

kuzum benim bugun  annemlere gitmistim anneannem hep ordaydi emreye dondurma yalatiyordum parmagimla   :laughing7:  annaaaa birde baktim

inciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiizzzz cikmiisssss oyyyy yerim ben onuuu yaaa   :nazar: :nazar: :nazar:

simdiden beni isirmaya basladi bileeee   :laughing7:   kurban olurum onu yaradanaaaaa  :nazar: :nazar: :nazar:

çağınım

ilk inciniz hayırlı olsun  :nazar: :nazar:

ee artık bol bol ısırır seni tülincim  :ehi: :ehi:

çağında öyleee

bu arada bu çocuk beni delirticek az kaldı muhallebiyi tuttu ağzında kustu hepsini birden ne yapıcamı şaşırdım artık oturup ağlıyorum  :y25: :y25:

Angel

col saol yesimcim  :opucuk:  heee yaa isirsin annesini annesi kurban ona   :D

uzulme annesi olur oyle sey niye oturup agliyon kuzum   :aferin:   iki gun sonra yine dene severek yiyecektir.bazen ayni setden bikiyorlar

emrede oyle ilk baslarda ne guzel cicibebeyi cok severek yiyordu bugun iki kasik zar zor yedirebildim    :binkybaby:

burcum

selam kızlar hayırlı olsun tülincim inciniz ağrısız sızısız diğerlerini de çıkarır inşallah

güldane

kızlar benim asyamda 20 temmuz 2009 da doğdu
asyamm bebeğim

Demet_dk

merhaba arkadaslar

benim oğlumunda dişi çıkıyo patladı sonunda  :muzz: :muzz:
ama aynı zamanda hasta kulakları ve boğazları kızarmış
doktora gittik yine bi sürü ilaç verdi

bende sonunda muayene olabildim herşey temiz çok şükür  :amin:
smear testi içinde örnek verdim 1 hafta sonra sonucunu alcam
bu ay adet olursun dedi olmazsa da ilaç kullanırsın dedi ilaç yazdı

fıstık

dünürüm inciniz hayırlı olsun  :opucuk: ağrısız sızısız çıksın inşallah

bizim incimiz 2 tane peşpeşe çıktılar daha üstlerde bişi yok

bende bu hafta gidicem doktora inşallah bişi olmazsa hep erteliyorum bu hafta ertelemem umarım

kardeşim askerliğini bitirip geldi çok şükür allahıma sağ salim yarabbim binlerce kere şükür darısı diğer askerlerin başına :amin: :amin: :amin:

bende rejime başladım artık çayımı bile şekersiz içiyorum tatlıyı kestim bakalım verebilecekmiyim sporada başladım

iyice saldım kendimi yaaaaaa makyajsız sokağa çıkmayan kadın gitti yerine kaşlarını bile almasa amaaaaan diyen kadın geldi

yok artık eski halime dönmem lazım ne bu yaaaaa

geçenlerde annem dediki kızım senin başka kazağın yok mu çarşıya giderken aynısını giyip gidiyosun yeter başka bişi giy artık

içimde kimse görmüyo gidip hemen geliyorum dedim aaaaaaa ben sıkıldım görmekten ne bu halin dedi

farkında bile değilim oysa hemen eski bakımlı halime dönmem lazım artık

(gülşen)

tülincim inciniz hayırlı olsun darısı diğerlerinin başına ağrısız sızısız benim miniğiminde yeri belli olmuş ama nezaman patlatır bilmiyorum ek gıdalara başladık bizde çok zorlanıyorum ama yılmak pes etmek yok meyvaları katı meyva sıkacağından geçiriyorum pürüzsüz içinede yoğurt katıyorum hımm... tadı süper oluyo ama hanfendi okadar zahmete 2-3 kaşık zor alıyo ama dedim ya yılmak yok hazır kullanmak istemiyorum elimden gelenin fazlasını yapacam ama inşallah düzelir gerçi hepinizin başından geçmiş diyecem fakat  sizin şikayetleriniz devam ediyo Allah hepimize kolaylık versin  :amin:  :amin: Annelik çok zor bir meslek   
hepinizi öpüyorum  :opucuk: bebişlerinizide  :opucuk:

neslihan

günaydın kızlar.tülincim dişiniz hayırlı olsun.

bizde diş felan yok henüz anca konuşuyoz de de de de deeeeeeeeee diye.

ben 3 gündür annemdeyim düştü kalça kemiğinde çatlak var.Kırığa dönüşmemesi için 1,5 ay yatacak.tuvalete bile kalkmıycak bakıcı ayarladım birtane bakalım hayırlısı olsun

çağınım

günaydın kızlarr gülşencim selam canım nasılsın

demetcim ilk inciniz sizinde hayırlı olsun ve geçmiş olsun doruk paşama

muhallebi yedirirken yanına mandalina sıktım dün bi öyle denedim yani 2 kaşık muhallebi bi kaşık mandalina suyu yine öyle yiyo yeni yeni şeyler deniyorum off ne zor annelik yaa :'( canları sağolsun yeterki ne yapalım zorlamamaya çalışıyorum çünkü hemen çıkarıyo zorlayınca bizim üst dişler 4 lendi kızlarr alttanda yanlardan geliyo  :occasion5: :nazar:

neslihancım annenede geçmiş olsun canım

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 08 Mart , 2010, 11:42:54
günaydın kızlarr gülşencim selam canım nasılsın

demetcim ilk incidniz sizinde hayırlı olsun ve geçmiş olsun doruk paşama

muhallebi yedirirken yanına mandalina sıktım dün bi öyle denedim yani 2 kaşık muhallebi bi kaşık mandalina suyu yine öyle yiyo yeni yeni şeyler deniyorum off ne zor annelik yaa :'( canları sağolsun yeterki ne yapalım zorlamamaya çalışıyorum çünkü hemen çıkarıyo zorlayınca bizim üst dişler 4 lendi kızlarr alttanda yanlardan geliyo  :occasion5: :nazar:

neslihancım annenede geçmiş olsun canım

teşekkür ederim canım  :opucuk:
sizinde yeni dişler hayırlı olsun öptüm çağınımı  :opucuk:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: neslihan - 08 Mart , 2010, 08:21:16
günaydın kızlar.tülincim dişiniz hayırlı olsun.

bizde diş felan yok henüz anca konuşuyoz de de de de deeeeeeeeee diye.

ben 3 gündür annemdeyim düştü kalça kemiğinde çatlak var.Kırığa dönüşmemesi için 1,5 ay yatacak.tuvalete bile kalkmıycak bakıcı ayarladım birtane bakalım hayırlısı olsun

anenne çok geçmiş olsun canım rabbim beterinden korusun :amin:

Angel

cok saolun teyzeleri insallah boyle rahatlikla cikartirlar butun dislerini   :amin:

6 aylik  asimizi az  once yaptirdim cok sukur cok az agladi yavrum hemen sustu.insallah agrisiz sizisiz sancisiz ve atessiz geciririz su 24 saati  :amin:

neslihancim cok gecmis olsun canim insallah istedigin gibi birini bulursunuz annen icin 

demetcim sizinde inciniz hayirli olsun, herhalde senin pasa ve benim pasa ayni gunde cikarttilar dislerini  :binkybaby: