2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

kislar varya Allah razi olsun sizden okadar moralim duzeldiki anlatamam  :D 

neslihan

CANIM YA KAN TAHLİLİ YAPARKEN ÇOK KAN ALIYORLAR MI?BEN DAYANAMAM AĞLARIM YA.

Angel

ayyy Allah sabir versin nasil aldiracaksiniz kani ?   :icon_pale: :icon_pale:

topuktanmi yokda damardanmi    :icon_pale: :icon_pale:

gecen hafta aleynaya kan tahlili yaptirdim  oldum oldum dirildim   :icon_pale:

eczaneden bir krem aldim 100 ml $ 100  dolardi bende kucucuk bir bandini aldim  $ 20  uyustursun diye ve gercektende uyusturdu

ismi EMLA di turkiyede satiliyor bilmiyorum ama cok ise yaradi beni cok buyuk bir sikintidan kurtatdi.

(gülşen)

slm güzel anneler nasılsınız :opucuk:  konuları takipedemedim ama tülincim emla kremi burdada var eczaneden bulabilirsiniz yani

Angel

hosgeldin gulsencim nasilsiniz prenses nasil emir nasil  :opucuk:

varmi iyi cani yaa eger gerekirse alirsiniz kislar aleynaydan 2 tup kan aldiydilar ve almadan once bir saat oncesinden surduk tam damarin uzerine denk

getirdim kan alinacak yere yani ve kan alirken iyneyi hic hissetmedi cocugum oyle cok rahatladikki anlatamam .kac gun ruyalarima geliyordu

nasil olacak nasil dayanacak   cani cok yanacak derken bu gozumu buldum  :icon_thumright:

(gülşen)

sağol tülincim ikiside iyi çok şükür kızım heralde diş çıkarmaya başladı çünkü ne bulsa ağzına alıyo pek yemede içmedede gözü yok ama olsun sağlıklı olsunlarda büyürler nasılsa emir bile 8 yaşında hala yemekle arası yok kızmasam acıkmayı bilmiyo ah bu annelik çok mukaddes bişey üzülecek bir çok şey buluyoruz kendimize

çağınım

tülincim burcucum gülşencim nasılsınız valla çok özledim sizi yaa

kızlar bu miniklerin hepsi aynı bi dönemleri iştahsız geçiyo ne yapalım sağlıkları yerinde olsun vitamin eksik olmasın ben artık ona dikkat ediyorum kimsenin ne dediği umrunuzda olmasın heralde küçücük bebekler 15 kilo olucak değiller izim bi arkadaşımız var bebekleri şuan 11 aylık ve 16 kg öyle olsun dahamı iyi yani onlar nasıl şikayet ediyolar bizimkilerin maşallahı var  :nazar:

fıstık

24 Şubat , 2010, 18:40:03 #7747 Son düzenlenme: 24 Şubat , 2010, 18:52:05 fıstık
ilahi burcu hiç d vitaminiyle balık yağı aynı olur mu ikiside farklı şeyler :k06: onun içinde DHA EPA omega3 konsantrasyonu A C D ve  E vitamini var

ben sevenseas aldım neslihancım portakallı vişneliside varmış.Duru uyuyacakki büyüyecek canım benim uyurken büyüme hormonu salgılanıyor

şuan bol bol uyumayada ihtiyacı var biraz büyüsün o kadar uyumaz ışılda öyleydi çünki şimdi gün boyu toplam 2 saat uyuyor

çağınım

nagehancım nasılsın canım ışıl nasıl maşalahh güzel gdiyo herşeyi okuyorum  :nazar:

çağında uyuyo bugünlerde baya yiyo uyuyo emiyo uyuyo sanırım tam gelişme zamanları artık yaşlarına yakın bende korkuyodum niye bu kadar uyuyo diye

uyusa sorun uyumasa sorun  :ehi: :ehi:

fıstık

iyiyim yeşimcim sağol sen nasılsın çağınında maşallahı var bütün bebişler iyi çok şükür :nazar: :nazar: :nazar:

uyusun yeşimcim asıl uyumayan çocuktan korkucaksın minicik derdini anlatamıyo ağrısı mı var sızısı mı var bilmiyosun

bu arada şunuda belirteyim balık yağını tavsiye eden doktorumuz evet balık yağında d vitamini var ama sadece d vitamini vermek yeterli değil

şu yazdığım DHA EPA ve omega 3 sizde biliyorsunuzdur bunlar vücut tarafından üretilemeyen yararlı yağ asitleri

ve sadece ton balığı uskumru somon gibi bazı balıklarda bulunuyo şu an bebişler balık yeselerde yeteri kadar yiyemezler o yüzden

özellikle zeka gelişimi için sizde balık yağı vermeye başlayın diyorum ama yinede siz bilirsiniz

çağınım

nagehancım bende iyiyim kuzumla uğraşıyorum çok şükür iyi sağlığı yerinde rabbim hepsini korusun :nazar: :amin:

canım haklısın uyusun evet derdini anlayamıyoruz zaten

ben yarın çağını kontrole götürücem şu balık yağını bi sorıyım biz vitamin kullanıyoruz ama onuda sorucam iyiki bilgi verdiniz sağolun

burcum

nagehancım anlatmak istediğim zaten oydu içinde zaten var gerek yok yani ekstra vermeye her dr farklı söylüyor işte bizim dr muz da gerek yok dedi
neslihancım parmağından almışlardı kolundan çok acır diye 1 tüp
tülincim sağol aklımda bulunsun eğer gerekirse alırım
yeşimcim ben de özledim sizinle keyifli sohbetleri ama malum fırsat kalmıyor bak saat kaç oldu daha biraz daha ütüm var yoruldum popom bir yer görsün dedim oturdum zaten derin ayağımda uyuyor yoksa belki gene oturmazdım :k06: :k06:
gülşencim böyle cee eeee diyip gitme ama sende diyene bakın :k06: :k06:
kocamannnn öptük sizi şimdilik

neslihan

kızlar ben minadex almıştım onun içinde de balık yağı var.doktor onu 1 yaşından sonra verelim dedi.İştahsızlığı çinko eksikliğinden olabilir dedi.Zinco verdi.

Kansızlık olabilir mi test yaptıralım mı dedim.Kan damlasını vitaminini alıyor.Kansızlık yoktur dedi.
Bide kilo almıyorsa muhallebi ver dedi.Bugün milupa sütlü meyveli muhallebiyi yedi maşallah.

Sağlığı yerinde olsun iyi çok şükür.Sonuçta sanırım kalıtsalda.Bizim babamızda 1.85 boy sadece 68 kilo.Anasına çekmemiş babasına çekmiş.Çekmiş sağlıklı olsun zayıf olsun ne yapalım.Bin şükür Allah a

fıstık

Saçımız ağardı beeeeeeee neymiş bu bebişler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Yok uyuyo yok uyumuyo yok kilo almıyo aman dişi çıkıyo amaaaaaaaaaaaaaannnnnn hamileykende aman kilo almamış aman ne zaman doğcak

ne yesem ne içsem KİM DEDİ AYOL DOĞURUN DİYE Bİ BULSAM MAHVEDİCEM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Alıntı yapılan: fıstık - 24 Şubat , 2010, 20:42:54
Saçımız ağardı beeeeeeee neymiş bu bebişler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Yok uyuyo yok uyumuyo yok kilo almıyo aman dişi çıkıyo amaaaaaaaaaaaaaannnnnn hamileykende aman kilo almamış aman ne zaman doğcak

ne yesem ne içsem KİM DEDİ AYOL DOĞURUN DİYE Bİ BULSAM MAHVEDİCEM :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: