2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Demet_dk

Tülin çooook tatlı maşallah  :nazar:
saçıda ne güzel yakışmış diğer resimdekinden çok farklı  :nazar: :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

güzeller güzeli çok tatlı dişleride nasıl parlıyo maşallah  :nazar:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ewt demet ıkı tane dısımız var hep gostrıyoz herkese  :love9: :love9:

Demet_dk

bizim dişlerde çıksa biran önce merak ediyorum nasıl olacak dişeriyle diye  :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

Demet_dk

7 aylık oldu paşam
24 haziran doğumlu

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hımm cıkar cıkar merak etmegec cıkması daha ıyı dıyolar erken dokulmezmıs bızımkı 5 aylıkken cıkardı ama cok zorlandık keske gec cıkarsaydı hıc bısey yemedı emmedı ac kaldı neler cektık neler anlatamam

Demet_dk

bizde de durum şuan öyle hiçbişey yediremiyorum  :y25:

çağınım

kızlar nasılsınız dicem tekrar tülincim tosununu yesinler çok tatlı olmuş baya değişmiş maşallah :nazar:

demetcim selam canım nasılsın doruk nasıl

kızlar evet 3. dişimizide patlattık çok şükür ateş yapmıyo maşallah ama ısırıyo beni baya bi göğsümü kopartıcak gibi oluyo korkuyorum valla  :k06:

eflin hoşgeldin canım ben yeşim benimde oğluşum var 25 haziran doğumlu 7 aylık şuan memnun oldum allah kızını sana bağışlasın  :amin:

gamzela

kızlar önce üst diş mi alt diş mi çıkıyor.ikinci diş ne kadar sonra nerde çıkıyor
gmz

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 28 Ocak , 2010, 15:17:58
kızlar nasılsınız dicem tekrar tülincim tosununu yesinler çok tatlı olmuş baya değişmiş maşallah :nazar:

demetcim selam canım nasılsın doruk nasıl

kızlar evet 3. dişimizide patlattık çok şükür ateş yapmıyo maşallah ama ısırıyo beni baya bi göğsümü kopartıcak gibi oluyo korkuyorum valla  :k06:

eflin hoşgeldin canım ben yeşim benimde oğluşum var 25 haziran doğumlu 7 aylık şuan memnun oldum allah kızını sana bağışlasın  :amin:

iyiyim canım sen nasılsun oğluşun nasıl
inşallah bütün dişleri  acısız çıkar  :amin:

Alıntı yapılan: gamzela - 28 Ocak , 2010, 16:15:01
kızlar önce üst diş mi alt diş mi çıkıyor.ikinci diş ne kadar sonra nerde çıkıyor

önce alt dişleri çıkar  :icon_thumright:

fıstık

Dünürüm neslihancım burcucum yeşimcim nasılsınız :opucuk:

Dünürüm naptın damadıma yaaaaa çokkkk tatlı olmuş maşallah :nazar: :nazar: :nazar:

biz 9 aylık olduk emekliyoruz oturuyoruz tutunup ayağa kalkıyoruz baba diyoruz ama daha dişimiz yok maalesef

inşallah en kısa zamanda ateşsiz ağrısız çıkar maşallah çağına arka arkaya çıkartıyo

burcum

yeşimcim uykusu biraz düzeldi gece 2 ye kadar uyumuş oluyor ALLAH a binlerce kere şükür :amin: :amin: havuç veriyorum canım
tülincim maşallah paşamıza  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı olmuş
nagihancım  :opucuk:
yeni gelen arkadaş nickini okuyamadım  :k06: senin de bebişine maşallah
neslihancım prenses nasıl oldu?