2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

çağınım

memnun oldum gamze bende yeşim 24 yaşındayım bende muhasebeciyim ama çalışmıyorum şuanda bende 2,5 senelik evliyim oğlum 7 aylık adı çağın bende istanbulda yaşıyorum  :flowers:

demetcim saol canım inş.. kolay atlatır bazen çok canı yanıyo sanırım ister istemez bi sinirle bağırıyo ellerini nasıl yiceni şaşırıyo jel sürüyorum ama oda pek fayda etmiyo aslında 10 dk geçiriyo sonra yine bende eline havuç veriyorum baya faydası oluyo sende öyle yap dişini kaşısın senin oğluşununda çıkıcaktır ozaman beyazladıysa yakındır damaklarına masaj yap çok rahatlıyolar

çağınım

neslihancım yakaladım seni nasılsın canım yeni ad la girdim yeşim ben

fıstık kızımız nasıl annesi nasıl gidiyo

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 18 Ocak , 2010, 18:28:43
memnun oldum gamze bende yeşim 24 yaşındayım bende muhasebeciyim ama çalışmıyorum şuanda bende 2,5 senelik evliyim oğlum 7 aylık adı çağın bende istanbulda yaşıyorum  :flowers:

demetcim saol canım inş.. kolay atlatır bazen çok canı yanıyo sanırım ister istemez bi sinirle bağırıyo ellerini nasıl yiceni şaşırıyo jel sürüyorum ama oda pek fayda etmiyo aslında 10 dk geçiriyo sonra yine bende eline havuç veriyorum baya faydası oluyo sende öyle yap dişini kaşısın senin oğluşununda çıkıcaktır ozaman beyazladıysa yakındır damaklarına masaj yap çok rahatlıyolar

sanki beni anlatmışsın sadece adlarımızı değişik bende 24 yaşındayım muhasebeciyim 7 aylık oğlum var 2.5 yıllık evliyim ve ist dayım
sen hangi semttesin

bide hangi jeli kullanıyosun ben bitane aldım eczaneden ama  doruk sürdürmüyo diş macunu gibi tadı

çağınım

memnun oldum tekrar demetcim gerçektende aynıyız ben bahçelievlerde oturuyorum ya sen  :icon_thumright:

ben calgel aldım tadı değişik karamelli gibi galiba sürüyorum yalıyo  :ehi: :ehi:pek faydası olmuyo işte demekki beğenmemiş doruk tadını bide bunu dene eğer bu değilse kullandığın

Demet_dk

bende çok memnun oldum canım
ümraniyede oturuyorum

benim aldığım jelin adıd dentinox
Doruk bırak jeli sürdürmeyi hiç bişekilde ağzına dokunulmasını istemiyo bide burnuna
arada çenemi ısırıyo rahatlıyo demekki  :k06:

βαlκιz

merhaba kızlar doktor bana calgel kullanma hiç fayda etmez demişti onun yerine colpol şurup ver demişti en iyisi o iyi geliyo dedi verdim ne ateş ne huysuzluk oluyodu
bide çig patates veriyodum kabuklarını soyup onu ısırıyolardı çok rahatlatıyoo patates deneyin  :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Angel

patetes sicakligi cekiyor o yuzden iyi geliyordur balkiz  :icon_thumright: 

selam kislar dunurcum kuzum hasta oldu demek kiyamam yavrum nasil simdi peki atesi dustumu   :'(

burcum sizinde asilariniz oldu  insallah bir huzursuzluk yapmaz yavrucuk ateslenmez insallah    :opucuk:

yesimm hosgeldin canim yaa demek pasa disini cikartti   :basardim:    darisi basimiza insallahh    :amin:  emre cok huzursuz  su disler yuzunden yavrum hep

sinirleniyor agzina birsey sokunca   :sad1:  bende patetesi bir deneyim ise yariycagini biliyorum cunku aleyna ateslenirken ayaklarinin altina hep

patetes koyardim ince ince dograr patetesi yapistiri gibi yapar corap giydiridim 10 dakika icinde sicakligi 39 dan 37 duserdi  :icon_thumright:

gamzela sende hosgeldin canim   :flowers:

gamzela

patatesi ben hiç duymamıştım anlatır mısınız ne zaman nasıl uygulanıyor.kulağıma küpe olsun benim de.bi de benim kızım sürekli tükrük püskürtüyor.arada da salyası akıyor herşeyi ağzına götürüyor.diş mi çıkaracak acaba ne dersiniz
gmz

neslihan

arkadaşlar ben artık kızım büyüyene kadar ev hanımıyım.sonunda bu kararı aldım.çok mutluyum.belki biraz sıkıntı çekicem ama yavrumun yanında olucam

Demet_dk

Alıntı yapılan: neslihan - 19 Ocak , 2010, 13:12:27
arkadaşlar ben artık kızım büyüyene kadar ev hanımıyım.sonunda bu kararı aldım.çok mutluyum.belki biraz sıkıntı çekicem ama yavrumun yanında olucam

ne güzel yapmışsın Neslihan en güzel zamanlarında yanında olacaksın

neslihan

canım çok düşündüm kızımsız yapamıyorum.büyüsün eğer sıkılırsam tekrar iş ararım.üniversite mezunuyum deneyimliyim.ingilizcem herbişeyim var.arayan mevlasını da belasını da bulurmuş isterse.Olmazsa da kızımın totosu saolsun.çok şükür eşim çalışıyor.

βαlκιz

Alıntı yapılan: gamzela - 19 Ocak , 2010, 13:06:36
patatesi ben hiç duymamıştım anlatır mısınız ne zaman nasıl uygulanıyor.kulağıma küpe olsun benim de.bi de benim kızım sürekli tükrük püskürtüyor.arada da salyası akıyor herşeyi ağzına götürüyor.diş mi çıkaracak acaba ne dersiniz
banada eczacı bi tanıdıgım dedi patetesi ver eline ısırsın kemirsin dedi ben de öyle yaptım jel sürmedim doktor jel 10 dk rahatlatır ama sonra yine huzursuzluk başlar dedi colpol şurup ver dedi çok şükür dişşten hiç sorun çekmedik ateş falan hiç bişey olmadı inş. sizin bebişlerinde olmaz  :amin: :amin: :amin:
agızdan salayaa akması diş çıkması anlamına gelmezmiş yutkunmayı ögrenirmiş bebekler o yüzden salyaları akarmış bilginize  ;)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

Alıntı yapılan: neslihan - 19 Ocak , 2010, 13:58:01
canım çok düşündüm kızımsız yapamıyorum.büyüsün eğer sıkılırsam tekrar iş ararım.üniversite mezunuyum deneyimliyim.ingilizcem herbişeyim var.arayan mevlasını da belasını da bulurmuş isterse.Olmazsa da kızımın totosu saolsun.çok şükür eşim çalışıyor.

evt senle büyümesi daha iyi
eşin çalışıyo nasıl olsa
bende isterim çalışmak ama daha erken

fıstık

kızlar nbr

bakıyorumda kimse yok ışıl çok şükür iyileşti antibiyotiğe devam ediyorum şişe bitinceye kadar kullanıcam umarım tekrarlamaz

neslihancım işi kızın için bırakmışsın umarım evde sıkılmazsın çünki bütün gün evde olucaksın bi süre sonra bunalmazsın inşallah

ben bazen bunalıyorum sanki herşey üstüme üstüme geliyor yazın gelmesini dört gözle bekliyorum kızımla dolaşmanın hayalini kuruyorum

inşallah hayallerim boşa çıkmaz

neslihan

canım 14 şubata kadar çalış dediler ve tekrar düşün.Bilmiyorum düşünücem hayırlısı olsun artık benimde korkum sıkılmak bide ben şuan kaynanamla aynı yerde altlı üstlü yaşıyorum.Dün konuştum bebeğime benim istediğim gibi bakın bazı şeyleri ben söylemeden akıl edin dedim.eğer yapmayacaksanız ben işi bırakıcam dedim.Yaparız dediler bekliyorum 14 şubat a kadar