2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

ay canımya benimde yarın misafirim gelecek evle uğraşacak hiç halim yok bugün alışveriş merkezine gittim çocuklarımla gelen giden kızımı sevdi ama burnumdan geldi akşamıda ağlarken mosmor oldu elim ayağım birbirine dolandı ne yapacağımı şaşırdım hem ağlıyorum hem telefonumu arıyorum odada tabi prensesim kucağımda biraz  silkeledim sonra kendine geldi emirde çok korktu oda ağlamaya başladı nazaramı geldi acaba aklıma o geldi çünkü ik defa oluyo tabi dr.unada soracam pazartesi bana büyük bi dersoldu kalabalık ortamlardan uzak tutacam kızımı sizinlede paylaşmak istedim sizde çok dikkat edin uzaktutun bebişlerinizi öyle herkez sevmesin ben daha yeni yeni kendime geldim aklıma geldikçe kötüleniyorumya allahım acılarını göstermesin  :amin:

neslihan

canlarım çok geçmiş olsun ikinize de.

nagehancım biz bu kadar dikkat ediyoz ya ondan hastalanıyolar.Yalın ayak baş kabak gezdirsek sokakta bişey olmayacak inşallah.tez zamanda şifa bulur inşallah kuzucuk.

alışveriş merkezleri her açıdan zarar güzelim ya ben çıkartmıyorum hiç oralara.Ama şu morarma işini doktora mutlaka danışmak götürmek lazım canım

Allah cümle bebekleri nazardan korusun inşallah :amin: :nazar:

fıstık

gülşencim sanada geçmiş olsun

evet neslihancım ya sakınan göze çöp batar misali oldu hiçbiyere gitmiyorum ayda bir gidersemde eşim arabayla bırakıp alıyo ama

nasıl oldu anlamadım neyse çabuk atlatırız inşallah yine ara ara ateşleniyor şurup içiriyorum antibiyotik kullanıyoruz bikaç gün kullanıp

kontrole götürücem

aslında neden oldu biliyorum teyzeme gitmiştim bitişik apartmana oraya eltisi geldi boğazlarım ağrıyo terliyorum dedi öpmedi dokunmadı ışıla

ama aynı ortamda olunca kaptı sanırım halbuki kadın hiç öksürmedi hapşurmadı ama havadan kaptı işte

aklımada geldi o an kalkıp eve gelmek istedim ayıp olur diye kalkmadım keşke kalksaymışım o alınırdı ama enazından benim kuzum hastalanmazdı

gerçi doktorumuz alışın artık bu durumlara toplum içine giriyo bağışıklık sisteminin gelişmesi için hastalanması gayet doğal dedi

ama o huzursuzlandıkça ben üzülüyorum

burcum

nagihancım gülşencim geçmiş olsun kuzulara ben de nazara inanırım ille kötü gözle olucak değil çok beğendikleri sevdikleri imrendikleri için de bir insanın nazarı değebilir okuyun bol bol  :amin: ALLAH bebişlerimizi nazarlardan kazalardan belalardan koru yarabbim  :amin:  :amin:  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
gülşencim face yürüteçli resmini koydum  :k06:

fıstık

sağol burcucum aman dikkat et Derin'i çıkartma biyere

valla okuyorum aklıma geldikçe nazar mı oluyo bilmiyorum anne babanın nazarıda değermiş

Rabbim korusun artık hertürlü hastalıktan kazadan beladan :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ertl

fıstık geçmiş olsun şimdi nasıl atlattınızmı
benim oğlişimde 9aylık 2gündür kuru öksürük var bide burun akıntısı  :-[
üzerine bide diş çıkartıyo ooooofffffffff çok huysuz oldu yavrum son zamanlarda

burcum

nagihancım çıkartmıyorum zaten bir yere de bugün sabah aşılarımız var sağlık ocağına gidicez  :y25: :y25: :y25: :y25: dua edin de hemencecik kolayca atlatalım  :y25: :y25: :y25: bu saat oldu yeni uyudu ama genelde uyanıyor dün 5.10 geçe yattık :ehi: bakalım umut dünyası belki diyorum hergün belki bugün kalkmayacak belki belki  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

18 Ocak , 2010, 02:13:40 #7507 Son düzenlenme: 18 Ocak , 2010, 02:15:12 fıstık
Bugün iyiyiz tuğba atlattık sayılır

ışıl şimdi uyudu çok şükür

burcucum ateş düşürücü ne kullanıyosun calpol mü bende onu kullanıyodum ama düşürmedi ateşini doktor novalgine yazdı

eczanedeki pedifen vermiş hemen düşürdü calpol küçükken yararlıymış BÜYÜYÜNCE faydası olmuyomuş bilmiyordum

inşallah hemen atlatırsınız ışıl son aşılarında 3 gün ateşlenmişti biraz ağır oluyo bu ayki aşı

neslihan

canım şimdiden geçmiş olsun umarım çabuk atlatır.
bende calpol kullanıyorum.bir çay kaşığı idi.şimdi 1 tatlı kaşığı

gamzela

arkadaşlar arada sırada sohbetlerinizi okuyorum da.allah muhabbetinizi artırsın çok güzel ya.maşallah nazar değmesin.ben eylül annesiyim.baktım bizim öyle bi grubumuz yokmuş.imrendim size doğrusu.bol bol muhabbetler.
gmz

çağınım

kızlar selam hepinize ben tılsım yani yeşim yaa isim değiştirmek zorunda kaldım eski adımla ve şifremle giremedim yaa bende ad değiştirdim yani yniden üye oldum

geçmiş olsun nagehancım nasıl oldu ışılımız

burcum nasılsın canım fıstık nasıl tülincim kızlar demet hepinize selam

kızlar benim paşam ilk dişini patlattı hemen yanındakide çıkıcak galiba nerdeyse  :hello2: :hello2: babaannesi gördü bakalım hediye alıcakmı  :ehi: :ehi: hiç sanmıyorum ama  :ehi:

gamzela hoşgeldin canım bu sayfayı ben açmıştım ama bayadır giremiyodum olsun aramız ahoşgeldin bebeğini güle güle büyüt canım

gamzela

gmz

çağınım

bebeğin kızmı erkekmii kendinden ve bebeğinden bahsetsene bizee

gamzela

26 yaşındayım 14 aylık evliyim 4 aylık kızım var çevre mühendisiyim.adım gamze
kızım nergis ela istanbulda yaşıyorum
gmz

Demet_dk

Alıntı yapılan: çağınım - 18 Ocak , 2010, 15:25:02
kızlar selam hepinize ben tılsım yani yeşim yaa isim değiştirmek zorunda kaldım eski adımla ve şifremle giremedim yaa bende ad değiştirdim yani yniden üye oldum

geçmiş olsun nagehancım nasıl oldu ışılımız

burcum nasılsın canım fıstık nasıl tülincim kızlar demet hepinize selam

kızlar benim paşam ilk dişini patlattı hemen yanındakide çıkıcak galiba nerdeyse  :hello2: :hello2: babaannesi gördü bakalım hediye alıcakmı  :ehi: :ehi: hiç sanmıyorum ama  :ehi:

gamzela hoşgeldin canım bu sayfayı ben açmıştım ama bayadır giremiyodum olsun aramız ahoşgeldin bebeğini güle güle büyüt canım

merhaba
yeni ve ilk dişiniz hayırlı olsun kolay atlatır inşallah
bizimkilerde yolda galiba hafif beyaz damağı
ve hiç elletirmiyo ağzına