2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

yükle canım fotosunu banada altarnatif olur bembiş bembiş alacam kızıma  :nazar: :nazar: :nazar:
benim prenses uyudu kimsecikler yok dAHA açık tutuyorum gelen olursa bi cik diyin bana

fıstık

oooo herkesin yarasını deşmişim yahu :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ama napayım evin ve benim halim böyleydi   :y25:

burcucum o derdimi sorma kocişimle mümkün olduğunca az görüşüyorum çünküm halim kalmıyo hiçbi işe :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

burcum

neslihan ne gülüyon kız  :k06:
gülşencim yüklüyeyim canım ben kelebeğime kelebekli aldım  :k06:
nagihancım bu bizim iyi günlerimiz 1-2 ay öncesine kadar sene de 1 günnnnnnnnn sene de 1 günnnnnnnnn diyecek hale gelmiştik nerdeyse  :ehi: :ehi: :ehi:
buarada pazartesi aşılarımız var   :y25: ay delircem şimdiden yahu  :y25:

neslihan

AĞLANACAK HALİMİZ VAR GÜLÜYOZ KAHKAHAYLA.GERÇEKTEN ÇOK YORGUNUM.EVİN HALİ HUZURSUZ EDİYOR BENİ YAKINDA ÇOCUĞU OTURTABİLECEĞİM TEMİZ BİRYER BULAMAYACAĞIM.

BURCUCUM AŞILAR DİĞERLERİNE GÖRE BİRAZ DAHA AĞIR GEÇİYOR.2 GÜN FELAN MIZ MI OLDU BENİMKİ.ŞİMDİDEN GEÇMİŞ OLSUN.

neslihan

buarada bende yürüteç almak istiyorumda bütün gün bebeğimi içinde tutarlar diye korkuyorum.Sonuçta benim kızıma dedesi ile nenesi bakıyor.Bakacaklar içinde kız mutlu bütün gün içinde kalacak.

Dün eve gittim.Kaynanam diyor dedesi kızının saçını kesecekmiş ben karışmam diyor.Küplere bindim.Ben o saçlar uzasın diye nasıl bekliyorum toka takıcam dedesi kesecekmiş.Benden habersiz teline bile dokunmayın dedim

Angel

Alıntı yapılan: neslihan - 15 Ocak , 2010, 09:03:40
buarada bende yürüteç almak istiyorumda bütün gün bebeğimi içinde tutarlar diye korkuyorum.Sonuçta benim kızıma dedesi ile nenesi bakıyor.Bakacaklar içinde kız mutlu bütün gün içinde kalacak.

Dün eve gittim.Kaynanam diyor dedesi kızının saçını kesecekmiş ben karışmam diyor.Küplere bindim.Ben o saçlar uzasın diye nasıl bekliyorum toka takıcam dedesi kesecekmiş.Benden habersiz teline bile dokunmayın dedim

:cildir: :cildir:  nedemek senden habersiz yaaaaaa oyarim   :caca: ben aleynanin sacini ilk defa 6 yasinda kestim oda gecen haftaydi

neslihan

tamam sana sormadan yapmayacam dedi.daha 4 aylıktı kuru fasulye tattırmaya çalışıyordu.Hem yağlı hem gazlı fasulyeden.Benimkisi tam bir sabır işi herkes haline şükretsin.Bende şükrediyorum  :amin:

Demet_dk

niye karısırlar ki hiç anlamam bu insanları
ya bırakın da annesi babası karar versin
benimde oğlum saçları baya uzun ön tarafları ama arkada yok yan yatmadığı için arkadaki saçları kısacık
bana kalsa hiç kestirmem anne saçı kalsın isterim
zaten şu sıfıra vurma olayınıda hiç sevmem bebeklerde
kaynım berber illa kazıycaz saçlarını diyo sağlıklı olması için diyo oda saçlarının güzel olması için söylüyo belki
ama ben hiç istemiyorum  :'(

burcum

sağol neslihancım bakalım artık inşallah kötü geçmez  :y25: ben de çok kızıyorum karışılmasına bırak ya sanane demi ama o bebeğin bir annesi bir de babası var karışma işte  :cildir: :cildir: :cildir: oyarım karışan olursa asabi ablayım  :ehi: :ehi: :k06: :ehi:

ayşegül0116

:ehi: :ehi: :ehi:
sanki beni anlatıosunuz yaaa  :ehi:
yalnız olmadığıma sevindim
yarın misafirim gelecek benim paçalar tutuştu
gece uyuyamam artık kalkar temizlik yaparım  :ehi: :ehi:
kuaföre ihtiyacım var bacaklarım kukumm kaşlarım bıyıklarım aldı başını gidio  :suclu: :suclu:
kocişle kıçkıça yattığımızdan saldım çayıra
adam heveslenip 40 yılda bir tık tık isticek rezil olacam vallaa  :k06:

(gülşen)

kocişler oldu kardeşşşşş  :ehi: :ehi: :k06: acısını kötü çıkaracaklar sonra bizden vay halimize neyseki benim kocamda tek değilmiş onun gibi nice erkek varmış söylesemde rahatlatsam mı adamı acaba  :suclu: :suclu: :suclu:
kızım bugün biraz huzursuzdu sanırım gazı vardı ah şu gazlardan bi kurtulsaydık hayırlısıyla diyecem ama bu seferde diş derdi çıkacak oda ondan beter rabbim sağlık sıhat versin neyapalım başka acılar göstermesin bunlar gelip geçici  :amin: :amin:

burcum

ay söylücem söylücem unutup duruyorum yazmayı bu sefer ilk başta yazayım dedim
KIZLARRRRRRRRR 500.CĞ SAYFAMIZ HAYIRLI OLSUN DAHA NİCE 500 LÜ SAYFALARA  :muzz: :hello2: :occasion5: :occasion14:

kızlar hepimiz aynıyız emin olun insanın bunu bilmesi öğrenmesi de çok rahatlatıcı birşey tavuk suyuna çorba diye bir kitap okuyorum yeni anne olmuş kadınların yaşadıklarıyla ilgili hepsi aynı bizim yaşadıklarımızı yazmış ben okudukça bir tek ben değilmişim deyip rahatlıyorum öptüm hepinizi koklayın kuzucuklarınızı yerime

neslihan

Alıntı yapılan: ayşegül0116 - 15 Ocak , 2010, 18:47:33
:ehi: :ehi: :ehi:
sanki beni anlatıosunuz yaaa  :ehi:
yalnız olmadığıma sevindim
yarın misafirim gelecek benim paçalar tutuştu
gece uyuyamam artık kalkar temizlik yaparım  :ehi: :ehi:
kuaföre ihtiyacım var bacaklarım kukumm kaşlarım bıyıklarım aldı başını gidio  :suclu: :suclu:
kocişle kıçkıça yattığımızdan saldım çayıra
adam heveslenip 40 yılda bir tık tık isticek rezil olacam vallaa  :k06:

tıpkı ben asıl beni anlatmışın.500.sayfamız hayırlı olsun

fıstık

kızlar sormayın ya ışılı evin içinde hasta ettim

boğaz enfeksiyonu olmuş

dün ateşini düşüremedim 38-39 duş aldırdım şurup içirdim düşmedi

doktora gittik iğne yaptı çok şükür düştü ateşi bugünde misafirim geldi evi ben mi temizledim yoksa başkası mı bilemedim

bi toz aldım bi ateşine baktım bi odayı temizledim bi duş aldırdım ruh gibiydim annem olmasa mahvolmuşum ben