2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

saat 2 ye çeyrek var uyutmayı başardım :k06:

ya hem bebişler uyumadı diyosunuz hemde foruma girmiyosunuz 2 dakika girseniz nolur :caca:

neyse bende yatayım artıkım öptüm hepinizi

neslihan

canım ben ancak gündüz rahat girebiliyorum.Akşam eve gidiyorum.Süt sağmakla başlıyor akşamım.Durunun çorbasını akşamdan yapıp koyuyorum.Kirlenmişleri yıkıyorum.Kirlisi varsa yıkıyorum.Sabaha kahvaltıda yiyceği şeyleri hazır ediyorum.Saat zaten gece 12 oluyor.Arada duru uyuyor uyanıyor.E bir bakıyorum sabah 6 olmuş işe gitmeye hazırlanmak gerek.Nerde hiç internete bakamıyorum

Bende gündüz boyunca sizlerin birşeyler yazmasını bekliyorum

neslihan

kızlar yürüteç kullanıyor musunuz ben almaktan vazgeçtim doktorda 8.aydan sonra demişti zaten

Demet_dk

ben kullanmıyorum
doktor önermedi ayaklarının ucunda yürümeyi öğreniyolar siz yardımcı olun dedi
bende almadım

fıstık

neslihancım bizde gündüz fazla giremiyoruz

aslında ışıldan bi işte yapamıyorum ev aldı başını gidiyo birtek çamaşır yıkayıp yemek yapıyorum o kadar iyi kötü evi süpürüyorum tamam

valla evi şey götürüyo afedersiniz :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

nagihancım al benden de o kadar evi b.. götürüyor çamaşır yıka as ütüle evi süpür yemek bile yapamıyorum çoğu zaman doğum yapasıya kadar evi temizlik konusunda takla attıran ben şimdi ne içimden geliyor ne kelebeğimden vakit var ne halim var

neslihancım ben 5.ci ayın da aldım yürüteç günde 5 kez 5 dk koyuyorum bizim dr üzerinde saatlerce tutmamak şartıyla koyabilirsin dedi annem bizi de yürüteç de büyütmüş ALLAH a çok şükür bacaklarım da düzgün bakkal emziğiyle büyütmüş dişlerim de düzgün dr lar emziğe de karşı gerçi hoş doktorundan doktoruna da fark ediyor hepsi farklı şeyler söylüyor mesela biz 5 gün sonra 6. ay aşılarımızı olcaz 3 tane bacağa 1 tane ağızdan var diğer forum da birkaç arkadaş 2 bacağa 1 ağızdan yapıldı dedi kelebeğimin doktoru doğdu aydan itibaren ek olarak mama ya başla dedi başlamadım ALLAH tan kimi dr başlatmamak için elinden geleni yapıyor bunun gibi

fıstık

uykusuz geceler

pis evler

yemeksiz akşamlar

fazla kilolar

dağınık saçlar

alınmamış kaşlar :k06:

ne zormuş yahu çocuk büyütmesi saçlarıma aklar düştü valla ALLAH sağlık versin bebişe oyyy oyyyyy

esma...

Alıntı yapılan: fıstık - 14 Ocak , 2010, 01:52:35
uykusuz geceler

pis evler

yemeksiz akşamlar

fazla kilolar

dağınık saçlar

alınmamış kaşlar :k06:
aynen  son surat katılıyorum
ne zormuş yahu çocuk büyütmesi saçlarıma aklar düştü valla ALLAH sağlık versin bebişe oyyy oyyyyy

neslihan

valla aynen bende bunalıma giriyorum evi b.. götürüyor diye ama bak sizde de aynı sorun varmış biraz toparlayabilirim kendimi.Bebek üşümesin diye kömür sobası yakıyorum.Bu seferde halılar kömür tozu olmuş.Ne ararsan var halılarda.
Mikroba da ihtiyaç var demi hemde çeşit çeşit.Bağışıklık sistemi gelişsin canım kızımın

Kocamla da ilgilenemiyorum.Sadece uyumaya fırsatımız var.Kardeş kardeş uyukluyoz.Bazen aynı yerde bile uyuyamıyoz.Ben bebeği sallarken uyuyom o da tv izlerken.Herhangi bir faaliyet yok.Yakında tekrar genç kız halime dönücem galiba. :ehi:

Angel

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ayy kislarr benimi anlatiyorsunuzz neeeeee

evi b... goturuyor

alinmamis kaslar

yemek  yapmayi anca yetistiriyorum camasirida oyle   :ehi: :ehi: :ehi:   wc ye bile gidemiyorum  1 dakika oyun halisina koyuyorum hemen agliyor tosun   

:toothy10: :toothy10:  kollarim koptu resmen sukurler olsun. az once annem gile gittim .emreyi anneme biraktim markete bir gidiyim dedim 5 dakika sonra

babam cebimi ariyor kizim gel emre agliyor seni istiyor diye   :toothy10: :toothy10:  ben kosa kosa  eve geldim  babam, annem ve aleyna  emreyi susturmak

icin perisan oldular   :ehi: :ehi:  babam diyor kizim sen nasil dayaniyorsun boyle cocuk surekli agliyor   :k06:  yaa dedim  benim eve bir gelsende ortalik ne

kalde bir gorsen dedim   :toothy10: :toothy10:  ceken bilir sukurler olsun Allahima Allahim acilarini gostermesin de saglikli huzurlu olsun yavrularimizda

bunlari cekmeye haziriz    :k06: :k06:   :amin: :amin:

neslihan

AMİN RABBİM ACILARINI GÖSTERMESİN İNŞALLAH

Demet_dk

amin amin
aynı sıkıntı bende de var
Allahtan annem var annemlerde kalıyoruz
evimizde kalsak açılıktan ölürüz yada hergün dışarda yemek zorunda kalırız

(gülşen)

ay negüzellllllllll okuyunca rahatladım bak bir benmiyim böyle diyordum evime kimse gelsin istemiyorum rezillik valla kimse halden anlamazki önceden çok takardım evi temizliği şimdi topluyorum yeter helak olduk zaten uyudukları zamanda dnlenmek hakkımız ama değilmi yaa
valla kızlar en zor meslek ev kadınlığıymış  evde kalınca daha iyi anladım kızım kucağımda emiyo merhaba diyelim dedik ama kimsecikler yok
gece 3.30 ayaktaydık  bide yüzüme bakıp gülüyo hadi gelde sinirlen  :k06: kızlar sizi ve bebişlerinizi öpüyorumm  :opucuk:  bu arada yürüteç alacam ben çok olmasada acil işim oldumu koyarım rahatlık valla tecrübe konuşuyo ona göre

burcum

ay yüzüm de bir tebessümle okudum ne güzel tek ben değilmişim  :ehi: :ehi: :ehi: oh içim rahatladı  :k06: :ehi: :ehi: :toothy10: gülşencim ben aldım bile yürüteç resmini çeker koyarım
ALLAH ın izniyle sağlıkları yerinde olsun da gerisi boş varsın evimi bok götürsün varsın kocayla 2-3 hafta da bir görüşelim :k06: :ehi: :k06: :ehi: 

neslihan