2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

naber kızlar

ışıl dün gece 1:30 da uyumasına karşın gece 4:30 da kalktı ve uyumadı yine hepberaber 6 ya kadar oturup çizgifilm seyrettik :toothy10: :toothy10:

noldu bu çocuğa bilmiyorum ya düzeleceğine bozuluyo sabaha kadar uyuyan çocuk gece yarısı kalkıp oturuyo hayret yani

saat şuan 23:30 uyudu ama umutlu değilim saat 1 gibi kalkacağını düşünüyorum ve sanırım yine oturup film seyredicez :honk:

PAMUKTANTOSUN

Alıntı yapılan: fıstık - 07 Ocak , 2010, 23:48:39
naber kızlar

ışıl dün gece 1:30 da uyumasına karşın gece 4:30 da kalktı ve uyumadı yine hepberaber 6 ya kadar oturup çizgifilm seyrettik :toothy10: :toothy10:

noldu bu çocuğa bilmiyorum ya düzeleceğine bozuluyo sabaha kadar uyuyan çocuk gece yarısı kalkıp oturuyo hayret yani

saat şuan 23:30 uyudu ama umutlu değilim saat 1 gibi kalkacağını düşünüyorum ve sanırım yine oturup film seyredicez :honk:
selam fıstık :)
ben özlem.. yeniyim... benim kızım uyumasa da zorla uyutuyorum artık.. o uyanıyo ben uyutuyom sabaha kadar böyle gidiyo.. alışcak inşaallah.... uyanırsa oturma uyut tavsiye ederim  :flowers: :flowers:

fıstık

Alıntı yapılan: PAMUKTANTOSUN - 07 Ocak , 2010, 23:52:27
Alıntı yapılan: fıstık - 07 Ocak , 2010, 23:48:39
naber kızlar

selam fıstık :)
ben özlem.. yeniyim... benim kızım uyumasa da zorla uyutuyorum artık.. o uyanıyo ben uyutuyom sabaha kadar böyle gidiyo.. alışcak inşaallah.... uyanırsa oturma uyut tavsiye ederim  :flowers: :flowers:

mrb canım senin bebeğin kaç aylık bilmiyorum benimki 8 aylık kalkıp oturuyo uyutmaya çalışıyorum bana mısın demiyo mecbur oturuyoruz

burcum

gececi olarak ben yine burdayım  :k06: :k06: sampiyon biziz  :basardim: :basardim: :ehi: :k06: :toothy10: :ehi: :k06: :toothy10:

fıstık

eeee kimse yok mu yahu

herkesin bebişi uyuyoda bi bizimki mi ayakta :toothy10: :toothy10: :toothy10:

burcum

ben burdayım nagihancım herzaman ki gibi  :ehi: :k06:

nksoley

kızım nil iyi ve dürüst insanlarla karşılaştırsın riyakar ve yalancı insanları kızımdan uzuk tutsun rabbim

burcum

hoşgeldin nazancım hala hamile gözüküyorsun canım benim  :k06:

burcum

nazancım çok güzel yazmışsın maşallah nil hanıma kocaman oldu

nksoley

sağol canım benim büyüdü tabiiiiii :love9:
kızım nil iyi ve dürüst insanlarla karşılaştırsın riyakar ve yalancı insanları kızımdan uzuk tutsun rabbim

fıstık

mrb kızlar biz daha uyumadık canımız sıkıldı kimse yok

bu bebişler ne zaman erkenden yatacak çok merak ediyorum doğrusu ve biz ne zaman hiiiiiiiiiççççç uyanmadan sabaha kadar uyuyacağız

galiba hiçbirzaman

Angel

ah dunurcum Allah sabir versin cok zor   :honk:

neslihan

belli dönemlerde uyumuyorlar sanırım.benimki de gece 1 de kalktı 4:30 du uyudu.Sallıyorum sallıyorum bana bakıyor,gülüyor.Aç mı yatmıyor dedim mama verdim süt harici kustu.Bezini değiştim.Ama yatmıyoda yatmıyor zilli

fıstık

ah dünürcüm çok zor valla ne zaman ne yapacağı belli olmuyo

neslihancım birgünleri diğerine uymuyo hadi ben evdeyim yatar uyurum senin işin zor birde sabah kalkıp işe gidiyorsun

allah hepimize kolaylık versin acılarını göstermesinde varsın uyumasınlar napalım bugünlerde geçer :amin: :amin: :amin:

yarın okula giderler aman dersleri şöyle böyle diye yakınırız annelik ömürboyu istifa edilemeyen tek iş

(gülşen)

ee gece kuşları nasılsınız ama kimse uğramamış daha  :k06: açılışı yapim bari  miniğim uyudu bakalım kaç dakika uyuyacak artık kucakta taşımaktan kollarımda derman kalmıyo uyuduğu zaman biraz nefes alıyorum uyanıkken kucakta hopbidi hopbidi nekadar sürecek böyle ya