2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

kızlar bu arada emirin dersleri süper  :nazar: çok korkmuştum hamileyken hatırlarsanız ama çok şükür okumayıda çözdü teyzeleri yazılılarıda 100 ne mutlu bana darısı sizin bebişlerinizin başına inşallah o günleride görürsünüz çok gururduyuyorum oğluşumla
kızımdan bahsedip ondan bahsetmemek olmazdı  :k06: :k06:

burcum

gülşencim maşallahhh prensesinle  :nazar: :nazar: maşallah paşana  :nazar: :nazar: :nazar: annelerini seviyorlar akıllın çocukların maşallahhh onlara :nazar: :nazar:

ertl

merhaba kızlar gülşenciğim allah nazardan korusun gururlanmak hakkın
darısı bizimkilere
:nazar:

burcum

ertl

sağol canım
benim oğlum 5mayıs doğumlu şimdiden 5dişimiz oldu  :nazar:

burcum

oh maşallahh canım ben 8 mayıs doğumluyum boğalar iyidir evcimendir ama inattır  :k06: bakalım kelebeğim ne zaman çıkarıcak ilk dişini

PAMUKTANTOSUN

nüket hangi ara o kadar yazıtın burda da süper üye oldun kız :))) ben de geldim istifa ettim ordan :D

fıstık

nbr kızlar

bu saatte ayaktayız biz :cildir:

kırk yılda bir erken uyutalımda bizde erken uyuyalım dedik

saat 11 de yatırdım 1 de kalktı iyimi

of yaaaaaaaaa ne zaman uyku düzenine giricez of

bir daha 1 den önce yatıran ne olsun ama suç bende akşam saat 8 de uyumuştu annemlere bıraktık uyanmış

eşim o kadar dedi onlar bize gelsin çarşıya gider geliriz hemen diye yok dedim anneme bırakalım

bıraktık kurtulduk bi dahada uyumamış tabi uyusaydı 11 de uyumazdı

bu arada bizim dişimiz yok daha ya ne zaman çıkıcak acaba

burcum

hoşgeldinizzzz pamuğum ben bu foruma 1 seneyi aşkındır üyeyim diğer adı lazım olmayan siteye de ben vermiştim buranın adresini  :k06: iyiki de vermişim

nagihancım yalnız değilsin canım merak etme benim kelebeğin her zaman ki hali 3-4 gibi uyuyor buarada dr muza sordum benim kızım 10 aylıkken çıkardı ilk dişini dedi şartlandırmayın kendinizi dedi 14 aylık bebek gördüm ben ilk dişini çıkaran dedi endişelenme yani

fıstık

mrb burcucum ya geçende de 5.30 da kalktı sabah biliyomusun 6.30 a kadar babası ben ışıl oturup film seyrettik

3-4 gibi uyuyunca sabah kaçta kalkıyosunuz canım ya bari öğlene kadar uyusa bari sende tabi

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Ocak , 2010, 02:08:10
mrb burcucum ya geçende de 5.30 da kalktı sabah biliyomusun 6.30 a kadar babası ben ışıl oturup film seyrettik

3-4 gibi uyuyunca sabah kaçta kalkıyosunuz canım ya bari öğlene kadar uyusa bari sende tabi

oh maşallahhh bir de film seyrediyorsunuz demek vallahi biz derin e bağlı canı ne zaman isterse 11.30-12-1 gibi kalkıyoruz  :k06: bazen 10-9  :ehi: :ehi:

fıstık

ay sorma canım o gün kalkınca bende oturma odasına götürdüm ışığıda açmadım gece lambası vardı uykusu gelir belki diye

ama kafasını koltuğun mobilyasına çarptı nasıl oldu bende anlamadım nasıl ağladı o gece anlatamam

aslında çok vurmamış çünki kızarıklık falan yoktu biyerinde korktu herhalde ağladıda ağladı babasıda kalktı napalım tv yi açtık mecburen

şu anda odanın heryeri yastık olmuş durumda napayım korkuyorum tekrar vurur diye

düşe kalka büyüyecek ama en azından önlemimizi alalım

burcum

kıyamammmm ya kuzuma uyanık mı şuan?  :k06: derin ayağımda uyuyacak ama uyumuyor gözler açık  :k06:

fıstık

uyuttum nihayet darısı senin başına bende senin gibi ayağımda sallıyorum yoksa uyumuyo

hadi iyigeceler canım derinciğime bol mışıl mışıl uyku dilerim

burcum

sağol canım ALLAH rahatlık versin  :amin: :nazar:
ben alıştım ama uyusa hiç de fena olmaz  :k06: