2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

neslihancım yeşimcim çok teşekkürederim canlarım rabbim onları bize bağışlasın  :amin:

burcum

gülşencimmm maşallahhh kuzuma yer teyzesi onu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

yeşimcim irmik pirinçten daha faydalıymış dene canım çok da güzel oluyor

tılsım

burcum selam canım nbr ayy yakaladım birinizi özledim yaaa :basardim: :basardim: :muzz: :muzz:

prenses nasıl annesiii

denerim irmiği değişiklik olsunn

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

Alıntı yapılan: tılsım - 11 Aralık , 2009, 20:27:49
burcum selam canım nbr ayy yakaladım birinizi özledim yaaa :basardim: :basardim: :muzz: :muzz:

prenses nasıl annesiii

denerim irmiği değişiklik olsunn

ay canım ben yazıp çıkmışım görmedim yazdığını iyiyiz canım kelebeğim de iyiy ALLAH a çok şükür sen nasılsın? paşan  nasıl? irmiği muhakkak dene canım güzel oluyor

(gülşen)

selam kızlar bitürlü sohpet edemiyoruz ya eskisi gibi bu çocuklar soluk aldırmıyo bizlere inşallah buluruz o ortamı eski sohpetleride özledim doğrusu hepininzi öpüyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

tılsım

selam gülşencimm nasılsınnn prenses nasıl haklısın soluk aldırmıyolar bizeee :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

kızlar günaydın.benim ufaklık 2 gündür emmeyi reddediyor.Kafayı geriye atıyor ağlıyor.Ne yapıcam ben ya tecrübesi olan paylaşsın.Gerekirse pompayla sağar veririm ama bu güzel anne bebek ilişkisinden mahrum kalıcam Allah korusun.Oy oy canım yavrum 1 günü 1 gününü tutmuyor

burcum

neslihancım kıyamammm ben sana ya ne kadar çaba harcıyorsun neler oluyor canını sıkma canım olacağı varsa olur üzme tatlı canını ne yapalım mamayla büyüyen bebekler bebek değil mi benim ki de hala ısrarla mamayı almıyor  :y25: bariz bir şekilde azaldı sütüm ne yapayım ben de yoğurt çorba meyva gece tahılları muhallebi veriyorum

neslihan

canımcım elimden geleni yapıyorum.bu saatten sonra hayatta ne amacım var.işim var,aşkım var,yuvam var,bebeğim oldu çok şükür bin şükür maşallah.bundan sonraki amacım yavrumu iyi yetiştirebilmek.herşey 2.planda benim için.onun sağlığı için ne gerekirse yaparım.bir kısım insanlar çok abarttığımı söylüyor ama olsun.bakarsan bağ bakmazsan dağ olur demişler.ben inanıyorum yavrum tekrar emmeye başlar inşallah Allah ın izniyle.Enazından kışı çıkaralım.Anne sütü artık doyurucu değil zaten antibiyotik niyetine.Rabbim nasip eder de yavrum geri kalmaz inşallah doğal antibiyotiğinden. :amin: :amin:

neslihan

Alıntı yapılan: burcum - 14 Aralık , 2009, 11:36:42
neslihancım kıyamammm ben sana ya ne kadar çaba harcıyorsun neler oluyor canını sıkma canım olacağı varsa olur üzme tatlı canını ne yapalım mamayla büyüyen bebekler bebek değil mi benim ki de hala ısrarla mamayı almıyor  :y25: bariz bir şekilde azaldı sütüm ne yapayım ben de yoğurt çorba meyva gece tahılları muhallebi veriyorum

buarada sende sağmayı dene ben medela kullanıyorum.elektrikli pompa sütünü arttırabilir.

Angel

selam kislar medela elektirikli pompa harikaa benim hayatimi kurtardi diye bilirim.cok cok rahat  kislar eger pompa almayi dusunuyorsaniz medela

elektiriklisinden alin derim.

neslihancim bizdede ayni problem var son 3 gundur   :sad1:   yani beni emmiyor degil coook sukur'ki emiyorda okadar sik degil .mesela uyandiginda emerdi

sonra biraz oynar tekrar emer uyurdu.simdi sadece bir kez emiyor oynuyor sonrasinda uyumak istiyor ama uyumak icin cok zorluk cekiyoruz  :y25:

cok zorlaniyor agliya agliya uyutuyorum yavrumu   :y25:  ne yapacagimi sasirdim insallah boyle devm etmezde geri duzene girer yavrum.damaklarimiz

cok kasiniyor seli akiyor  yavrumun ustune onluk takiyoruz   :aferin:  disleri cikiicak  tontonun o yuzden boyle huzursuz yavrum .

neslihancim boyle huy degistiriyorlar surekli neyi istedigini ve istemedigini biz anliyana kadar bir kac gun istiyor .Allah yardimcimiz olsun

rabbim bizlere bolca sabir versinde istedigimiz gibi hayirli ve saglikli sekilde buyutelim yavrularimizi insallah.  :amin:

haa kislar unutmadan sizinde saclariniz dokuluyormu    :-\  benim avuc avuc dokuluyor dun kestirnwk zorunda kaldim.5 tane vitamin hapi aliyorum ama yine yetmiyor sanirim  :dontknow:

neslihan

yok canım benim saçım dökülmüyor.ya senin diş için erken değil mi daha ama benim kızın gerçekten dişle ilgili bir problemi var sanırım.gülerken damakları ortaya çıkıyor hep şiş şiş

fıstık

mrb kızlar nbr

dünürüm benimde avuç avuç dökülüyordu çok şükür bu ay azaldı dökülmesi

neslihancım bi ara ışılda pek istemiyodu emmeyi sonra düzeldi zaten doymuyo artık ama göğüslerim dolunca acıksın diye bekleyip emziriyorum

bizim 3 aydır ağzımızın suyu akıyo ama hala tık yok daha var dedi doktorumuz

yaşına girince bırakıcam emzirmeyi şimdiden ısırmaya başladı dişleri çıkınca kimbilir nasıl ısıracak canımı acıtıyo şu anda çünki

burcum

kızlar saçlarım felaket dökülüyor hem de  :y25: 4 gün sonra 5 aylık olucaz
tülincim ay zor uyku sorunu ben bilirim  :k06:

Angel

15 Aralık , 2009, 02:17:46 #7289 Son düzenlenme: 15 Aralık , 2009, 02:19:36 Angel
dunur ve burcum demek sizinde dokuluyor   :-\  vitamin alin kislar insallah duzelir.

ayy burcum cok zor uyuyor tontonum     :binkybaby: ana kucagina koyuyorum anca oyle uyuyor.koynuma dogru yasliyorum basini tosunumun  kokumu

duyarak oyle uyuyor bitanemm   :aferin:  yerim ben onuu annesi yesin onun pipisiniii yavrum benim Allahim acilari gostermesin   :amin:

burcum masallahh kelebegine 5 ay  necabuk gecti demii   ;D  daha dun gibi senin aniden sezeryana girdigini yazmisti arkadaslarrr   :D  simdide

minik kelebek 5 aylik oldu masallah yavrucuga   :nazar:  teyzesi yesin onun tonton yanaklarini  :hungry: