2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

canlarım selam nasılsınız bebişler nasıl ışıl fıstığım aşı olmuş geçmiş olsun nagehancım kıyamam yaa nasıl ağlıyolar ama herşe onların gelecekte sağlıklı bireyler olmaları için haklısın yoksa kim ister yavrularımız ağlasın onlar ağlıyolar bizim canımızdan can gidiyor  :y25: :y25:

tülincim emre paşam nasıl sen nasılsın  dün gece çağın uyumadı geç uyudu biraz bende nete bi giriyim dedim ama şans ben girdim net gitti  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

özledim sizleri valla bu bıdıklar bizlere izin vermiyolar konuşalım  :k06: :binkybaby: :binkybaby:

ama onlar ii olsunlarda canları saolsun yavrularımızın :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

dunurum simdi nasil  yavrum duzeldimi benim fistigim   :opucuk:  valla bende annemlere gidip temizlik felan yapiyim diyordum ama sanirim gidemiycem 

cunku vakit bulamiyorum   :-\   anca kendime azicik vakit ayiriyorum  ve bilgisayarin basina cokuyorum soyle 15-20 dakika kadar   :k06:   

femizlik ,yemek derken hemen aksam oluyor.sukurler olsun Allahima

bayramliklarimiz hazir bizimm    :muzz: :muzz:  ogluma cok guzel ciciler aldim etyzeleri  keten pantolonla keten gomlekk birde ayakkabisida varrr   :ehi: :ehi:

yerim ben onuuu masallah  yavruma bol bol resim cekicem bayramda insallah ozaman buriyada eklerim insallah.

bu aksam bayram temizligi yapicam baklavada yapicam   :hungry: :hungry:  ogluma bol bol sut olsun banada lop lop yag olsun dermisimm   :ehi: :ehi: 

yesimcim  neti evemi baglattiniz canim   :opucuk:   minikkuslardan bukadar vakt ayirabiliyoruz dedigin gibi canlari saolsun saglikli olsunlarda biz yine bir

yolunu bulur  gireriz foruma   :k06: :k06:

tılsım

Tülincim neti eve aldık evet tatlımmmmobil modem olarak yani taşınabiliyo eşim bugün bana bıraktı  :ehi: :ehi: :ehi:

ay yerim paşamın ciclerini ben yaa bende oğluma bahçıvan kot almıştım geen bayram bu bayramda kadifr bahçıvan pantalon giyicek şapkalı bide ayakkabısıda var tabiki yerim ben onları yaa resim çek bol bol bende çekicem çünkü  :k06: :k06:

bu arada maşallah baya mariftlisin baklavalar falan ne güzel ben hiç beceremem  :tongue3: :tongue3: ellerine sağlık şimdiden oğluşuna bol bol süt olsun yarasın paşamıza  :k06: :k06: :amin:

fıstık

valla hazır yufkadan yaptım ben baklavayı pekte güzel oldu

açamam zaten nerdeeeeeeeeeeeee :k06: :k06: :k06:

bende kuzucuğuma balon etekli jile kadife pantalon bluz aldım geçen bayramdan ayakkabısı vardı zaten bende resim ekliyeyim

çok yorgunum yaaaa 4 tepsi yaptım anneme 1 tanesi benim tabi kim gelcekse bize :k06: oturur kendim yerim :toothy10: :toothy10:

hepimize iyi bayramlar kızlar sağlıkla huzurla mutlulukla inşallah :amin: :amin: :amin:

burcum

Angel

sizinde bayraminniz mubarek olsun canlar   :flowers: :flowers:

dunur bende hazir yufkadan aldim  sadece bir tepsi yaptim  annem gile anneanneme dagittim tepsini yarisi bende girip cikip yiyorum   :hungry:  tosunuma bol

bol sut olsun diye  :suclu:  :suclu:

sen cok yapmissin canim annene gelen iden cok herhalde    ;D  neguzel bizde insallah seneye ramazan bayramina turkiyeye gelicez aksaraya insallah  :amin:

remoş

Angel

selam isminiz neydi ben Tulin  benimde pasam 29 agustos'da dogdu ismi emre   :nazar:

remoş

Alıntı yapılan: Angel - 28 Kasım , 2009, 14:59:08
selam isminiz neydi ben Tulin  benimde pasam 29 agustos'da dogdu ismi emre   :nazar:
uzun adım remziye ama sevdiklerim remoş derler.28 yaşndayım ilk bebeğim,İNCİ ŞERMİN :love9:

Angel

merhaba  remziye hosgeldin   inci hanimda pek tatli masallah Allah bagislasin size yavrunuzu benim oglus'ta ikinci bebegim 6 yasinda bir kizim var Aleyna

isminde   :love8: bende 25 yasindayim   :flowers:

remoş

ÇOCUKLARIN BİRBİRİNE BENZİYORLAR.ALLAH BAĞIŞLASIN.

Angel

amin canim saol cunlamizin evlatlarini bagislasin rabbim   :amin:

fıstık

29 Kasım , 2009, 01:36:22 #7212 Son düzenlenme: 29 Kasım , 2009, 01:50:59 fıstık
evet dünürüm annemin misafiri çok gelir 2. tepsi bitmiş bile

valla bende bol bol yedim bi sürü sütüm oldu ışıl eme eme bitiremedi: nazar:: nazar:: nazar:

Tatlı ÇOK süt getiriyo kim ne derse desin;)

tılsım

remoş canım hoşgeldin aramıza bebeğini güle güle büyüt canım  :nazar: :nazar: :amin: çok tatlı maşallah

ben yeşim benimde oğluşum var 25.06.2009 doğumlu ismi çağın paşamın  :nazar: :nazar:

Angel