2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

günaydın bu zincir devam etsin yavrularımızın adının geçtiği her duaya amin.Rabbim onları tüm kötülüklerden nazardan gözden korusun

burcum

aminnnnn kızlar ALLAH a binlerce şükür kelebeğimin uykusu düzene giriyor :nazar:  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :hello2: :occasion5: :hieyt: :occasion14: :basardim: :binkybaby: :aferin: darısı tüm uykusuzların başına aminnnnnnnnnnnnn

fıstık

amin amin amin çok sevindim burcucum gittikçe daha iyi olacak bak

neslihan

sabır gerekli işte burcucum sonunda düzeliyor ufak ufak.Ya onlar herşeye değer ya.Yeterki sağlıklı olsunlar.Canlarım benim bu kelebeklerden tatlı birşey yok dünyada, maşallah.düşmanım bile anne olma duygusunu tatmadan bu dünyadan göçmesin inşallah.Rabbim sağlıkla huzurla kelebeklerimizi büyütme imkanı verir inşallah bize.

Angel

fıstık

bu saatte hala ayaktayız siz uyudunuz mu kızlaaaar :toothy10: :toothy10: :toothy10:

neslihan

günaydın canım benim kız 2 gündür bağırmayı öğrendi ağlamıyor ortalığı yıkıyor bağırarak.benimde kuru öksürüğüm var üşütecek diye çok korkuyorum.Allah ım nolur şu kışı miniklerimizi hasta etmeden atlatalım.Allah yardımcımız olsun

burcum

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 14 Kasım , 2009, 08:31:27
günaydın canım benim kız 2 gündür bağırmayı öğrendi ağlamıyor ortalığı yıkıyor bağırarak.benimde kuru öksürüğüm var üşütecek diye çok korkuyorum.Allah ım nolur şu kışı miniklerimizi hasta etmeden atlatalım.Allah yardımcımız olsun

kendi sesini öğrendi canım ondan bağırıyor bi süre sonra geçicek merak etme ışılda vara yoka çığlık atıyodu korkutuyodu :k06:

valla şu domuz gribi sinir hastası etti bende bi yere çıkmıyorum bulur gelirim çocuğa bulaşır diye allah korusun

allah yavrularımızı korusun :amin: :amin: :amin:

fıstık

dünürüm yakalandın napıyosun iyimisin paşam nasıl afiyettedir inşallah bende bi girip bakayım neler oluyo dedim pek kimse uğramıyo artık yaaaa

Angel

yakaladin beni bende bir okuyup kacicaktim    :suclu:

cok sukur iyiyiz canim pasam uyuyor uyanmasini bekliyorum   :sleepy1:   cok sukur kocaman oldu yavrum gelinim nail canim  :opucuk: 

kizim yanimda suan bana kaynanalik yapiyor suna bak onu tikla felan diye     :cussing:     :toothy10: :toothy10:   ayyyy delurecem yaahuuu   :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :k06:   kizim  cekil diyorum yok icine dusecek resmen bilgisayarin     :k06: :k06: 

neslihancim demek bagiriyor ayy yerim onu ben benim tosunda yakinda bagiracak  uyyyyy ben onun agzini  burnunu heryerini yerim ozaman.

dunurum domuz giri dedinde benim teyzem ingilterede yasiyor ve domuz giribine yakalanmis     :y25:    tedavi goruyormus bunyeside cok zayifmis ne olacak

bilmiyorum bu aksam arayip bir sesini duycam cok uzulduk ailece   :'( .benim buyuk amcamda oldu gecen gun kibrista onun olumunu osylemediler teyzeme uzulmesin diye.

hepinizi optum kislar a.e.o  :opucuk: .

burcum

tülincim başınız sağolsun canım teyzene de ALLAH acil şifalar versin  :amin: :amin:

neslihan

GEÇMİŞ OLSUN VE BAŞINIZ SAOLSUN TÜLÜNCİM.RABBİM YAVRULARIMIZI TÜM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN

Angel

burcum,nesli saolun kislar Allah razi olsun   :opucuk:

neslihan

ya ne kadar uğraşsamda sütümü arttıramıyorum.Sütü çok olan annelere öyle çok özeniyorumki maşallah.Ne var benimde sütüm bol olsa.Yavrum emmeyi seviyor ama 5 dk emse iki göğsümden artık süt yok.Ya neden böyle ne yapılabilir yemediğim içmediğim bişey kalmadı.Yavrumu emzirmeyi çok seviyorum.Çok istiyorum benim sütümle doysun ama olmuyor.Canım yavrum benim gelecek diye bir çekiyor 2 çekiyor.Bakıyor gelmedi ağlamaya başlıyor bu sefer.Kurban olurum ben onu Yaradana canım yavrum benim sütüm gelse inanın 2 yaşına kadar bile emziricem.Onun minik ağzının emişini izlemekten daha güzel bişey yok dünyada :crybaby2: