2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

MERHABA KIZLAR GÜNAYDIN BEN DÜN ÇOK KÖTÜ OLDUM.GEÇ KALDIM KIZIMI EMZİREMEDEN İŞE GİTMEK ZORUNDA KALDIM.BİR ÇAY İÇİP HEMEN ÇIKTIM.ÇOK ZORUMA GİTTİ İŞE GELİNCE.UYANAMADIM,ÇAY İÇTİM BEBEĞİMİ EMZİRMEDİM BEN NASIL ANNEYİM DİYE AĞLAMAYA BAŞLADIM.AĞLAMAM DURMADI BENİ EVE YOLLADILAR İZİN VERİP.ÇALIŞAN ANNE OLMAK YAVRUNDAN AYRILMAK ÇOK ZOR.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.BÖYLE KISA SÜRELİ AYRILIKLAR VERSİN İNŞALLAH.

BUARADA BENİM KIZIM 6750 GR OLMUŞ :nazar: MAŞALLAH.3 AY 27 GÜNLÜKKEN ÖYLEYDİ.BUGÜN 4 AYLIK OLDUK.DOKTOR EK GIDAYA GEÇMİYCEZ KİLOSU İYİ DEDİ MAŞALLAH.EK GIDAYA GEÇERSEK EMMEYİ BIRAKABİLİR.ENAZ 6 AY ANNE SÜTÜ ALMASINI SAĞLAMAK ZORUNDAYIZ DEDİ.6.AYA GİRİNCE YOĞURT VE MEYVEYE BAŞLIYCAZ ALLAH İZİN VERİRSE.ALLAH HEPİMİZİN YAVRUSUNU KORUSUN ESİRGESİN İNŞALLAH.HEPİNİZİ ÖPÜYORUM.ALLAH A EMANET OLUN.

Angel

selam kislar ve bebislerrr    :flowers: :flowers: 

biz tosunumla cok sukur iyiyiz hamdolsun   :nazar:

bugun ablamizi okuldan alip anne annemize gittik  yol gezmesi yaptik  :binkybaby:

haftaya kontrolumuz var bakalim pasam kac  kilo oldu annesi yesin onun pipisini   :hungry:    :ehi: :ehi: 

ayy kislar okadar tatlilar kiiii demiii masallah subahanallahhh  berakallahh butun yavrularimiza   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

oglum son 1 aydir ineeeeeee  diyor   :k06:   babasi nevar ne istiyorsun oglum dediginde yanit su oluyor   :k06:   ineeeeeeeeee   :ehi: :ehi:    ineeeeesi

yesin onun pipisini   :k06: :k06:.

ayy kislar ben oglumu kimselere vermem  tursusunu kurcam   :suclu:   dunurum duymasin keser beni valla   :tongue3: :tongue3:   :suclu: :suclu:

burcum ve neslihancim yavrularinizin kilolari cok iyi masallah anneleri cok iyi bakiyor tosuncuklara   :nazar: :nazar: 

hepinizi opuyorum kislar Allaha emanet olun    :flowers: :flowers:   :love9: :love9: 

fıstık

ne dedin sen dünürüm demek oğluşunu vermiyon ha :caca: :caca: :caca:

bende kızımı vermemki zaten kıyamam onaaaaaaaaaaa vercem diye seni kandırdıydım :k06: :k06: :k06:

tılsım

selam kızlarrr bebişler nasılll

nagehancım haklısın elimiz kolumuz bağlı valla miniklerden  :k06: :k06: olsun onlar ii olsunlarda  :nazar: :nazar: :nazar:

neslihancım maşallah çok ii kilosu :nazar: :nazar: bakalım benimki kaç oldu pazartesi öğrencez aşısı var bide dr kontrolü inş.. bende 6.ayda geçerim ek gıdaya ilk 6 ay önemli gerçektende ama ara ara tattır bazı tatları 1 çay kaşığı yesin fıstık kızımız

kız tülinn turşu yapma paşamıııı yakışıklı çocuk o turşu olmaz  :ehi: :ehi:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

nagiss demek beni kandirdiydin haaa hihhhhh alacagin olsun    :y25: :y25: 

ama emre ne diyor bak ben isilimi alicam bana kimse karisamaz diyorrrrrrrr   :ehi: :ehi:  amanin soylenecek soz yok artik pasam soyliycegini soyledi  :k02: :k02:

yesimcim  kurucaktimda izin vermiyorki tosunum isilimi alicam diyor baska birsey demiyor   :tongue3: :tongue3:  :suclu: :suclu:

fıstık

valla benim kızda varcam diyo sen karışma diyo :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ee bize laf düşmez artıkın :k06:

burcum

kızlar hepiniz iyisinizdir umarım bebişlerde iyidir kelebeğim sabah 5-6-7-8 lerde uyuyor gündüz de 4 kalkıyoruz çok yoruluyorum nazar mı değdirdim kelebeğime ya az önce uyudu bekliyorum kalkar mı diye hepinizi öptüm neslihancım sen çok iyi bir annesin canım benim üzülme ne olur

burcum

ve biz geri geldik kebeğim uyandı  :cildir: :ehi: az kaldı millet uyanıp işe gidicek biz daha uyuyacağız  :ehi: :ehi:

neslihan

Alıntı yapılan: burcum - 27 Ekim , 2009, 05:44:40
kızlar hepiniz iyisinizdir umarım bebişlerde iyidir kelebeğim sabah 5-6-7-8 lerde uyuyor gündüz de 4 kalkıyoruz çok yoruluyorum nazar mı değdirdim kelebeğime ya az önce uyudu bekliyorum kalkar mı diye hepinizi öptüm neslihancım sen çok iyi bir annesin canım benim üzülme ne olur

BENİMKİDE  GECE 12 DE YATIYOR CANIM.ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL CANIM HAYATIMDA BAZI ŞEYLER OTURMUŞ OLSA MADDİ OLARAK HİÇ DÜŞÜNMEDEN İŞİ BIRAKIR KIZIMA KOŞARIM.TEK DERDİM BİR EVİM OLMASI ALLAH İZİN VERİRSE 2.BEBEĞİM OLANA KADAR 1 EV SAHİBİ OLUP DAHA SONRA ÇALIŞMAYACAĞIM.

Angel

burcum niye okadar gec uyuyorki yaaa Allah Allah   :-ooo :-ooo

bak ben sana bir formul veriyim  uygularsan belki bir ise yarar insallah   :icon_thumright:

aksam saat 10 da filan yika kelebegi soyle guzel guzel yuzssun  suyun icerisinde  bir 10-15 dakika civarinda 

sonra banyodan sonra guzel bir masaj yap annesi 10 dakika sursun bu masaj gercekten cok yorucaktir  kelebegi sonrada emzir karnini doyur ozaman

goruceksinki nasilda misil misil uyuyor geceleri  :icon_thumright: :icon_thumright:

bunu bir dene canim  :opucuk:

neslihancim canim benim ahh ahhh seni cokkkk iyi anliyorum ama dedigin gibi bir ev sahini olana kadar mecbursun .bende kizimda ayni seyleri yasadim ayni

senin gibi cok sukur simdi rahatim insallah sende benim gibi  rahatliycaksin. kolay degil Allah sabir versin  :amin:

bu gunler biraz zor gelebilir ama sonunda coooook rahatliycaksiniz insallah

hadi kislar cok optum Allaha emanet olun  :opucuk:

neslihan

TÜLİN CANIM BİZ BANYODAN HEMEN ÇIKARTIYORUZ BEBEKLERİ BİDE HAVA SERİNLEDİ DİYE BEN HERGÜN YIKAMIYORUM.BİDE GECE YIKAMAYA KORKARIM ÜŞÜTÜR DİYE.BANYODA 5 DK BİLE TUTMUYORUM BEN KUZUMU.

fıstık

ben kızımı odasında yıkıyorum küvetinde ısıtıcıyıda yakıyorum sıcacık oluyo neslihancım banyoda yıkama ısıtıcın yoksa al çok pahalı bişi değil

banyo nede olsa soğuk oluyo çünki

burcucum artık gece uykusuna alıştırman lazım yavaş yavaş gündüz uyutmamaya çalış belirli saatlerde 1 saat uyumasına izin ver sonra uyandır

ben ışıl gece uyusun diye gündüz çok uyutmuyorum saat 1 veya 2 gibi 1 saat saat 4-5 gibide 2 veya 3 saat uyutuyorumki gece rahat uyusun

diye sende alıştır canım

neslihan

benimkide gece uyumayıp gündüz uyuyordu 3.aya girdikten sonra düzelmeye başladı çok şükür.Zamanla seninkide değişir burcum sabırlı olucaz işte.bana sabrı bebişim öğretti şimdi kolay kolay kimseye sinirlenmiyorum

Angel

bebislerimiz bizlere herseyide ogretiyor olgunlasiyoruz vede buyuyoruz onlarla birlikte.

neslihancim dunurumunde dedigi gibi odanizda yika isiticiyla birlikte .burda yaz geliyor bir aya kadar bazen ben de odasinda yikiyorum  cok sicak olmadigi gunerde.

Angel