2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

bende baslangicta 90 la basladim ama arkasindan agliyor sonra 120 ye simdide 150 ye suan ben bakmiyorum bebegime sutumu sagiyorum ancak bir ogunluk sutunu cikarabiliyorum o yuzden mama yemek zorunda kaliyor bide cok aglayan ve gezme isteyen bir cocuk oldugu icin aglamasin diye mamayi arttiriyor babaannesi oda durumdan sikayetci olmuyor

dediginiz gibi bende 2 hafta sonra basliycam Allah izin verirse ek gidaya.aslinda bir ara elma suyu ile uzum suyu tattirdim ama sonra korkup vazgectim simdi tam 4 ayi bekliyorum 5 aya girince devamli vericem

Allah hepimizin yavrularini korusun bagislasin insallah

fıstık

dünürüm senin kadar olamam ya sen tecrübelisin tabiki önerilerini deneyeceğim canım benim

neslihancım üzüm suyu çok yararlı hiç korkma ver ben 1 aydır veriyorum çünki 3.5 aylıktan beri yani 4. ayı beklemene gerek yok

birde şeftali veya elma verirken püre gibi yap blendırdan değilde rendeden geçir biraz posalı olsun canım olurmu havuç suyuda vericem

unutmuşum onu söylemeyi

bebe bisküvisinide dene bak çok sevicek ama fazla verme dedi doktor çok kilo aldırıyomuş

2 tane veya 3 tane bisküviyi sıcak suyla ez içinede 1 ölçek mama koy sütle yapmışsın gibi oluyo tadına arada bende bakıyorumda :toothy10:

neslihan

canımcım bebe bisküvisi ağır olmaz mı hemen?3,5 ayı geçtik gerçi 10 gün sonra 4 aylığız artık.Ama üzüm suyu vereyim 2-3 kaşık zaten 3 aylıktan denemiştim almıştı.İnşallah huyu değişmemiştir.Msn açıyorsan beni ekle.Akşamları görürsem seninle bilgi paylaşımı yaparız.Buarada facebook varsa onada ekle.ben sana özel mesaj atarım

Angel

neslihan

ben hep burdayım ama kimse bişey yazmıyor ya

Demet_dk

kızlar bişey sorucam
benim bebeğim şimdye kadar sadece emdi başka hiçbişey vermedim
ama son bikaç gündür sanki emmek istemiyo gibi kafasını çeviriyo
biraz hasta acaba ondan mı böyle yapıyo çok üüzlüyorum ya emmeyecek diye :y25:

fıstık

Alıntı yapılan: demet_dk - 19 Ekim , 2009, 20:48:59
kızlar bişey sorucam
benim bebeğim şimdye kadar sadece emdi başka hiçbişey vermedim
ama son bikaç gündür sanki emmek istemiyo gibi kafasını çeviriyo
biraz hasta acaba ondan mı böyle yapıyo çok üüzlüyorum ya emmeyecek diye :y25:

canım bebeğim kaç aylık yazmamışsın

ama aşı oldukları zaman keyifsiz oldukları zaman pek emmek istemiyorlar

Demet_dk

fıstık

demek 4 aylık allah bağışlasın

aç olsa ağlar demekki keyifsiz canımcım yakınlarda aşı falan oldu mu çünki bikaç gün hastalanıyorlar benim kızımda o zaman pek emmek istemiyor

neslihan

DÜN DOKTORA GİTTİK EK GIDAYA GEÇMENİZE GEREK YOK DEDİ.MEYVE SULARI VERİRSEK ANNE SÜTÜNÜ BIRAKABİLİR.6.AYI BEKLİYCEZ DEDİ.BEKLEYELİM BAKALIM

burcum

merhaba kızlarrrr kelebeğimle iyiyiz 3 ay 3 günlük olduk günler su gibi akıyor 5.5 kilo olmuş 58.5 cm boyumuz 750 gram almış bu ay mama takviyesi yapalım dedi bir doktorumuz diğer doktorumuz gerek yok dedi ben çocuğun doğum kilosuyla 3 ay sonraki kilosuna bakarım 2 katına çıkması lazım dedi kelebeğimde doğduğundan beri 2.800 almış ALLAH a şükür zaten ne aptamili ne bebelac ı içmiyor bende seviniyorum içmediği için ne yalan söylüyeyim  :k06: 4. ayda ek  gıdaya başlayacakmışız yani tattırmaya doyucak kadar değil tadıcak kadar üzüm suyu yumurta yoğurt bakalım bizden şimdilik bu kadar

DİLVİN

MAŞALLAH KUZUCUĞA

BURCUM BEN ŞEY DUYMUŞTUM

BÜTÜN GIDALARI AYNI ANDA TADDIRMAMAK LAZIMMIŞ

3 GÜN YUMURTA 3 GÜN PEYNIR VS...

O ŞEKİLDE YERLERSE DAHA ÇABUK EK GIDA ALIRLARMIŞ

BİLGİNEEE
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

burcum

Alıntı yapılan: ((selCan)) - 21 Ekim , 2009, 16:52:18
MAŞALLAH KUZUCUĞA

BURCUM BEN ŞEY DUYMUŞTUM

BÜTÜN GIDALARI AYNI ANDA TADDIRMAMAK LAZIMMIŞ

3 GÜN YUMURTA 3 GÜN PEYNIR VS...

O ŞEKİLDE YERLERSE DAHA ÇABUK EK GIDA ALIRLARMIŞ

BİLGİNEEE

sağol canım dikkat ederim  :opucuk:

tılsım

selammm kızlar nagehan tülin burcummm

malum giremiyoruz artık pekk nasılsınız bebişler nasıl

bizde 3 gün sonra 4 aylık oluyoruz ben biraz tattırıyorum bişiler üzüm suyu gibi tarhana çorbası

bende günde 3 kez mama veriyorum geri kalan emiyo hep çok şükür

bakalım doktor ne dicek pazartesi günü kontrolümüz vr ek gıdayla ilgili

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

fıstık

mrb yeşimcim iyiyiz sen nasılsın paşamız nasıl

yaaaaaa eski günleri özlüyorum ama herkes aynı anda giremiyo malum fıstıklar izin vermiyo

işte arada bişiler karalayıp çıkıyoruz

dünürüm yeşimcim neslihancım burcucum sucum nalancım gülşencim bizim tayfaaaaaaaa  :k06:öptüm sizi kocaman :opucuk: