2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

çok ayıp çokkk çok boşladınız siteyi  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

gülşencim senden de haber alamadım merak ediyorum canım

kızlar hepinizi öptüm arada sırada girin bari halinizi hatırınızı yazın bizde okuruz   ;)  :-* :opucuk:

< ESLAL >

:caca: :caca: :caca: evt burcum kimsenin uğradığı yok
bebişler çok vaktini alıyo galiba annelerin :icon_pale:

Angel

amanin sopalar kalkmiss   :ehi: :ehi:   yaa bende gulseni merak ediyorum kac gundur hic girmiyor  dogurdumu yoksa   :icon_scratch:

biz tosunumla cok sukur iyiyiz az once bici bici yapti melegim  simdi uyuyor bende evi temizledim camlari yikayip sildim firsat bulmusken sizler nasilsiniz

burcum

oh maşallahhhhhh angelima :nazar: :nazar:
vallahi gülşeni bende çok merak ediyorum bana da doğurdu gibi geliyor acaba diyorum işi bıraktı da ondan mı girmiyor net i yoktur evde ay bilmiyorum vallahi ama insan bir haber verir uğrar insanı merakta bırakıyorlar
su da bir gitti geri gelmedi haber de vermedi :caca: :caca: :caca: :caca:

su

slm kızlar nasılsınız ben çok iyiyim ogluşumda çok şükür ii net te giremiyorum ama sizi çok özledim

burcum hele seni kızın çok tatlı tabiki sende herzamanki gibi süpersin

tülin canım oglun çok tatlı yerim ben onu

yeşim sen nasılsın bi haber yok galiba ondan

hepinizi çok özledim ve çoooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk öpüyorum hoşçakalın
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

Alıntı yapılan: su - 29 Eylül , 2009, 20:04:06
slm kızlar nasılsınız ben çok iyiyim ogluşumda çok şükür ii net te giremiyorum ama sizi çok özledim

burcum hele seni kızın çok tatlı tabiki sende herzamanki gibi süpersin

tülin canım oglun çok tatlı yerim ben onu

yeşim sen nasılsın bi haber yok galiba ondan

hepinizi çok özledim ve çoooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk öpüyorum hoşçakalın

ay bu kadar olur iyi insan lafının üzerine gelirmiş nerdesin kız sen :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: özlettin kendini paşanın resmini bekliyorum sağol teyzesi kelebeğim tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:

neslihan

Merhaba kızlar inşallah hepiniz iyisinizdir.Ben 5 ekimde işe başlıyprum bol bol yaazarım artık.Bende bebeğimde iyiyiz Allah a çok şükür.Görüşmek üzere :flowers:

fıstık

eeeee doğuran giremiyo tabi bebişlerden vakit yok karnımızdayken iyiydi

Angel

naz pinarcim ve su canim cok saolun teyzeleri  :opucuk: :opucuk:  optuk sizi ve diger teyzelerimizide  :opucuk: :opucuk:

su canim ekle sende oglusunun resmini hic gormedik  daha pasamizi   :-*

pasam 4 haftalik oldu teyzelerii   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallahhhhhhhhhh angelimmm kocaman olmuş ya bu annesi  :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

o benim damadım uzak durun  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

maşallah dünürüm :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

aaaaaaaaa vallahi kızlar siz tam sopalık oldunuz nerelerdesiniz yahu  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: biz kelebeğimle iyiyiz ALLAH a çok şükür

fıstık

burcum yazıyoruz ya kız bizi adamdan saymıyon mu

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 02 Ekim , 2009, 23:38:34
burcum yazıyoruz ya kız bizi adamdan saymıyon mu

olur mu şekerim ikimizin haricinde yazan yok onlar kendilerini biliyorlar  :caca: :caca: :caca:

Angel

:opucuk:  dunurummmm   :flowers:   :love9: :love9:  :love3: 

kislarr nirdesiniz ayoollllll   :caca: :caca: :caca:   bak bende sopalari kaldirdim amaaaaaaa nebuyaaaa artik kimsecikler ugramiyorrrrrrrr.

ben gulseni cokkkk merak ediyorummmmmm   :director:   

gulsen duy sesimi anacimmmmm    :director: :director: :director: