2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Alıntı yapılan: neslihan - 30 Ağustos , 2009, 14:29:11
Tülincim hayırlısıyla yavruna kavuşmussundur inşallah.

Nagehan bebeğim kocaman kız olmuş maşallah Allah esirgesin.Burcum senin ufaklıkta büyümeye başlamış maşallah.Kızlar benim bebişimin saçları dökülüyor yenisi çıkıcak galiba.

teşekkürler neslihancım

fıstık

dünürüm hepimiz normal doğuralım dedik olmadı bari sen normal doğurda sayfanın şanı yürüsün :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yok sezeryan oldu son dakkada dersen valla bu sayfaya uğrayan sezeryandan başka olmuyo diye adımız çıkıcak :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

Alıntı yapılan: neslihan - 30 Ağustos , 2009, 14:29:11
Tülincim hayırlısıyla yavruna kavuşmussundur inşallah.

Nagehan bebeğim kocaman kız olmuş maşallah Allah esirgesin.Burcum senin ufaklıkta büyümeye başlamış maşallah.Kızlar benim bebişimin saçları dökülüyor yenisi çıkıcak galiba.

Sağol neslihancım prensesin resmini koy da görelim zuzuyu

hadi angelimmmm hadi gel artık paşayla iyi güzel haberlerle

Angel

BIZZZZ GELLLDIIKKKKKKKKKKKK    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

kissslarrr hepinizden Allah razi olsun  guzel dilekleriniz icin dualariniz icin 

EMREM artik kucagimda cok sukur evet dunurum normal dogum oldu  hicbir agri kesici almadim  cok sukur bukadar kolay bir dogum olacagini tahmin

etmemistim cok rahattim dogumda Allah razi olsun esimden ebelerden cok iyi gecti dogumum

pasam cok uslu masallah 41 kere teyzeleri cok akilli bir delikanli  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

3.80kg dogu   50.5 cm    iste pasamin resmi teyzeleri

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

neslihan

Senin paşanı sevsinler bu ne yakışıklılık bu ne tatlılık maşallah 41 kere sonsuz kere maşallah yavruna  :nazar: :nazar: :nazar:

Maşallah sonunda normal doğum yapan biri oldu.Hayırlısıyla dikişsiz yara izsiz oh ne güzel.Hayatındaki herşey doğumun kadar kolay geçsin inşallah.İyi niyetin samimiyetin dostcanlılığın yüzünden Rabbim in bir mükafatı bence doğumunun rahat geçmesi.Rabbim Sağlıkla mutlulukla huzurla yavrularını büyütmeyi, Allah ına vatanına milletine anasına babasına hayırlı evlat olmayı nasip etsin inşallah. :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

Çok mutlu oldum ya :basardim: :occasion14: :hello2: :muzz: :hieyt:

neslihan

[img=http://img75.imageshack.us/img75/6933/img0352s.th.jpg]

Bu benim minnak kızım büyüyor çok şükür Allah a .Allah ım hepimizin bebeklerini nazarlardan gözlerden korusun

(gülşen)

günaydınlarrrrrrrrrr  :love9:  :opucuk:
allahım çok mutlu oldum tülinim haftasonu hep seni düşündüm allaha çok şükür kurtulmuşsunuz hemde çok rahat olmuş  :nazar: tosunumda çokkkkkkkk tatlı  :nazar: :nazar: annesi gerçektende tosun duğurmuş maşallah çok şükür sende kurtuldun sıranı saldın şimdi oğluşunla ne güzel kokla annesi cennet kokusunu kızlar valla çok heyecanlandım ve duygulandım

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

tülincim allah hayırlı evlat etsin canım gözünüz aydın olsun

:nazar: emre paşaya :nazar:

neslihan kızına da 41 kere maşallah allahım bune güzellik :nazar:

bayıldım valla harbiden minnak kızmış he :)

allahım bebeişlerinizi nazarlardan kem gözlerden hasetten fesattan korusun yarabbim :amin:

< ESLAL >

:nazar: :nazar: :nazar: TÜLİNCİM NESLİHANCIM ALLAH YAVRULARINIZI NAZARLARDAN SAKLASIN ÇOK TATLILAR MAŞALLAH  :nazar: :nazar: :nazar

burcum

angelim haftasonu sürekli senin için girdim siteye gelmişsindir diye 41.5 kere maşallahhhhhhhhhh emra paşaya anammmm annesiii tosunnn kız bu yerim onu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: doğumunun iyi geçmesine çok sevindim canım daha sonra ince ayrıntılarına varasıya kadar duymak istiyorum prensesin ne yaptı annesi onu da merak ettim

neslihancım maşallah kuzuna kocaman olmuş annesi bu kız  :nazar: :nazar: :nazar:

gülşencim hadi sıra sende artık seni bekliyoruz  :hello2: :hello2:

neslihan

teşekkür ederim kızlar Rabbim hepimizin yavrularını korusun inşallah.benim minnak kızımı da.çok kilo almıyoz biz ama yine de iyiyiz binlerce şükür.kilo alımı 500 gr ın altına inersse prıoblemmiş çok şükür inmedik.

(gülşen)

evet burcu sıra bende hayırlısıyla ben kaldım prensesimi alacam inşallah kucağıma sizler kavuştunuz
neslihancım senin prensesede maşallah canım kilosunuda kafana takma annesi sağlıkları yerinde olsunda gerisi boş nasıl olsa büyüyorlar

neslihan

Ben takmıyorum canımda bazıları gördüler mi bu çocuk niye gelişmemiş diyor ona sinir oluyorum.3500 doğdu.Şuan 5300 civarında yaklaşık 2 kilo aldı ve boyu 60 cm maşallah.Sanırım herkes tombul bebeklere alışmış minyon bebeklere gelişmemiş diyorlar.

Hayırlısıyla sende kurtulursun inşallah gülşencim.Hayırlı zamanda en sağlıklı şekilde prensesine kavuşursun.Ben bir tane erkek evladım da olsun istiyorum inşallah.Kız evlatda inan çok tatlı giydikleri herşey yakışıyor.o kadar çeşitli kıyafet varki.İnsan ne alacağını şaşırıyor.Senin prenses de salınır artık çeşit çeşit elbiseleriyle

(gülşen)

ay inşallah neslihancım valla zaten çok düşkünüm ben kız çocuklarına emin ol öyle çeşit çeşit giydiririm bende hayırlısıyla doğsun bakalım çokta merakediyorum nasıl kime benziyo şimdiden canımı çok acıtıyo bakalım neyapacaz küçük hanımla

fıstık

AMANDA DAMADIM GELMİŞ HOŞGELMİŞ :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

DÜNÜRÜM İSTEMEYE GELMENE LÜZUM YOK VERDİM GİTTİ :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SAĞLIKLA SIHHATLE İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: