2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

kızlar nbr

tülinim ne nişanı ya senin doğum yaklaştımı

bugün içimde anlam veremediğim bi heyecan vardı demek senin haberini alıcakmışım allahım hayırla sağ salim kurtarıversin :amin: :amin: :amin:

kızlar rahat durmuyo demekki ışıl ablalarını örnek almışlar :k06:

fıstık

fıstık

NASIL BÜYÜMÜŞMÜ BURCU TEYZESİ GÜLŞEN TEYZESİ TÜLİN TEYZESİ NESLİHAN TEYZESİ VE DİĞER TEYZELER  :muzz: :muzz: :muzz:

burcum

Alıntı yapılan: fıstık - 26 Ağustos , 2009, 16:54:56
NASIL BÜYÜMÜŞMÜ BURCU TEYZESİ GÜLŞEN TEYZESİ TÜLİN TEYZESİ NESLİHAN TEYZESİ VE DİĞER TEYZELER  :muzz: :muzz: :muzz:

ha maşallahhhhhhhhh annesi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sen bu kızı ballarla mı besledin kız kocaman olmuş ya bu yaka iğnesi olmasının ödülü sanırım  :k06: :k06: :k06:

(gülşen)

maşallah doğrusu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: nagehancım kız bunu yakında istemeyede gelirler anacım  :ehi: maşallah nasılda büyümüş ay bizde görecez mi böyle büyüdüğünü daha düngibi doğumunu bekliyorduk
tülincim bugün uğramamış kesin doğurmuştur  :opucuk:  :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Angel

kislar ben hala dogurmadim    :ehi:

agirdan satiyor anacim benim tosunum masallah yerim ben onun pipisini    :hungry:   hayirlisi nezamansa ozaman gelsin tosun pasam    :muzz: :muzz: :muzz:

burcum hic vakit kalmiyor hicbirseye wc'ye gitmeye bile    :k06:   

gulsenimmm   :k06:  prensesim nasil annesi  sen nasilsin    :occasion14: :occasion14:

dunurrrr  hosgeldin canim evet 3 gun once nisanim geldide hic sancim yok   .

gelinimede 41 masallah burcumunda dedigi gibi  annesi onu balla besliyor masallah  :nazar: :nazar:  benim gelinim iste kimseye kaptirmam ben isilimi   :occasion14: :occasion14: 

damadinda eli kulaginda geldi geliyor kaptirmam ben valla    :hieyt: :hieyt: :hieyt:

(gülşen)

tülinim canım doktora gittin mi bebeğim istersen bi git allah korusun suyun falan azalır gerçi sende tecrübelisin ama
benim bildiğim nişan gelince ertesi günü yada aynı gün suyunda gelir doğurursun

Angel

gulsenim hosgeldin bitanem   :opucuk:

aleynada oyle olmustu nisanim geldiginde ertesi gun suyum gelmisti  , kac gundur suda sizmiyor  sadece akinti gibi geliyor .eger hafif sizma olsa hemen gidicem dra ama sizmada yok  :dontknow:

bircok arkadaslarada olmus nisanlari gelmis ve bir iki hafta sonra dogum yapmislar    :-\   benimde bildigim nisan geldiginde 1 gun sonra veya o gun dogum gerceklesir .

yarin druma mi gitsem aciba   :icon_scratch:  bir baksin en azindan     :icon_thumright: 

burcum

angelim canım benim beni acil sezeryana aldıklarında suyum çok az kaldığı için aldılar ve suyum hiç gelmedi yani farkında olmadan da gidebiliyor idrarla akıntıyla kimisinde akıntı olarak gidiyormuş bi konuş doktorunla bence canım  hayırlı güzell haberlerini bekliyoruz tam olarak kaç haftalık oldunuz

Angel

evet burcum cok dogru soyluyorsun canim  yarin ilk isim dra gitmek  :icon_thumright: 

iyiki soylediniz  gulsenim ve sendende Allah razi olsun insanin aklina gelemiyor bu tur seyler.

kac ay surekli akintim oluyordu su kivaminda ama druma gittigimde karnimi eliyle bastirdiginda bebege baktiginda hersey tamam diyordu .

ama artik hic  akintimda yok sadece ara sira nisanim geliyor koyu kahverengi halinde okadar .

tam olarak 39 haftaligiz burcum  .7 gunumuz kaldi teyzesi  Allah izin verirse bir gidip baksin dr herhalde bu aksam heyecandan meraktan uyumam .

(gülşen)

tülincim sen yinede telaşlanma canım hayırlısı yarın mutlaka git inşallah ters bişey yoktur
burcu sen nasılsın kuzucuk nasıl

Angel

hosgeldin gulsenim  icimde bir sikinti var sanki sen oyle yazinca annemede soyledim evet yarin mutlaka dra gidelim dedim    :honk:  bebkte seyiriyor oynuyor yavrum ama ne

biliyim insan yinede evhamliyor suan gece saat 11.06     :icon_pale:   biran once sabah olsada gitsem   :amin: 

DİLVİN

tülinciğim yüzdün yüzdün kuyruğuna geldın

Allahın ıznıyle bişey olmaz  :amin: :amin: :amin:

emre paşamız yerını çok sevdi heralde

ya bide erkek erkek bebeler 9 ay 10 gününü tamamlıyor

kız bebeler erken doğuyor diyolar

heralde aslı var bununda
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

burcum

angelim paşa tepişiyorsa korkulacak birşey yok canım sen sıkma canını bizim ki önlem için tedbir kuldan takdir ALLAH tan hiçbirşeycikler olmaz ALLAH ın izniyle gelecek paşa  :opucuk:

gülşencim nasıl olalım canım uğraşıyoruz dün kelebek uyumadı delirdim meğer kuzumun derdi varmış kakasını yapamıyormuş bugün yarım çay kaşığı zeytinyağı içirdim biraz rahatladı iyi şimdi sen nasılsın canım benim prenses nasıl iyi tepişiyor mu? :k06:

fıstık

haklısın burcucum yaka iğnesi olunca böyle besleniyo işte sıpa :toothy10:

yaaaa gülşen teyzesi istemeye gelcekler kızımı ama ben vermicem :ehi: :ehi: :ehi:dünürüm duymasın

bizim damat nazlı çıktı ağırdan alıyo galiba çok yakışıklı başlık parası istiyo tülincim galiba :k06: :k06: :k06: