2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

tmm canım dikkatet kendine bizi merakta bırakma

tılsım

gülşencim yok çalışmıyorum işi bırakmadımda eylülde tazminatımı alıp çıkıcam inş.. evet 2 aylık oldu bugün tam teyzesi  :nazar: :nazar:en güzeli evet meme emiyo çünkü nasıl bırakıpta işe başlarım ki

tülincim nişanınmı geldi ciddimisin hadi hayırlısı canım rabbim sağsalim kurtarsın bugün yarın doğum başlıcak paşamız geliyooo  :hello2: :hello2:dinlen tülincim yaa yorma kendini

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

yeşimcim sezeryan olmuştu dimi  canım neden öyle oldu sen birden rahatsızlaşmıştın yanlış hatrlamıyorsam
bende korkuyorum sürekli oturuyorum ya bebişime bişey olacak diye bu gittiğimde soracam doktora ama

DİLVİN

gıcıkk yeşim geliyorsunda nete bana neden haber etmıyorsun  :caca: :caca: :caca:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

tılsım

gülşencim evet canım ben 7 aylkıkkken risk geçirdim erken doğum riski durduruldu ama 37.haftaya girdiğinde sancı başladı regaip kandilinde 11 saat sancı çektim hastaneye aniden gittik biz ben evde oyalandım geçer falan diye geçmiyo bi gittim muayene etti doktor 2 cm açılmış sadece çatı darlığından dolayı olmadı sezeryana aldılar akşam aniden hastane çantam bile evdeydi düşün

selcan kıss görmedinmi sen beniiii  :tongue3: :tongue3:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

burcum

angelim hadi ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavruna kavuştursun iyi haberlerini bekliyoruz al paşayı da gel aramıza  :nazar: :amin:

< ESLAL >

burcum nerelerdesin kelebek hiç rahat bırakmıyormu yoksa annesi :dontknow:
bende biranönce doğsa die gün sayıyorum içerdeyken dahamı rahat ne  :ehi: :ehi: :ehi:
ama yinede içimde durcana kucamda olsun günler çabucak geçsin benim meleğimde gelsin :amin: :amin:
meleklerimiz iyi olsun sağlıklı olsunda bize zaman kalmasın dimi annesi :laughing7:

Angel

kislar halen dogurmadim  burda sabah hala sancim'da yok ama hala nisanim geliyor    :basardim: :basardim:  bekliyoruz bakalim  bir haber veriyim dedim   :opucuk:

burcum

Alıntı yapılan: ezoo - 26 Ağustos , 2009, 01:22:36
burcum nerelerdesin kelebek hiç rahat bırakmıyormu yoksa annesi :dontknow:
bende biranönce doğsa die gün sayıyorum içerdeyken dahamı rahat ne  :ehi: :ehi: :ehi:
ama yinede içimde durcana kucamda olsun günler çabucak geçsin benim meleğimde gelsin :amin: :amin:
meleklerimiz iyi olsun sağlıklı olsunda bize zaman kalmasın dimi annesi :laughing7:

canım inan kafamı kaşıyacak vakit bulamıyorum  :k06: hamileliğin tadını çıkar derim  :ehi: tabiki sağlıkları yerinde olsun gerisi boş

angelimmmm hadi güzel haberlerle gel canım rabbim ağrısız sızısız doğumlar nasip etsin

(gülşen)

günaydın kızlar  :opucuk:
kız sen daha doğurmadın mı ne nişanmış gel gel bitmiyor  :ehi: :ehi: :ehi: bende emreyi görürüm diye bi heyecanla açtım pc hayırlısı bitanem vakti zamanını bekliyor demekki rabbim bir nefeste kurtasın ikinizide  :amin: :amin: :amin:
burcum nasılsın canım prenses nasıl yerim onu ben  :nazar: bana son fotosunu gönder annesi merakediyorum kuzumu büyümüş mü

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 26 Ağustos , 2009, 08:39:20
günaydın kızlar  :opucuk:
kız sen daha doğurmadın mı ne nişanmış gel gel bitmiyor  :ehi: :ehi: :ehi: bende emreyi görürüm diye bi heyecanla açtım pc hayırlısı bitanem vakti zamanını bekliyor demekki rabbim bir nefeste kurtasın ikinizide  :amin: :amin: :amin:
burcum nasılsın canım prenses nasıl yerim onu ben  :nazar: bana son fotosunu gönder annesi merakediyorum kuzumu büyümüş mü

göndereyim gülşencim pilimi bitiriyor bu kelebek sen nasılsın nasıl gidiyor hamilelik ?

Angel

gulsenim valla ne bitmez nisanmis dedigin gibi  bitmek bilmiyor  :k06:  hala tik yok   :D  evi temizledim  belki sanci felan gelir diye ama yok anam pasam yerini begendi   :nazar:   

burcum Allah razi olsun canim kelebegin demek  butun vaktini aliyor annesi yerim ben onuu .yeni resimler eklesene canim yaaa bir gorelim su pamuk prensesi   :binkybaby: 

(gülşen)

burcum desene bunlar iyi halleriniz diye bazen bende diyorum bunlar iyi hallerim çok zor olacak ama olsun o cennet kokuları herşeyi unutturur bize
ay tülincim kız yorma kendini sen yinede çıkmamda çıkmam diyor senin afacan şimdiden nazlı çıktı vay haline kendini ağırdan alıyo erkekim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sen yinede bizi habersiz bırakma bebem biz takipteyiz merakla güzel haberlerini bekliyoruz

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 26 Ağustos , 2009, 11:53:00
gulsenim valla ne bitmez nisanmis dedigin gibi  bitmek bilmiyor  :k06:  hala tik yok   :D  evi temizledim  belki sanci felan gelir diye ama yok anam pasam yerini begendi   :nazar:   

burcum Allah razi olsun canim kelebegin demek  butun vaktini aliyor annesi yerim ben onuu .yeni resimler eklesene canim yaaa bir gorelim su pamuk prensesi   :binkybaby: 

ağırdan satıyor anacım kendini senin paşa ağır abi olucak herhalde  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: yeni resim yüklüyeyim canım benim

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 26 Ağustos , 2009, 12:21:45
burcum desene bunlar iyi halleriniz diye bazen bende diyorum bunlar iyi hallerim çok zor olacak ama olsun o cennet kokuları herşeyi unutturur bize
ay tülincim kız yorma kendini sen yinede çıkmamda çıkmam diyor senin afacan şimdiden nazlı çıktı vay haline kendini ağırdan alıyo erkekim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sen yinede bizi habersiz bırakma bebem biz takipteyiz merakla güzel haberlerini bekliyoruz

vallahi gülşencim ben biraz pinpirikliyim wc ye bile gidemiyorum doğru düzgün bence de tadını çıkar bu günlerin  :k06: vallahi yemek yemeye yemek yapmaya vaktim kalmıyor