2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

zeyneptalha

ne güzel canım ailen yanındaymış allah onlardan razı olsun inşallah
evet canım aksaraylıyım yanlış hatırlamıyorsun
neolsun bizde iyiz cocuklarla ugraşıyorum işte yuvarlanıp gidiyoz
cogalmaya başladımı sancıların canım bol bol dua et inşallah  :opucuk:

Angel

:opucuk:  sende benim gibi genc yasta anne oldun ne guzel  oglusun ve kizin nasil canim .Kizin iyilestimi    :opucuk:   

bol bol dua okuyorum  cok sukur hicte sancim yok   belki gece uyurken gelir sancilar hayirlisi artik  hosgeldi sefa getirdi  sancilarim    :k06: 

< ESLAL >

bende böyle söylüyorum ama insanın başına gelince soğuk kanlı oluyo ben öyleyim yani olay anında gayet sakin olup sonra kendini salanlardanım :k06: :k06: Allah'ım yardımı olucaktır canım bol bol dua et yer gök dualar üzerine kurulmuştur  :amin:
ahh sorma anneler daha çok panik yapıyo benimde kayınvaldem kızım gece sadık işteyken sancılanırsan naparız demeye başladı sanki o doğuracak :ehi: sen varsınya doğurtursun beni anne diyorum  :toothy10: :toothy10:

(gülşen)

tülincim canım buralardasın demek nasılsın bebişim valla ben heyecan yaptım senin yerine

zeyneptalha

evet canım 19 yaşında iki yıl sonra birdaha ama cok zor canım ya benim yanımda kimsemde yok malesef tek başımayım
kızımın bünyesi cok zayıf canım ya sürekli hastalanıyor nekadar dikkatetsemde yine hasta zaten havalesi için artık sürekli ilaç kullanıyoruz
oglumda iyi canım ya yeni farkettim gözünün altında küçük bir şişlik var acaba ne anlayamadım vallaha
canım ben cıkıyorum inşallah burdan güzel haberleri bize ulaştır rabbim yardımcın olsun bebegini saglıklıca kucagına almayınasip etsin dualarım seninle bitanem coooook  :opucuk:

tılsım

SELAM CANLARIM TÜLİNİM GÜLŞENİM NASILSIN KIZLARRR YAA

GÜLŞENİM KIZIN HAYIRLI OLSUN CANIM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERDİ

MERHABA diğer rkadaşlar yeşim ben sayfayı ben açtım ama çöok ara verdim bende 2 ay önce oğlumu kucağıma aldım

nasılsınız bu arada  :k06: :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

yeşimcim hoşgeldin canım  :opucuk: allah razı olsun evet öyle oldu
seninde oğluşun hayırlı olsun nasıl canım iyimi bebiş annelik nasıl gidiyo alıştın mı  :love9:
tülinimi bekliyoruz şimdide bize sıcağı sıcağına haberler veriyo rabbim onuda bir nefeste kurtarsın

Angel

Alıntı yapılan: ezoo - 25 Ağustos , 2009, 12:45:06
bende böyle söylüyorum ama insanın başına gelince soğuk kanlı oluyo ben öyleyim yani olay anında gayet sakin olup sonra kendini salanlardanım :k06: :k06: Allah'ım yardımı olucaktır canım bol bol dua et yer gök dualar üzerine kurulmuştur  :amin:
ahh sorma anneler daha çok panik yapıyo benimde kayınvaldem kızım gece sadık işteyken sancılanırsan naparız demeye başladı sanki o doğuracak :ehi: sen varsınya doğurtursun beni anne diyorum  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi:   simdidenmi doguracan  Allah iyiligini versin    :k06:  

benim annem cok painikci herseye panik yapar  hele esim  saolsunlar  sanki kendileri dogum yapacakmis gibiler ama bana caktirmamaya calisiyorlar kendince    :ehi:  

Angel

Alıntı yapılan: (gülşen) - 25 Ağustos , 2009, 12:48:11
tülincim canım buralardasın demek nasılsın bebişim valla ben heyecan yaptım senin yerine

gulsenim bitanem  burdayim kiss   :k06:  burda dogurucam herhalde   :k06:   prenses nasil annesi  sen nasilsin   :opucuk:

(gülşen)

biz iyiyiz prensesimle emreyi bekliyoruz oda benimle heyecanlandı hiç durmuyo kıpır kıpır kaburgalarımda dolaşıyo afacan ama çok sakin bir bebeğe benziyo hareketleri çok narin  :k06:

Angel

Alıntı yapılan: zeyneptalha - 25 Ağustos , 2009, 12:48:41
evet canım 19 yaşında iki yıl sonra birdaha ama cok zor canım ya benim yanımda kimsemde yok malesef tek başımayım
kızımın bünyesi cok zayıf canım ya sürekli hastalanıyor nekadar dikkatetsemde yine hasta zaten havalesi için artık sürekli ilaç kullanıyoruz
oglumda iyi canım ya yeni farkettim gözünün altında küçük bir şişlik var acaba ne anlayamadım vallaha
canım ben cıkıyorum inşallah burdan güzel haberleri bize ulaştır rabbim yardımcın olsun bebegini saglıklıca kucagına almayınasip etsin dualarım seninle bitanem coooook  :opucuk:

cok saol bitanem Allah razi olsun Allaha emanet olun kizin icin cok uzuldum ama cok sukurki bunun bir ilaci var sukurler olsun   :amin:

oglusunada cok gecmis olsun cocuklar iste  bugun iyi  yarin hasta ne olacaklari belli degil saglik olsunda  iyilesirler insallah   :amin:  habersiz birakmam canim sizi merak etme  yine ugra ozletme kendini   :opucuk:   :hello:

tılsım

hoşbuldum gülşencimm  :opucuk:

çok sevindim yaa valla senin adına  :muzz: :muzz: :muzz:

gülşencim annelik nasıl gitsin alıştım yaa bebeğime huyuna suyuna saol bu arada bebişlerimiz hepimize hayırlı olsun

evet bide tülin kurtulsa  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

(gülşen)

yeşimcim çalışmıyosun dimi işi bırakmıştın en güzeli senin bakman bebeğine
maşallah 2 aylık olmuş vay be sanki dün gibi 

Angel

yesimim hosgeldin bitanem cagin pasa nasil annesi   :opucuk:  

gulsenim yerim senin prensesi demek annesiyle beraber heyecanlandi oyyyy   :nazar: :nazar: :nazar:

hareketleri cok narin demek teyzesi yesin o ayaklarini  parmaklarini herseyini

yesimim bugun nisanim geldi ama suan cikmak zorundayim  az sonra yine gelirim  hepinizi optum   :hello:   :opucuk:

< ESLAL >

bana kalsa doğurcam teyzesi nasıl geçecek şu 4 ay bilmem  :dontknow:
dinlen biraz canım benim kız pc nin başına oturduğumda çok harekleniyo senin paşada burda doğacak sonra annesi :k06:
bizleri habersiz bırakma sakın annesi merak ettirme tosunumuzu kızım ikinizide çok   :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: