2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

kimsecikler kac gundur ugramamis  burcumdan ayri   :sad1:   bukadar ihmal etmeyin kislar sayfayi    :honk:     

safak 10     :love9:

neslihan

Hayırlı Ramazanlar kızlar.Tülinim geçmiş doğum günün kutlu olsun.Yeşimcim hoşgeldin.Ben,m çatık kaşlı bebeğim yine aynı huysuz.Annemde kalmaya devam herhalde işe başlayana kadar ben oralardayım.Hepinizi öptüm görüşmek üzere

Angel

seninde ramazanin mubarek olsun neslihancim   :opucuk:

saol dogum gunumu kutladigin icin  :D

demek senin catik kasli kizin hala ayni annesi yerim ben onu olsun saglik olsunda  gecer insallah  ikinizde iyisinizya oenmli olan o   :aferin:

neslihan

Allah a şükür iyiyiz canım.Tabiki en önemlisi sağlık ve yavrumun tek bir nefesimde çektiğim kokusu bile herşeye bedel.Yeterki canı sağ sağlıklı olsun.Allah a binlerce şükür.

Rabbim sana da hayırlısıyla yavruna kavuşmayı nasip etsin inşallah.Ne derler Rabbim kolay geçitlerden geçirsin

Angel

:amin: :amin: :amin:  ecmain cok az kaldi nesli  :muzz: :muzz: :muzz:   

cok sabirsizlaniyorum artik her an aciba geldimi gelicekmi derken  10 gun kaldi cok sukur    :occasion5: :occasion5:

sizinde 40 iniz cikti demek  hayirli olsun canim

Angel

selam kislar bugun sabah benim nisanim geldi bana dua edin 

hayirlisiyla kolay dogum ,saglikli sekilde yavrumu kucagima alabileyim insallah.

henuz bir sancim neyim yok bekliyorum  hakkimizda hayirlisi   :amin: :amin:

herkes hakkini helal etsin    :y25:   

okadar cok sevincliyimki sabahtan bellidir gozyaslari icindeyim  Allahim herkesede nasip etsin bu duyguyu bu sevinci insallah   :amin:

(gülşen)

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ayyyy tülincim dualarımız seninle bebeğim demek emre tosunumuz geliyor
rabbim bir nefeste kurtarsın canım senide oğluşuda  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
heyecan yaptım şimdi bak acaba hastanedemisin hayırlısı belkide doğmuştur bile inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
emre bebek anneyi fazla yorma  :k06: hemencik çık

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Angel - 25 Ağustos , 2009, 03:19:11
selam kislar bugun sabah benim nisanim geldi bana dua edin 

hayirlisiyla kolay dogum ,saglikli sekilde yavrumu kucagima alabileyim insallah.

henuz bir sancim neyim yok bekliyorum  hakkimizda hayirlisi   :amin: :amin:

herkes hakkini helal etsin    :y25:   

okadar cok sevincliyimki sabahtan bellidir gozyaslari icindeyim  Allahim herkesede nasip etsin bu duyguyu bu sevinci insallah   :amin:

canım Allah'ım bir nefeste kurtarsın inş.kolaycacık bi doğum olur inş.bizleri habersiz bırakma dualarımız seninle :opucuk:

Angel

:k06:  kislar daha henuz dogurmadim     :k06:   nisanim hala geliyor arasira kontrol ediyorum hastehaneyi aradim ebeyle konustum

sancilarin 5 dakika arasi gelmeye basladiginda gel dedi ama henuz hic bir agrim sizim yok    :D   

Allah razi olsun dualariniz icin canlarim     :amin:   :opucuk:    :love9: 

evet gulsenim yakinda geliyor emremm okadar cok heyecanliyimki  hastehane cantamiz kapinin yaninda  her an  bekliyoruz tosunumu     :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

siz nasilsiniz , gulsenim benden daha fazla heyecanlandin bitanemm    :k06:    :opucuk:    :flowers: :flowers:   

ezgicim sen nasilsin canim  :opucuk: 

zeyneptalha

tülincim canım allah yardımcın olsun canım kolay dogumlar olsun inşallah bebeşini saglıklıca kucagına almayı nasip etsin rabbim
dualarım seninle canım öptüm

Angel

Allah razi olsun canim   :opucuk:  hayirlisiyla kucagima bir alsam  sagsalim 

rabbim herkesede yasatsin bu duyguyu   :amin: 

zeyneptalha

canım neyaptın türkiyeden yanına gelen oldumu dogum için inşallaah kızınla ilgilenecek sana bakacak birileri vardır yanında canım allah yar ve yardımcın olsun inşallah

Angel

Allah razi olsun bitanem

ben burda dogup buyumeyim  benim butun ailem burda zaten  annem iki haftadir yanimda kaliyor bana yardim ediyor Allah razi olsun ondan  ,hergun babam agbim gidip geliyorlar

kizimla surekli ilgileniyorlar  cok sukur  esimde yanimda rahatim cok sukur    :opucuk:

sen nasilsin canim sen aksarayliydin demi yanlisim yoksa 

< ESLAL >

iyiyim tülincim göbüş büyütüyorum bende :k06: 2 gündür sırtımda ağrı var onun dışında bi sorunumuz yok çok şükür :amin:
canım maşallah sen çok sakinsin senin yerinde ben olsam ortalığı ayağa kaldırmıştım çoktan :ehi: :ehi:

Angel

amanin yerim ben o gobusu buyut annesi buyut   :nazar: :nazar:   41 kere masallah butun yavrularimiza

sakinligim benide sasiriyor ezgicim  surekli dua okuyorum ve tosunumu hayal ediyorum kucagimda  o yuzden icim cok rahat cok sukur Allahima   :amin:

sabah nisanim geldi  kizimi yuruyerek okula goturup getirdim  kimseye birsey soylemedim nisan geldi diye bir soylesem  benide panige sokacaklar   :k06:

dus aldim rahatlamak icin sonra hastehaneyi aradim anlattim durumu .

sonra esim e ve anneme soyledim   :k06:   herkes bekliyor heran birsey olucak diye    :D

annem diyorki  sen hamilesin sen doguracan ama sancilarim tutuyor heyecandan panik yapiorum diyor    :ehi:  karnimda agri belimde agri diyor senin yerine ben dogurucam diyor    :toothy10: :toothy10: