2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

burcu geldin cik dedin kaçtın valla senin yavru sana nefes aldırmıyo  :aferin:  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
allah bağışlasın cümlemizin yavrularını çok tatlılar herşeyi unutturuyorlar valla uykusuzluğu bile  :sleepy1: :sleepy1:
tülincim bilmiyorum ki acaba kafasımı yoksa popişimi anlamıyorum doğrusu ama altlarıda kurcalıyo hani  :ehi: :ehi:

burcum

angelim doğar artık sen merak etme indiyse aşağıya  :hello2:

gülşencim kelebek bırakmıyor ki  :honk:

öptük sizleri

(gülşen)

selam kızlar nerelerdesiniz yahu tülincim uğramamış bak bugün  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
ramazanın ilk günü dün gece kalktım kocişime sahur hazırladım kalkma demişti ama içim el vermedi kıyamadım neredeyse 14 saat aç kalacak beraber sahur yaptık ilk günü nede olsa ama bidahakine izin vermez bakacam zaten geceleri uykusuzlukta başladı bende en azından bi işe yarasın hem belkim sevabınıda alırız dimi  :k06:

nazan

slm ben geldım nasılsınız bebısler nasıl bakalım

nazan

nazan

tubali

maaallah cok tatlı bir bebek tombişim benim allah nazarlardan saklasın... :nazar: :nazar:

Angel

geldim geldim henuz dogurmadim   :k06: 

nasilsiniz kislar gulsenim sen orucmu tuttun bugun   :-ooo   kiss sen hamissin canim yaa 

nazancim  41 kere masallah pumuguna annesi  tombis tombis neguzel rabbim nazarlardan esirgesin annesi yavrusuna cok iyi bakiyor masallah   :nazar: :nazar:

burcum yerim senin kelebegini   :hungry:    :nazar:

(gülşen)

nazancım maşallah çok tatlı ve büyümüş annesi prenses
tülincim yok kız ne orucu kociş için kalktım dedim anlamamışsın
nasıl aç bırakırım okadar prensesimi  :aferin: :aferin: :aferin:

Angel

21 Ağustos , 2009, 15:05:09 #6849 Son düzenlenme: 21 Ağustos , 2009, 17:16:28 Angel
aa kusura bakma canim ya ben yanlis okumusum  tabiyi ac birakmassin prensesi annesi    :opucuk:

bugun moralim bozuk gulseniim     :honk:  

burcum

nazan maşallahhh prensesesine kocaman olmuş annesi
gülşencim  :opucuk:
angelim  :opucuk:

Angel

burcum hosgeldin canim nasilsin  kelebke nasil annesi  :aferin:

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 21 Ağustos , 2009, 17:17:08
burcum hosgeldin canim nasilsin  kelebke nasil annesi  :aferin:

biz iyiyiz canım sen nasılsın paşa nasıl buarada

İYİ Kİ DOĞDUN CANIM AİLENLE DOĞACAK PAŞANLA DAHA NİCE UZUN SENELER GEÇİRMEN DİLEĞİYLE PAMUK PAMUK NİNELER OL İNŞALLAH  :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :alkış: :alkış: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav:

Angel

AMANINNNN    COK COK SAOL BITANEMMMM COK DUYGULANDIM SIMDII   COK SEVINDIM INAN ALLAHDA SENI SEVINDIRSIN CANIM BENIMM     :amin: :amin:

GUZEL DILEKLERIN ICIN COK COK SAOL BITANEMMM     :opucuk:     :flowers: :flowers:    :love3:   :love9: :love9:

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 22 Ağustos , 2009, 06:15:37
AMANINNNN    COK COK SAOL BITANEMMMM COK DUYGULANDIM SIMDII   COK SEVINDIM INAN ALLAHDA SENI SEVINDIRSIN CANIM BENIMM     :amin: :amin:

GUZEL DILEKLERIN ICIN COK COK SAOL BITANEMMM     :opucuk:     :flowers: :flowers:    :love3:   :love9: :love9:

ne demek canım benim  :-*