2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

amanda bizsiz sohbetmi ediliyomuş burdaa :toothy10: :toothy10: :toothy10:

selcan sende mi bizim sayfanın tiryakisi oldun

dünürüm nbr nasılsınız bakalım

eve çamaşır asmaya geldim ışıl annemde orda kalıyoruz orası serin benim ev yanıyo sıcaktan

bi bakayım dedim ne var ne yok

DİLVİN

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

NAGEHANCIM ESKİLERDENIZ BİZDE NEDE OLSA

ARKADAŞIMIN SAYFASINI BOŞ BIRAKMIM DEDIM  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

KIZLAR NASIL
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

(gülşen)

Alıntı yapılan: eda@ - 17 Ağustos , 2009, 12:40:44
mrb gülşen dünyaya gelecek olan bebeğinede hayırlı sağlıklı uzun ömür versin alalh ismi ne olacak

edacım teşekkürederim allah razı olsun canım kızımın ismine karar veremedik daha şu isim konusu çok zorooooorrrrrrrrr
tülincim maşallah doğrusu son haftalarda bu ne gayret kız rahatına bak bırak temizliği sonra zor bulursun bak

Angel

gulsenim bizim icin isim konusu cok kolay oldu   :k06:  Aleynayi secerken cok kolaydi emre isminide esim secmisti yillar oncesinden o yuzden hic zorluk cekmedik cok sukur ama gercekten cok zor bir karar Allah yardimciniz olsun.

valla gulsenim babamla beraber ahsap perdelerimi sildim kuruladim yarinda camlari yikiycam annemle beraber   :k06:  benim elim deymeden icim rahat etmiyor    :BangHead:  ah su huyumu hic begenmiyorum  ama neyapiyim   :dontknow:

dunurr hosgeldin kiss bir cee deyip gittin  kiss kuzumu benim icin op annesi hele o tombis bacaklardan bir isiri ver acitmadan benim yerime   :hungry: :hungry:   

hepinizi optum kislar  :hello: :hello: 

(gülşen)

tülincim selam canım nasıl gidiyor 2 haftan kaldı belkide daha erken belli olmaz yani hayırlı haberlerini bekliyoruz canım normal olacaktı dimi doğumun

Angel

evet gulsenim iki hafta kaldi cok sukur   :opucuk:  insallah normal olucak bebegin basi kanala yerlesmis zaten.

insallah bir aksilik cikmassa suda dogum olucak Allahin izniyle canim   :amin: :amin: 

sen nasilsin  hamislik nasil gidiyor sende bayagi agirlastin artik ama varya gulsenim esas 36 haftalikta agirlasiyor insan cok zor oluyor gercekten is  yapamiyorsun

istedigin gibi yuruyemiyorsun vs  bunada sukur  :amin:

(gülşen)

bizi çok bekletme bak sana sadece 2 gün müsade bak bizi habersiz bırakma tosunu merakediyoruz biz tabi senide
canım bende ağırlaştım inan kızım akıllı ama maşallah çok hareketli aynı anda heryerini hareket ettiriyo bide baya dolaşıyo gerçi onunda yeri daralmaya başlamıştır artık o yüzden şimdiden bi gezinim rahat rahat diyor galiba

Angel

canim habersiz birakmam merak etme hatta sancilarim basladiginda veya suyum geldiginde hemen size haber vericem  insallah 

biraz heyecanla bekleyin bizi diye   :k06: 

dogum yaptigim o gun veya ertesi gun eve gelirim insallah hemen yazarim size resimlerimizide ekleriz teyzoslarina    :binkybaby: :binkybaby:    oyy bak heyecanlandim simdi   :D  neguzel bir duyguymus demi gulsenim Allahim olmayanlarada versin insallah   :amin:

yeri daraliyor artik annesi simdiden tadini cikartmaya calisiyor minik prenses   :aferin:   :nazar:   

benim tosunun yeri kalmadigina ragmen gymnastik yapiyor halen icerde   :ehi:   :nazar: 

son iki gundur hareketleri yavasladi gibi hele gunduzleri uyuyor  geceleride ayakta emre pasa babasini geldigini anliyor hemen butun aileye sov veriyor kerata    :D   :nazar: :nazar: :nazar: 

hayirlisiyla bir dogsada su popisini ayaklarini ellerini bir yesem    :hungry: :hungry: :hungry:    :nazar: :nazar:

(gülşen)

doğar inşallah annesi sonrada sende uykusuzluktan yakınırsın tülincim bak burcu uğramaz oldu buralara  :caca:

MELODI

Alıntı yapılan: Angel - 18 Ağustos , 2009, 14:41:43
evet gulsenim iki hafta kaldi cok sukur   :opucuk:  insallah normal olucak bebegin basi kanala yerlesmis zaten.

insallah bir aksilik cikmassa suda dogum olucak Allahin izniyle canim   :amin: :amin: 

sen nasilsin  hamislik nasil gidiyor sende bayagi agirlastin artik ama varya gulsenim esas 36 haftalikta agirlasiyor insan cok zor oluyor gercekten is  yapamiyorsun

istedigin gibi yuruyemiyorsun vs  bunada sukur  :amin:

Herkese merhaba  :hello:  sayfaniza öyle daliverdim  ::) ama tülin bende suda dogum istiyorum Allah kismet ederse henüz klinik yada doktorla konusmadim ama suda dogumla ilgili bilgilerini paylasirsan sevinirim internetten biraz arastirdim türkiyede her isteyen suda dogum yapamiyormus bazi sartlari varmis mesela ilk bebek dünyaya getirecek annelere suda dogumu önermiyolarmis ama bende senin gibi yurt disindayim burda öle bisey duymadim.Tabi dogumdan sonrada paylasimlarini bekliyorum bu arada dogumuna cok az kalmis Allah bi avazda kurtarsin canim  :amin:

Angel

selam melodi,  Allah razi olsun  insallah hepimizde bir avazda kurtuluruz rabbim hepimizede hayirli ve kolay dogumlar nasip eder insallah  :amin:

canim ben Avusturalyada yasiyorum ama burdaki sartlar bebegi suyun icinde doguramiyorsun.yani sancilandiginda evet suyun icerisinde kaliyorsun taaa ki bebek dogana kadar.

hep istedigim suda dogumdu  .dogumdan sonra sizi bilgilendiririm insallah ,  senin kac haftan kaldi doguma   :opucuk:

bence dr'unla konus suda dogum istedigini ona gore sana birseyler ayarlasin.ben 2 ay oncesinden sormustum dr'uma ve hastehaneye dilekce verdi faxla

sonra ebe evimi aradi telefonla  tamam dedi sadece suyun acildiginda veya sancilarin  arttiginda sen hastehaneye telefon ac biz sana jakuziyi temizliyelim

hazir edelim dedi.

MELODI

selam tülin bende bir an önce konusmak istiyorum doktorla ama eve gelen ebe suda dogum yapabilecegimi söyledi sizde varmi bilmiyorum ama burda annelik pasaportu diye birsey var orda bebegin ve benim kontrollerimizle ilgili hersey yaziyor ebe kadin baktiginda plesenta ve bebegin pozisyonunun simdiden normal doguma uygun oldugu yaziyor tabi doktor ne der bilemem burdada sanirim jakuzide oluyor ama bende tam bilmiyorum simdilik bebek dogana kadarmi icinde kaliniyor yoksa dogum bitene kadarmi  :dontknow: ama dogum baslayinca jakuziden seni cikaricaklarmi yani neden orda öyle yapiyorlar acaba merak ettim bende 33+1 haftadayim benimde pek fazla kalmadi doguma insallah bende görümcemin esinin yigeni bir klinikte calisiyormus oraya gidecez ama henüz görmedim klinigi en kisa zamanda bende burda nasil oldugunu ögrenip sana yazarim saol paylasimlarin icin  :opucuk:

burcum

gülşencim sorma vallahi bu kelebek beni yedi bitirdi  :k06: :ehi: bugün sabah 8 de uyudu var mı böyle birşey ya vallahi popomu yere koyamıyorum evi bok götürüyor  :ehi: kendime vakit ayıramıyorum perişanım  :k06: :ehi:
öptüm hepinizi kızlar
angelim güzel haberlerini bekliyoruz canım

Angel

selam melodicim  bizim burda bebegin suda dogmasi kaninen yasak .burda kadin hamile kaldiginda anne adayina pasaport gibi bir kalin defter veriliyor annenin butun bilgileri vs icerisinde.drun ve ebenin yazdigi butun konular o kitabin icerisinde.birde bebek dogdugunda bebege yapilan testler,kakasini yaptimi gibi ve anne sutumu iciyor gibi ayrintili bilgiler yaziliyor,yapilan igneler boyu kilosunu yaziyorlar.

burcum   :ehi:  Allah iyiligini versin kiss yeni dogan bebek boyle canim gecesi gunduzu karisik oluyor bunlar cok normal  :opucuk: 

ayy bayiliyorum boyle konusmana yaa tam net olarak anlatiyorsun her anini gozumde canlandiriyorum  :ehi: :ehi:

Allah yardimcin olsun canim  :opucuk:

oglusumun keyfi gayet yerinde teyzesi   :nazar: :nazar:   gelmeye niyeti yok  :binkybaby:    :aferin:

tılsım

selam canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kaç ay aradan sonra yine ben

hepinizi çok özledimmmm

nasılsınız  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :muzz: :muzz:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting