2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

neslihan

Alıntı yapılan: Angel - 07 Ağustos , 2009, 15:12:42
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amanda aman kimler gelmis  sayfamiza guller acilmis anacim 41 kere masallah DURU EMEMIZE annesi bu kiss babasinin kopyasi anacim masallah   :nazar: :nazar: :nazar:  

demek duru hanimda geceleri uyumuyor canim insallah duzelir neslihancim  yaniniza yatirsaniz diycem ama simdi birde ona alisirsa   :-\  bir dene istersen canim ortaniza alin duruyu belki uyur bir kac saatligine    :dontknow:

yakinda ise basliyorsun demek Allah yardimcin olsun canim kayinvalidene guven canim icini rahat tut'ki sende rahat olasin .sutunu simdiden sagmaya basladinmi canim deep freezeye saklaman icin   :opucuk:

ezgicim nasilsin canim prenses nasil annesi   :opucuk:

gulsenim evet canim bizde aleynadan kalma kot yatagi ,araba koltugunu,arabasini,yemek sandalyesini  vs kullanicaz tekrar.iki ay oncesinden sabunlu suyla yikadim hepsini  bi guzel evin bir kosesinde duruyorlar.

aleynanin bazi elbiselerinide kullanicaz kuzuma mesela yesil ,sari ve beyaz bebek giyisilerinden cikarip yikadim ve temiz posetlere yerlestirdim hepsini valla 5 koca poset dolusu yikadim aleynadan kalma hepside halen  yeni gibi duruyor .

tabiyi birsurude mavis  kiyafetler aldik oglusuma  eksik olanlardan  boyle iste   ;)

tekrar merhaba tülincim benim halen sağacak kadar sütüm yok sanırım.Şimdilik yetiyor buna da çok şükür.Elektrikli pompalardan alıcam onla sıkıcam belki onlar daha güçlü olur ve sağabilirler.

Buarada bende kızlar mutfağımdan tiksiniyordum.Benim mutfağımda yapılan şeyleri yemek istemezdim.Benimde 5 ayım bulantıyla geçti.Hep poaça ekmek türü şeyler yedim.Sonuç 25 kilo oldu.Şuan 11 kilo gitti.Halen 14 kilo var.Ben öncede tombiştim zaten sen şuna 20 kilo fazla var de .Yandım ben Allah yardım etsin cümlemize ve bana

DİLVİN

NESLİCİM BAYA ALMIŞIN

AMA 11 KILO VERMEKTE Bİ BAŞARI

BEN MESELA ÇOK ZOR KİLO ALIRIM

ÇOK ZORDA VERİRİM

ÜNVTEDEYKEN 57 KİLO OLDUM

VERENE KADAR NELER ÇEKTIM

SONRA SIKILDIM REJIMI BIRAKTIM

47 KİLOYA DÜŞMÜŞÜM

:toothy10: :toothy10: :toothy10:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

neslihancım bende öyleyim canım hep ekmek türü şeyler yiyorum öyle meyve filan bastırmıyo midemi inş. bu aydan sonra rahatlar midem bi garip hep bişeyler yeme ihtiyacı duyuyorum şuan 20 haftalık olduk ama henüz 3 kilo aldım inş. çok kilo almam bende çabuk kilo alanlardanım  :icon_scratch:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: S E L C A N - 07 Ağustos , 2009, 16:38:11
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BEN HERKESE KARŞI ÖLEYIM

YAPI OLARAKTA ÇOKTA ALINGAN Bİ INSANIM

BAZEN İYİ BZEN ÇOK KÖTÜ BİR HUY

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
canım ben yoğun olarak eşime karşı öyle oldum ne derse batıyo ağlıyorum kendi kendime küsüp barışıyorum oda alıştı garibim artık oralı olmuyo :k06:

DİLVİN

NE DİYEBİLİRKİ ZATEN EŞLER

BİŞEY DESEE

AMANNN BENN HAMİLEYIMMMM DİYORUZ

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

evt canım sadece bu aralar doğursan iyi olcak demeye başladı artık bebeşini özlediğindenmi benden bıktığındanmı bilinmez  :ehi: :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ezoo - 07 Ağustos , 2009, 17:09:09
evt canım sadece bu aralar doğursan iyi olcak demeye başladı artık bebeşini özlediğindenmi benden bıktığındanmı bilinmez  :ehi: :ehi:

BENCE BIKIYORLARRR

BIRAZ KARNIM ÇIKSINNN

O ZAMAN DAHA ÇOKKK NAZ YAPCAM

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

yap güzelim yap bu fırsat herzaman ele geçmez ben bilinçli naz yapmadım henüz ama bilmeden yaptırdıklarım bile bıktırmış adamı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

neslihancım sabaha karşı bende isyan ediyorum kelebeğimle kavga etmeye başladık  :k06: sağlıkları yerinde olsun gerisi boş ama insan o saatte deliriyor benim kelebek de benimle dalga geçiyor akşam 6.30 gibi bir uyuyor gece 12-1 de kalkıyor sonra sabahlar olmasın sabah 4-4.30 gözler açık em alt al em alt al en sonunda dün gece ağladım sinirimden eşim kalktı  :honk: vallahi zormuş arkadaşlar sanmayın agucuk bagucuk oluyor çok zor zanaatmış  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

angelim çok zorlama kendini bak benden söylemesi doğumu yakınlaşana bir güç kuvvet gelirmiş   :k06: :k06:

gülşencim sen nasılsın pamuk nasıl canım benim?

ezocum ben resim yükledim sen görmedin sanırım kaçıncı sayfa da hatırlamıyorum 2 gün önce çekildiğimiz resim de bu

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

< ESLAL >

Maşallah kuzum yaa minnacık yerim ben onu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
görmedim canım öncekini kusura bakma zahmet ettin yeniden ama çok tatlı annesi bu kelebek yaaa ve hala sana benziyo  :D
istikrarlı kızımız gönlü olsun die kimseye benzemiycek işte annesine benzemek daha güzel hem :k06: :k06:
buarada sende kilo filan kalmamış burcum göbekle bir hepsi gitmiş darısı bize artık :amin:

Angel

:ehi: :ehi:  kislar ben sohbeti kacirmisim tuhhh  tiksinmeler felan   :toothy10: :toothy10:   

bende mutfaktaki bulasiklarima,evimin kokusuna ,esimin beni opmesine,yemek kokusuna,hee birde sudan tiksiniyordum   :toothy10:  tam 6 ay surdu bu tiksinmeler  ve coookkkkkk  sukurki gecti hepside   :amin:  okadar cok zorduki Allahim evime gelmek istemiyordum  .

evin kapisini acar acmaz banyoya kosturuyordum   :igrenc:  :igrenc: 

< ESLAL >

ahh canım sorma o mutfak benide mafetti 4 ay giremedim mutfağa girmeye niyetlendiğim anda kopuyodum :igrenc: :igrenc: bide banyodan tiksindim ki hala giresim gelmiyo hiç bukadar kısa sürede duş aldığım olmamıştı :ehi: :ehi:
ee bide evde oturmaktanda tiksinmiş durumdayım artık ama gidip gezecek yerim olmadığı için bu pskolojik durum hiç geçmeyecek :crybaby2:

neslihan

Merhabalar.Burcucum benim kız kurulmuş saat gibi 4:30 u görmeden uyumuyor.Çoğu zaman ezan okunuyor anca ondan sonra uyuyor benim kızım namaz kılacak inşallah.Bereketli olacak sabah ezanında uyanık oluyor.

Gerçekten zor zanaat annelik ama çok güzel Allah herkese nasip etsin inşallah

burcum

ezocum diğer sayfa da başka resim yüklemiştim ona bak istersen canım buarada sadece 8 kilom gitti henüz göbeğimde duruyor biraz  :k06: 10 kilo gitmişti de sütüm azaldı korkusuna ben sardım yemeye ondan 2 kilo geri almışım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: olsun daha 22 günlüğüz

neslihancım kokla kuzucuğu

Angel

burcum masallah 41 kere ikinizede canim hele kelebegine bittim yaa o uyuma sekli yavrum   :nazar: :nazar: :nazar:   coook tatli canim ayni sana benziyor babaya cok az benzettim    :opucuk:  Allah hayirli yasamlar ve uzun omurler versin kelebegine canim   :nazar: :amin: