2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

:k06: :k06:   canim ne guzel iste sende dinlen dinlenebildigin kadar bosver isi gucu  hic bitmiyor zaten ev isi   :opucuk:  nasil olsa 4 ay sonra zamanin olmiycak yan gelipte yatman icin o yuzden cokkkkkk degerlendir bu gunlerini bak tecrube konusuyorr  bende elimden geldigince dinlenmeye calisiyorum odama cekilip kafami dinliyorum bir iki saat   :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:     :k06:

:toothy10: :toothy10:   kiss selcanim masallah demek sizinde alttaraflar karistiriliyor    :toothy10:  tabiyi sizinki pat pat oluyor simdi ayaklariyla iteliyorlar sizi  benimki pit pit elleriyle karistiyor dogum pozisyonunu aldigi icin.sizin durumunuz biraz daha zor  :k06:

ben hatirliyorumda esim ise gideceginde  tosunuma tembih ederdi oglum canim oglum annenin  alt torbasini iyice karistir diye valla hemen dinliyordu sipa  5 dakikada bir wc ye kosturtuyordu beni kerata    :toothy10: :toothy10: 

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

benım sıpa bide çok acıkıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

çok açıkıyorum ben yaaa  :ehi: :ehi: :ehi:

gece uyurken bile açıkıyorumm

birisi yapıp getirse

uyuduğum yerde yiycem nerdeyse

:hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

< ESLAL >

yok canım ben diyorum selcana yakında seninkide başlar pat pat vurmaya alt tarafları karıştırmaya die :k06: benim kız hep alta vuruyo sanırım çok baskı hissediyorum ben altta bazen sızlıyo bende eşime diyorum senden daha çok uğraşıyo benim alt taraflarla die :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

Alıntı yapılan: •´¯`•SELCAN •´¯`•. - 07 Ağustos , 2009, 15:46:33

birisi yapıp getirse

canim buyuyor annesi o yuzden surekli acikiyorsun bazi aylar oluyor okadar cok acikmiyorsun ve bazi haftalar oluyorki anam ne yesen doymuyorsun cunku o donem bebk buyuyor annesi sen diycenki bebekte buyusun   :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: •´¯`•SELCAN •´¯`•. - 07 Ağustos , 2009, 15:46:33

birisi yapıp getirse

ahh selcan bende öyleyim yaaa yemek yemekten bıkmış durumdayım artık 2 saatte bir yemek yiyorum şimdiden böyleysem son aylarda nolurum ki diorum ve benim için işgenceye dönüştü evden çıkasım gelmiyor 2 saatte bir beslenmek zorunda kalınca bide yemediğimde kötü oluyorum inş. normale döner

Angel

Alıntı yapılan: ezoo - 07 Ağustos , 2009, 15:47:10
yok canım ben diyorum selcana yakında seninkide başlar pat pat vurmaya alt tarafları karıştırmaya die :k06: benim kız hep alta vuruyo sanırım çok baskı hissediyorum ben altta bazen sızlıyo bende eşime diyorum senden daha çok uğraşıyo benim alt taraflarla die :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10:  Allah iyligini versin kiss cok guldum   :ehi: :ehi: :ehi:  

Angel

:hungry:  faydali ve bebege yararli yiyecekler yeyin canlarim  .ben miydemin yusunden ve bulantilar yuzunden inaniyormusunuz sadece kuru ekmek yerdim    :honk:  baskada birsey yemek gelmezdi icimden .ezgicim dedigin gibi her 2 saate bir acikirdim ve kuru ekmekle gecirirdim gunlerimi   :-\  cok sacma geliyor ama baska birsey yedigimde hemen istifar ederdim   :igrenc:  .5 ayliga kadar hep devam etti boyle cok sukurki 6 aydan sonra artik miydem bulanmadiydi    :occasion14: :occasion14:   

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

ezocumm hiçç sorma sürekli acıkıyorummm

allahtan kilo almıyorum

5 aylık hamiş olcam

2 kılo almışım

daha karnım çıkmadı bilemmmm  :) :) :)

bütün yiycekleri yiyebilirim

miğdem bulanmıyor

ama bişi dicem birisi benı öpünce çok miğdem bulanıyor yaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Angel - 07 Ağustos , 2009, 15:55:53
:hungry:  faydali ve bebege yararli yiyecekler yeyin canlarim  .ben miydemin yusunden ve bulantilar yuzunden inaniyormusunuz sadece kuru ekmek yerdim    :honk:  baskada birsey yemek gelmezdi icimden .ezgicim dedigin gibi her 2 saate bir acikirdim ve kuru ekmekle gecirirdim gunlerimi   :-\  cok sacma geliyor ama baska birsey yedigimde hemen istifar ederdim   :igrenc:  .5 ayliga kadar hep devam etti boyle cok sukurki 6 aydan sonra artik miydem bulanmadiydi    :occasion14: :occasion14:   
tülincim bende öyleyim işte ekmek yemeden hiçbişey midemi bastırmıyor gittiğim heryerdede ekmek isteyememki bu nedenle eve kapandım ben ilk 3 ay ekmek bile yiyemedim 2 aydır ekmekle besleniyorum inş. bu aydan sonra buda geçer çok kötü bişey yaaa

< ESLAL >

Alıntı yapılan: •´¯`•SELCAN •´¯`•. - 07 Ağustos , 2009, 15:57:18
ezocumm hiçç sorma sürekli acıkıyorummm

allahtan kilo almıyorum

5 aylık hamiş olcam

2 kılo almışım

daha karnım çıkmadı bilemmmm  :) :) :)

bütün yiycekleri yiyebilirim

miğdem bulanmıyor

ama bişi dicem birisi benı öpünce çok miğdem bulanıyor yaaaa  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ne güzel tadını çıkar ozaman herşeyi yee kiloda almıyosan süper bende ilk 3 ayda 3 kilo verdim sonra hepsin birden alıverdim göbüş çıktı artık hamile oldum baya belli  :)
valla canım seninki baya garip bi tiksinme kocanda olmuyosa bu tiksinme başka kimseyi öpmeyiver kocanlada oluyo işin zor :ehi: :ehi:

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

ya onlada oluyor işteee

sarımsak yıyorum benı öpmesın diye

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

< ESLAL >

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Allah ta seni selcan yazık adama yaa bazen benide ter kokusu filan rahatsız ediyo ama çözüm arıycak kadar değil :toothy10:
bendede kocam beni öpmüyo düşüncesi var acaba ters etki yaptı omu benden tiksiniyo dersin :ehi: :ehi:

DİLVİN

bilmemmm

bız hamişiz ya

herşeyden çabuk etkilenıyoruz

sana öyle gelmiştir belkide
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

< ESLAL >

evt güzelim insan çok alınıyo herşeyden yada ben öyleyim ama bi tek eşime karşı öyleyim adam ne diceni sapıtır oldu :ehi: :ehi:

DİLVİN

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BEN HERKESE KARŞI ÖLEYIM

YAPI OLARAKTA ÇOKTA ALINGAN Bİ INSANIM

BAZEN İYİ BZEN ÇOK KÖTÜ BİR HUY

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik