2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

haklısın canım insan annesine bile güvenemiyo aslında güven meselesi değilde bebeğini merak ediyosun özlüyosun çok zor bi durum ama bu devirdede çalışmadan olmuyo :-[ ben hamile kaldım gibi bıraktım işi ilk 3 ay çok zor geçti benim ki hala mide sorunları filan devam ediyor :icon_scratch: doğumdan sonra annem gelirse bebişe bakmaya bende çalışıcam ama benim şartım var ya gelip bebeğe bakacak gelmezse bize bakacak  :k06: biz çok uzağız ailemle ve eşimin ailesiyle gelip sürekli bende kalmaları gerekiyo onda babalar yanaşmıyo benim işim daha zor yani neslihancım ve ben bakıcıyada karşıyım

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

KEŞKE YURT DIŞI GİBİ OLSA

1 SENE IZIN VERSELER

AMA TR YEDE ŞARTLAR ÇOK KÖTÜ

BENDE 2 AY IZIN ALCAM AMA

GELİNCE TEKRAR İŞE ALIRLARMI BİRDE O VAR

neslihan

2 yaşına gelsin şöyle iyice toparlansın ben bir kreşe vericem.O zaman derdini anlatacak hale gelir inşallah.Enazından kendine zarar verildiğini ya da o ortamda olmak istemediğini belli eder enazından

Merhaba selcan valla işten atarlar bizleri 1 yıl izin vereceklerine.Ben korku içindeyim dönünce işim hala yerinde olacak mı diye

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

Alıntı yapılan: neslihan - 07 Ağustos , 2009, 15:06:02
2 yaşına gelsin şöyle iyice toparlansın ben bir kreşe vericem.O zaman derdini anlatacak hale gelir inşallah.Enazından kendine zarar verildiğini ya da o ortamda olmak istemediğini belli eder enazından

Merhaba selcan valla işten atarlar bizleri 1 yıl izin vereceklerine.Ben korku içindeyim dönünce işim hala yerinde olacak mı diye

AYNEN CANIM,BİZİM ŞİRKET BÜYÜK BİRAZ

PATRON GELİNCE YİNE AYNI İŞİNE BAŞLARSIN DEDİ AMA

INSANIN BU ORTAMDA INANASI AÇIKCASI PEK GELMIYOR

KENDİ KIZLARIDA ŞİRKETTELER

ONLAR DOĞUM YAPINCA 4 YIL İŞE GELMEMİŞLER

AMA İŞ PERSONELE GELİNCE

MADEM ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYOR

NEDEN BEBEK YAPIYOR DİYORLAR

:'( :'( :'( :'( :'( :'(

BEBEKTEMI YAPMAYALIM YANİİİİ

Angel

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

amanda aman kimler gelmis  sayfamiza guller acilmis anacim 41 kere masallah DURU EMEMIZE annesi bu kiss babasinin kopyasi anacim masallah   :nazar: :nazar: :nazar:  

demek duru hanimda geceleri uyumuyor canim insallah duzelir neslihancim  yaniniza yatirsaniz diycem ama simdi birde ona alisirsa   :-\  bir dene istersen canim ortaniza alin duruyu belki uyur bir kac saatligine    :dontknow:

yakinda ise basliyorsun demek Allah yardimcin olsun canim kayinvalidene guven canim icini rahat tut'ki sende rahat olasin .sutunu simdiden sagmaya basladinmi canim deep freezeye saklaman icin   :opucuk:

ezgicim nasilsin canim prenses nasil annesi   :opucuk:

gulsenim evet canim bizde aleynadan kalma kot yatagi ,araba koltugunu,arabasini,yemek sandalyesini  vs kullanicaz tekrar.iki ay oncesinden sabunlu suyla yikadim hepsini  bi guzel evin bir kosesinde duruyorlar.

aleynanin bazi elbiselerinide kullanicaz kuzuma mesela yesil ,sari ve beyaz bebek giyisilerinden cikarip yikadim ve temiz posetlere yerlestirdim hepsini valla 5 koca poset dolusu yikadim aleynadan kalma hepside halen  yeni gibi duruyor .

tabiyi birsurude mavis  kiyafetler aldik oglusuma  eksik olanlardan  boyle iste   ;)

< ESLAL >

inan şimdi kreşlerede güven olmuyo canım neler duyuyoruz dediğin gibi kendini bilmeden kreşe vermekte çok mantıklı değil o zamana kadarda annelere talim :D
selcan mrhb haklısın yurt dışında şartlar süper bütün konfor düşünülmüş bizde öylemi :-[ 2 ay izin alıcam demişsin canım bildiğim kadarıyla süt izni 3 aydan başlıyor bu sürede işten atılma gibi bi durum olmaz sanırım

Angel

ay kizlar Allah yardimciniz olsun selcancim hosgeldin canim evet dedigin gibi burda 1 yil izin alabiliyorsun  ve hukumet oduyor seni ama dedigin gibi trkiyede boyle bir durum yok Allah kolaylik versin size  :honk:

< ESLAL >

hoşgeldin tülincim biz iyiz çok şükür siz nasılsınız canım tosunun nasıl bizimki kendi halinde geziniyo daha bana zararı yok seninki zorluyodur artık

Angel

hosbulduk ezgicim   :nazar:  masallah prensesine gezinsin annesi nasil olsa bir iki aya kalmaz yeri daralir yavrunun   :D   istedigi kadar kesfettsin icerisini belki hazine felan bulur prenses   :laughing7:  yerim ben onu   :nazar:

tosunum iyi cok sukur tayzesi valla yer felan yok bizde artik   :k06:  sadece eller karistiriyor alt tarafimi   :k06:  ayaklarda kaburgamin icinde karistiriyor hee birde meshur popisimiz var ikide bir havaya kaldiriyor   :ehi:   ben burdayim diyor bana bende oksayinca hosuna gidiyor keratanin   :ehi:   :nazar:

bugun yan gel osman durumundaydim canim hic birsey yapmak istemiyor   :honk:  cok yoruluyorum artik iki bulasik yikayincaya kadar belim kopuyor resmen Allah hepimizinde yardimcisi olsun   :amin:

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

EZOCUM YASAL İZİN DOĞUMDAN 8 HAFTA ÖNCE
DOĞUMDAN 8 HAFTA SONRA OLMAK  ÜZERE 16 HAFTA

AMA MECBURİ İZİN 2 AY KULLANCAM

ONA BİLE BURUN KIVIRIYORLAR

HAYIRLISI OLSUN

TÜLİNCİĞİMMM HOŞ GELDINNN  :opucuk:

EMRECİK NAPIYOR

Angel

hosbulduk selcanim  Emre pasa karistiriyor teyzesi   :nazar:  sen nasilsin senin pasa nasil canim  asermeler ne durumda kiss    :ehi: :ehi:

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

Alıntı yapılan: Angel - 07 Ağustos , 2009, 15:27:14
hosbulduk selcanim  Emre pasa karistiriyor teyzesi   :nazar:  sen nasilsin senin pasa nasil canim  asermeler ne durumda kiss    :ehi: :ehi:

DAHA AŞERMEDIM   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ÖĞLEN PT PITT BİŞEYLER HİSSETTİM GALİBA

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Angel

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Angel - 07 Ağustos , 2009, 15:23:43
hosbulduk ezgicim   :nazar:  masallah prensesine gezinsin annesi nasil olsa bir iki aya kalmaz yeri daralir yavrunun   :D   istedigi kadar kesfettsin icerisini belki hazine felan bulur prenses   :laughing7:  yerim ben onu   :nazar:

tosunum iyi cok sukur tayzesi valla yer felan yok bizde artik   :k06:  sadece eller karistiriyor alt tarafimi   :k06:  ayaklarda kaburgamin icinde karistiriyor hee birde meshur popisimiz var ikide bir havaya kaldiriyor   :ehi:   ben burdayim diyor bana bende oksayinca hosuna gidiyor keratanin   :ehi:   :nazar:

bugun yan gel osman durumundaydim canim hic birsey yapmak istemiyor   :honk:  cok yoruluyorum artik iki bulasik yikayincaya kadar belim kopuyor resmen Allah hepimizinde yardimcisi olsun   :amin:

:ehi: :ehi: Allahta seni tülin ama o konuda bende müstaribim benim kız neresiyle karıştırıyor henüz bilmiyorum ama alt taraf hiç rahat değil :k06:hadi senin keşfetmeye çalışıyo diycem benim kızın işine yarıycak bişeyde değil canım anlamadım ben bu kızı :ehi:
ee artık dinlen güzelim nerdeyse doğuracaksın ama ben hamile kaldığımdan beri osman durumlarındayım hiçbi iş yapasım yok günlük işlerimi zor yapıyorum bi rahatlık geldi üstüme 5 ay önce hala gitmiyo Allah sonumu hayır etsin :k06:

< ESLAL >

Alıntı yapılan: •´¯`•SELCAN •´¯`•. - 07 Ağustos , 2009, 15:30:53
Alıntı yapılan: Angel - 07 Ağustos , 2009, 15:27:14

DAHA AŞERMEDIM   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ÖĞLEN PT PITT BİŞEYLER HİSSETTİM GALİBA

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
ahh canım o pıtlar pat oluyo bi anda da alt taraflar bile karıştırılıyo  :ehi: :ehi: :ehi: