2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Angel - 06 Ağustos , 2009, 14:23:00
burcum saol bitanemm kocaman olduk teyzesi iyice assagida artik heran gelebilir.bugun 5 makine camasir yikadim butun yorgan,battaniye vs herseyi yikadim evi temizledim piril piril oldu evim yarinda yemek stokliycam    :k06: kelebegin nasil annesi

nazancim masallah size 41 kere neguzel ama herkese soyleme nazar deger sonra   :opucuk:   azcik uyuyor de  ,sutun cokmu diye sorarlarsa ehh iste anca yetiyor de bak tecrube konusuyor nazar deger Allah korusun     :nazar: :nazar:  cok guzel bakiyorsun ECESUYA annesi.ismide cok tatli buarada adiyla buyusun insallah  :amin: :amin:

ezoo hosgeldin canim sira bende artik hayirlisiyla 4 haftamis kaldi  cok sukur resmim  2 sayfa arkada kaldi kocaman gobuslu hatunum artik  rabbim butun anne olmak isteyn herkesede nasip etsin insallah.

dun gece oyle dua ettimki kislar rabbim kimseyi annesizlikten mahrum etmesin diye herkesede hayirli ve saglikli evlatlar nasip eder insallah   :amin: :amin:

gulsenim nasilsin canim   :opucuk:

hoşbulduk canım resmini gördüm çok tatlı görünüyosun  :nazar: Allah hayırlısıyla kurtulmak nasip eder inş. hepimize bende 20 haftalık hamileyim kızım olucak kısmetse şu günler çabucak geçse benimde kocaman göbüşüm olsa kızım hemen gelse süper olucak :D çok şey istedim dimi canım :k06:

Angel

:D  her anne adayini istedigi seyler bunlar canim neguzel hayirli olsun demek kizin olucak Allahin iznile .

benimde bir kizim var 5.5 yasinda   :nazar:  suan ogluma hamileyim 36 haftalik olduk bugun cok sukur.

buarada saol guel iltifatin icin.merak etme seninde gobusun kocaman olucak Allahin izniyle hemende cokk yakinda insallah bol bol resim cekmeye unutma canim   ;)

Angel

aslihan sende hosgeldin canim neguzel senin safak nerdeyse bitmek uzere   Allah hayirli ve kolay dogumlar nasip eder sana ve tum hamilelere insallah   :amin:

nazan

selam kızlar nasılsınz bebısler nasıl bakalım

Angel

kiss nazan hosgeldin anacim nasilsin ecesu nasil annesi  varmi yeni resimler   :opucuk:

nazan

cok sukur ıkımızde ıyıyız aksama cekılıp koyucam yenı resımlerımızden nasılsın tosunumuz nasıl bakalım

Angel

tosunumuz iyi cok sukur teyzesi herhalde aceleci olucak benim oglum birturlu yerinde durmuyor kerata   :nazar: :nazar: :nazar:  haftaya ulktrasounda giricem  hayirlisiyla  koca delikanli olmustur teyzesi artik dogum pozisyonunu aldimi diye bakicak   dr teyzemis 

< ESLAL >

Alıntı yapılan: Angel - 06 Ağustos , 2009, 15:27:08
:D  her anne adayini istedigi seyler bunlar canim neguzel hayirli olsun demek kizin olucak Allahin iznile .

benimde bir kizim var 5.5 yasinda   :nazar:  suan ogluma hamileyim 36 haftalik olduk bugun cok sukur.

buarada saol guel iltifatin icin.merak etme seninde gobusun kocaman olucak Allahin izniyle hemende cokk yakinda insallah bol bol resim cekmeye unutma canim   ;)

Allah yavrularını bağışlasın canım :nazar: hayırlısı ile kurtulmak nasip etsin hepimize  :amin: göbüşüm kocaman olsun bebeğim hemen gelsin ama doğum kısmını es geçerek :k06: :k06:

nazan

ısallah almıstır dogum pozıs yonunu cnm sezeryan cok zor oluyo gercı normal daha zor hastanede gordumde odum patladı valla

Angel

amin  amin canim   :amin: :amin:  

dogum kismina gelince korkulacak hicbirsey yok canim yaa .her kadin ve her beden ayni degilki cok farkli. ben dogumdan kesinlikle korkmuyorum   dogum sancisini bildigim halde .sadece Allaha sigin gerisi geliyor zaten  .surekli dua oku dogum aninda bak goruceksinki nasilda rabbim yarcim ediyor   :opucuk:  

(gülşen)

kızlar ne haber  :opucuk:
nazancım maşallah canım bebeşine ama bellide olmaz bak 40 ına kadar 40 kere değişir derler yani sen bunların tadını çıkar bence bol bol dinlen
tülinim tosunumuzada az kaldı  :opucuk:
bende ağırlaştım ya oturmaktan çok rahatsız oluyorum ne yapacam bakalım

Angel

Alıntı yapılan: nazan - 06 Ağustos , 2009, 15:44:16
ısallah almıstır dogum pozıs yonunu cnm sezeryan cok zor oluyo gercı normal daha zor hastanede gordumde odum patladı valla

3 haftadir her gittigimde dr  pozisyonunu aldi dedi normal dogum icin.gecen hastehaneye gittim 2 tane dr bakti tamam bebegin basi dondu dedi ama yinede tam emin olmak icin bakmak istiyorlar bende  tabiyi cok ozledim yavrumu

:ehi: kiss nazan oyle demek canindan can cikiyor anacim odun patlamasin kiss  :ehi:  ben ezoo yu sakinlestirmeye calisiyorum sen ne diyorsun   :toothy10:

Angel

gulsenim hosgeldin bitanem

kiss agirladin demek canim benim  ,hic sorma ne oturabiliyorum ne ayakta durabiliyorum ,ne temizlik yapabiliyorum   :k06:   sukurler olsun rabbime hamdolsun  olucak artik bunlar demi gulsenim   :opucuk:

ben gercektende aleynada hamileyken herseyi unutmusum canim yaaa sanki ilk hamileymisim gibime geliyor  tabiyi aradan 6 yil gecince   :D 
tosunum gittikce assagida gulsenim yaa hem seviniyorum ay heran doga bilir diye hemde korkuyorum 4 hafta var daha yani tam organlari  gelisirken erken dogarsa nasil olur diye kuruntu yapiyorum  :sad1:   

hayirlisi nezamansa ozaman gelsin insallah canim oglum bitanem ogle cok ozlesimki yuzunu hic goremedim oglumun   :y25:

(gülşen)

tülincim hiç sorma canım dr.ekimin başında doğuma alırım diyince bi tuaf oldum sanki anormal bişey söylemişler gibi
hayırlısı sağsalim sağlıkla kucağımıza almak nasipetsin rabbim cümlemizin

< ESLAL >

ahh canım insan ister istemez stres yapıyo korku değil benimki bian öyle bi cesaret geliyoki aman ben yaparım diyorum bazende yok diyorum nasıl olcak ama öyle yada böyle bu çocuk doğacak alttan yada üstten çıkacak yani :ehi: ben ağrıdan acıdan korkmama güzelim ama çok panik bi insanım ben beni o yaşayacağım panik heycan korkutuyo :honk