2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

OĞLUMLA DALGA GEÇME KIZZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AYY NE GÜNDÜ O GÜN YAAA

NE GÜLMÜŞTÜKKK

PATLI CANA

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

oozge

Alıntı yapılan: selcaNN - 05 Ağustos , 2009, 16:11:30
OĞLUMLA DALGA GEÇME KIZZ  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

AYY NE GÜNDÜ O GÜN YAAA

NE GÜLMÜŞTÜKKK

PATLI CANA

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ayyy kopmuştuk ogun gozlerımden yaşlar akmıstı gulmekten artık

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

TÜLİNCİĞİM BİZDEKİLERİN ÇOĞUNUN İSMI CANLA BİTİYOR

FACEDEN BAKABİLİRSİN

BANA CANLI ISIM KALMAMIŞ

BİZDE ERKEK OLURSA PATLI CAN

KIZ OLURSA TATLI CAN KOYALIM DEDİK

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

O DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ GÜNN

ÖZGEYLE KIRIZE GİRDİKK

GÜL GÜLLL AKLIMIZ GİTTİ YAAAAA :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Angel

oozge

sunga25 ((( Serpil )))

burcum

angelim maşallahhh canımmmmm kocamannnnnnn olmuşsunuz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

< ESLAL >

burcum hani foto ekliycektin dünden beri girip bakıyorum yok..merak ettim annesi kelebeğin kime benziyo sıra kimde die ;D

(gülşen)

günaydın kızlar  :opucuk:  :love9: ,
burcum prensesin nasıl canım

Angel

burcum saol bitanemm kocaman olduk teyzesi iyice assagida artik heran gelebilir.bugun 5 makine camasir yikadim butun yorgan,battaniye vs herseyi yikadim evi temizledim piril piril oldu evim yarinda yemek stokliycam    :k06: kelebegin nasil annesi

nazancim masallah size 41 kere neguzel ama herkese soyleme nazar deger sonra   :opucuk:   azcik uyuyor de  ,sutun cokmu diye sorarlarsa ehh iste anca yetiyor de bak tecrube konusuyor nazar deger Allah korusun     :nazar: :nazar:  cok guzel bakiyorsun ECESUYA annesi.ismide cok tatli buarada adiyla buyusun insallah  :amin: :amin:

ezoo hosgeldin canim sira bende artik hayirlisiyla 4 haftamis kaldi  cok sukur resmim  2 sayfa arkada kaldi kocaman gobuslu hatunum artik  rabbim butun anne olmak isteyn herkesede nasip etsin insallah.

dun gece oyle dua ettimki kislar rabbim kimseyi annesizlikten mahrum etmesin diye herkesede hayirli ve saglikli evlatlar nasip eder insallah   :amin: :amin:

gulsenim nasilsin canim   :opucuk:

aslıhan

bende varım doğum tarihim 25.08.2009 bakalım aceleci olupta erkenmi gelecek ecrinim..çünkü karnım iiyice aşağıda artık ve hafiften sancılarım 2 gündür.yarın tekrar kontrole gidicem bakalım durumumuz neymiş