2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

:nazar: :nazar: :nazar: maşallah burcum gerçekten çok tatlı kelebeğin Allah nazarlardan saklasın bu kelebek sana çok benziyo annesi :nazar:

burcum

Alıntı yapılan: ezoo - 04 Ağustos , 2009, 17:18:48
:nazar: :nazar: :nazar: maşallah burcum gerçekten çok tatlı kelebeğin Allah nazarlardan saklasın bu kelebek sana çok benziyo annesi :nazar:

amannn ne güzel bana benzeten birileri oldu  :k06: :k06: doğduğunda babasına çok benziyordu şimdi kimseye benzemiyor bu kelebek teyzesi yeni resim çekilcez akşama koyarım

< ESLAL >

canım ben sana çok benzettim ilk fotodada bundada ama yakın zamanlarda çekildi onlar sanırım bekliyoruz yeni fotonuzu o kelebek daha çok değişir sırayla herkese benzer annesi kimse kırılmasın ama dimi :k06:

(gülşen)

günaydın güzel annişler  :opucuk:
nasılsınız bebişler nasıl bizim kızmla gayet iyiyiz  :nazar:
burcu canım ben ilk gördüğümde sana çok benzetmiştim zaten ve halada benziyo  :nazar:  :amin:
tülinim tosun doğunca bizi bırakmıyacan demek iyi sevindik kızımla tek kalacam buralarda
burcumda fırsat buldukça girer dimi teyzesi bizi ihmal etmeyin olurmu 

мiŁenα.

NE GÜZELLL BU KONU HERKEZ BEBİŞİNİ KUCAGINA ALMIŞ...

MAŞALLAH :nazar: :nazar:HERKEZ MUTLU YARABBİM BİZEDE NASİP ETSİN.....

ALLAHIM BEBİŞLERİNİZE SAGLIK VERSİN :amin: :amin: :amin:

:love9: :love7: :love9:

Angel

amin aysecim yalniz ben ve gulsenim halen dogurmadi  :D  benim 4 haftam var cok sukur gun sayiyoruz gulseniminde iki ayi fean var herhalde demi canim .

kiss gulsen hac haftalik oldunuz canim yaa unutmusum   :opucuk:  az sonra size resim ekliycem teyzeleri

dunurum nerelerdesin canim yaa yoksa halenmi bilgisayari tamir edemediler    :caca:   nekadar uzun surdu su bilgisayar isi yahuuuu  :cussing:

neslihandanda hic haber yok insallah iyidirler ,arasira girerdi kac hafta oda yok  :dontknow:

nazlim unuttu bizi artik   :y25: 

bir burcum giriyor oda firsat buldukca  :aferin:  saolsun dedigin gibi gulsenim bir sen ve be kaldik burda   :opucuk:  hepsi unuttu bizi  :crybaby2: 

Angel

05 Ağustos , 2009, 13:05:50 #6636 Son düzenlenme: 05 Ağustos , 2009, 13:08:35 Angel

iste biz 36 haftalik teyzeleri    :nazar: :nazar: :nazar:

oozge

oyyyyyyyyyyyyy maşallahhhhhhhhh
ya hayranım ben sana yemın edıyorumki
kendıye bukdr barışık bi insan
yok senın gıbı bırı yaaaaaaaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

canim benim bitanem saol guzel iltifatlarin icin bebemmmmm   :opucuk:  inan cok mutlu oldum simdi   :tongue3:    darisi basina en kisa zamanda bitanemmm   :flowers: :flowers:   :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: 

nazan

selam kızlar ben geldım nasılsınız bebısler nasıl bakalım

oozge

Angel

ozgem   :opucuk:

nazancim hosgeldin canim yaa bebek nasil ismi neydi bu arada canim

nasilsiniz nasil gidiyor annelik sen nasilsin anlatsana bebisi cok merak ediyorum sizi

emiyormu annesi  :opucuk:

(gülşen)

selam kızlar  :opucuk:
oy maşallah tülinim tosuncuk kocaman olmuş yaaa  :aferin: :aferin:
gerçi benimki kocaman oldu dahamı olmasın dimi ama biz 30 haftalık olduk teyzesi  :nazar:
özge hoşgeldin canım nasılsın  :opucuk:
nazanda cik demiş kaçmış  :caca:
ya kızlar ben kızıma hala isim bulamadım

oozge

hosbulduk gulşenn
nasıl bı isim arıosun ?
dusuneyım bende

(gülşen)

düşün özgecim düşün çocuk doğacak nerdeyse isim yok hala bide oğluşa uysun istiyorum