2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

selam kızlar naılsınız 1haftadır annemdeyım ba da pamugumıun fotosu yenı yenı toparlanıyor

burcum

nazancım maşallahh pamuğuna ALLAH sana bağışlasın  :nazar: :nazar: :nazar:

(gülşen)

günaydın güzel annişler  :opucuk: gerçi pek fazla kimse uğramıyo artık pamuklartını  kucağına alanlar artık uğramıyo buralara tülinim  :opucuk:  biz kaldık sıra sende seni bekliyecez artık tosuncuk nasıl evet bizim göbiş kocaman oldu artık ağırlaştım bende o büyüdükçe benimde heyecanım doruklarda yani
nazancım  :opucuk:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: prensese maşallah nasıl uslumu kızın buarada ismi neydi prensesin
burcu canım  :opucuk:  kelebeğin nasıl sen nasılsın kilolar atıldımı derinle tek kalmışsınız evde oh ne güzel anne kız  :binkybaby: 

Angel

selam kislar biz geldik nazancim pamugun cok tatli masallah subahanallah nazar degmesin  ismini soylemedin bize sanirim canim

annelik nasil gidiyor gelde yeni resim ekle canim tek bir resimle geciniyoruz burda burcuuu duy sesimi    :director:   tek resimle kandirdiniz bizi  kuru kuru oyle olmazki ama   :'(  gelin anlatin yavrucuklar nasil uyuyorlarmi emiyorlarmi anneleri.gulseniminde dedigi gibi sizin kilolar ne alemde    :laughing7: :laughing7: 

gulseniim evet bitanem sira bizde cok sukur   :basardim:  30 gunumuz kaldi cok sukur hayirlisiyla atlatsak su 30 gunu.

cok agirlastim canim gobegim iyice assagida zaten hep assagidaydi tosunum simdi iyice assagida  bacaklarimin arasinda tasiyormusum gibi   :k06: 

yakinda resim cekip eklerim size nasil bir sisko hatun oldugumu gorursunuz   :k06:  gulsenim sende ekle canim resmini cok merak ediyorum seni.

burcum valla ev simdi sessiz sakin ohh neguzel tam istedigim gibi insan kalabalik cekemiyor heleki lohusayken    :honk:

rahatlik istiyor yavrusunla beraber   :aferin: 

ee baska kislar gulsenim senle ben  kaldik artik kimsecikler ugramiyor unutulduk artik    :y25: 

gelin bir haber verin iyi oldugunuzu ogrenelim kislar merakta birakmayin bizleri    :-\

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 03 Ağustos , 2009, 10:28:48
günaydın güzel annişler  :opucuk: gerçi pek fazla kimse uğramıyo artık pamuklartını  kucağına alanlar artık uğramıyo buralara tülinim  :opucuk:  biz kaldık sıra sende seni bekliyecez artık tosuncuk nasıl evet bizim göbiş kocaman oldu artık ağırlaştım bende o büyüdükçe benimde heyecanım doruklarda yani
nazancım  :opucuk:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: prensese maşallah nasıl uslumu kızın buarada ismi neydi prensesin
burcu canım  :opucuk:  kelebeğin nasıl sen nasılsın kilolar atıldımı derinle tek kalmışsınız evde oh ne güzel anne kız  :binkybaby: 

gülşencim 8 kilo gitti bir ara 10 kilo gitmişti ama süt olsun diye paso yiyorum iştahım olmadığı halde  :k06: resmimi çektireyim kelebeğimle yüklüyeyim

angelim sorma hele ben hiç gelemiyorum kalabalığa gürültüye böyle daha iyi oldu ama sanki biraz lohusa depresyonuna girdim gibi suratım sürekli asık kimse beni sevmiyormuş gibi geliyor kelebeğime iyi bir anne olamayacakmışım gibi geliyor biliyorum şükretmem lazım ve şükrediyorum da hem de her dakika sağlıklı bir bebeğim oldu sarılık olmadı sütüm var ve emiyor  :nazar: ALLAH ıma binlerce şükür  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: neden böyle oldum anlamadım alışmaya çalışıyoruz sanırım

Angel

:nazar: :nazar:  burcum canim benim tabiyiki alismaya calisiyorsun vucudun ve mental olarak  yavas yavas alisiyor annesi annelige kolaymi  sukurler olsun rabbime.

bende oyleydim ilk haftalarda cok normal hemen hemen cogu kadin yasiyor bu donemi   :aferin:  herkes ve heleki kocisin seni cooooookkkk seviyor burcum bunu unutma sana belli etmesede esin seni sevmesmi  nur topu bir kiss evladi verdin kucagina   :nazar: :nazar: :nazar: 
Allahin nazarlardan saklasin boyle dusunme canim .

anlat derin hanimi bize annesi cok merak ediyorum kelebegini   :binkybaby:    :opucuk:

(gülşen)

günaydın güzeller  :opucuk:
dün prensesimi gördüm maşallah kuzuma çok tatlıydı kıpır kıpır düzgün bi foto yakalıyanakadar çok uğraştı doktorumuz
çok güzeldi ama ekimin başındada doğuma alırım dedi doktor şimdiden heyecan sardı beni şurda ne kaldı ki
ama ben doğurunca kimsecikler kalmaz burda tülinimde doğurur alır tosununu kucağına uğramaz buralara  :sad1:
neyseki arada bi cik diyenler var burcum evet ya derinden bahset bize biraz gazı varmı çok akıllımı annesi beraber foto istiyoruz acil tarafından  :caca:

burcum

04 Ağustos , 2009, 14:36:07 #6623 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2009, 14:38:10 burcum
çok akıllı ve çok uslu teyzeleri gaz sorunumuz yok henüz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sadece akşam 6-7 gibi bir uyuyor gece 12-1 de kalkıyor sonra sabahlar olmasın yapıyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hemen resim de koyayım size ama bu 1 haftalık halimiz bugün eşime çektireyim yarın da yeni resmimizi koyarım

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

(gülşen)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
allahım nazarlardan korusun valla o fotoyu fazla tutma orda diğer teyzeleride görsün hemen sil
vallla benim kanım çok kaynadı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
dua okudum canım nazarım değmez inşallah korkma annesi

Angel

amaninda amanin yerim ben sizi   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

masallah burcum uyuku duzeni cok iyi masallah

gulsenim benimde kanim cok kaynadi derin bebege  41 kere tututututut   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  gorur gormez asik oldum resmen kiss burcum nazar duasi oku canim bebege herzaman 4 feak suresi 4 tanede naz oku melegine  ben surekli okuyorum   :aferin: 

yeni resim istiyoruz   canim   :hieyt: :hieyt: :hieyt: 

gulsenim ben tosunumu dogurur dogurmas hemen araniza yine gelicem canim sizi unuturmuyum hic   :sad1:   :love9: :love9: :love9:

geriye sayim basladi bizim icin   :basardim: :basardim: :basardim:

burcuş

Allahım sizi ona onu size bağışlasın canım :) Sağlık, huzur ve uzun ömürler versin Allahım  :amin: Nazarlardan korusun  :nazar: :amin:

Angel

DER!N

Kıyamam ona ayh ne tatlı maşallah, sarılmış sanki anneciğine Rabbim ayırmasın sizi sağlıkla büyüsün Derin bebiş  :amin: :amin: :amin:

burcum

aminnnnnnnnnnnnnn sağolun kızlar darısı sizlerin başına