2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

neslihancım çok sık emmek istediği için sütünün yetmediğini mi düşünüyorsun çünki bende  öyle sanıyordum ama maşallah kilo alımı

çok iyi dedi doktor yetiyo dedi

çeneleri kuvvetli değil ya sürekli emiyolar bizde yetmiyo sanıyoruz

(gülşen)

Alıntı yapılan: burcum - 24 Temmuz , 2009, 20:50:57
kızlar hepinize teşekkür ederim merak etmişsiniz kelebeğimle beni epiduralden kaynaklanan ağrılarım vardı geçti ALLAH a çok şükür kelebeğim çok iyi 2650 gram 49 cm doğdu cumartesi kontrole gitmiştik suyumuzun azaldığını görünce acil sezeryana karar verdi çok ağladım ama ALLAH a çok şükür sağ salim aldım kucağıma resmini de koyuyorum kelebeğimin teyzeleri 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
oyyy oyyyy yüzbinkere maşallah allahım nazarlardan korusun meleğini kız bu sana benziyo burcu
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
çok şükür ikinizde kurtulmuşsunuz en önemliside bu zaten
nazancım sizede büyük geçmiş olsun canım insan neyle karşılaşacağını bilmiyo 9 aylık bi marotona giriyosun allahım herkezi korusun  :amin:

DER!N

Maşallah, barekallah Rabbim nazarlardan saklasın.

Ömrü uzun olsun sağlıkla büyüt yavrunu Burcum  :amin: çok güzel kızın ayy çok heyecanlanıyorum ne güzel ya maşallah  :nazar: :nazar:

neslihan

Alıntı yapılan: fıstık - 26 Temmuz , 2009, 17:12:48
neslihancım çok sık emmek istediği için sütünün yetmediğini mi düşünüyorsun çünki bende  öyle sanıyordum ama maşallah kilo alımı

çok iyi dedi doktor yetiyo dedi

çeneleri kuvvetli değil ya sürekli emiyolar bizde yetmiyo sanıyoruz

Öyle zannediyorum canım.Birde çok ağlıyor benim kız şöyle yerinde durduğu yok 2 dakika hep kucakta olacak.Bide sürekli emmek istediği için gece uyutmuyor beni

burcum

angelim :flowers:
derin  :flowers:
gülşen  :flowers: teşekkür ettik teyzeleri ALLAH hepizin evladını korusun
hepinizi öptüm

DER!N

:amin: canım Allah c.c. razı olsun. Bizde seni öpüyoruz, Derini kokluyoruz tabii öpmek yok :icon_thumright:  :opucuk: :flowers:

şevval*yağmur

biz de 31 temmuz cuma günü YAĞMUR bebekle aranıza dönüyoruz kızlar...
sezeryan olcam...dua edin bana... :amin:

burcum

nilgün 31 inde biraz zor dönersin kız zaten 1 gün hastane de yatırıyorlar bakalım hemen girebilecekmisin ev kalabalığından girilmiyor vallahi  :k06:
derincim kokluyorum zaten canım kıyamıyorum öpmeye  :binkybaby:

burcuş

Alıntı yapılan: şevval*yağmur - 28 Temmuz , 2009, 19:53:43
biz de 31 temmuz cuma günü YAĞMUR bebekle aranıza dönüyoruz kızlar...
sezeryan olcam...dua edin bana... :amin:

Şevval Canım hayırlısı olsun :)

(gülşen)

burcum uğramış buralara amanda aman derin bebeğimiz nasıl annelik nasıl gidiyo canım benim yerimede kokla onun mis kokusunu annesi
şevvallacim allah ikinizide korusun demek sende sezeryan olacan olsun sağlıklı olunda şimdiden allah yardımcınız olsun sende iyleşince uğrarsın fotosuyla bebişin
nazan sendende foto bekliyoruz ama
tülinim nerelerdesin canım özledim hepinizi yaaaaa
kızımla bende iyiyiz 3 ünde randevumuzvar bakalım nasıl prensesim

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 30 Temmuz , 2009, 10:16:41
burcum uğramış buralara amanda aman derin bebeğimiz nasıl annelik nasıl gidiyo canım benim yerimede kokla onun mis kokusunu annesi
şevvallacim allah ikinizide korusun demek sende sezeryan olacan olsun sağlıklı olunda şimdiden allah yardımcınız olsun sende iyleşince uğrarsın fotosuyla bebişin
nazan sendende foto bekliyoruz ama
tülinim nerelerdesin canım özledim hepinizi yaaaaa
kızımla bende iyiyiz 3 ünde randevumuzvar bakalım nasıl prensesim

iyiyiz gülşen teyzesi koklarım yerine
prensesle iyi haberlerinizi bekliyoruz

burcum

şevval yağmur yani nilgünüm canım arkadaşım özlemle beklediği nazlı kızını kucağına aldı 2850 gram 47 cm dünyaya gelmiş kelebeğimin arkadaşı  :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :love7: :love9: :aferin: :basardim: :nazar: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :alkış: :alkış: :wav: :wav: :wav: :wav:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

nilgün arkadaşım ve kızına bir ömür boyu ailesiyle sağlıklı mutlu günler dilerim rabbim hayırlı etsin bebeğini  :amin:  :nazar:

Angel

oy oy oy nilguncum hayirli olsun canim rabbim  hayirli ve uzun omurler versin yavuna   :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

bu arada kislar su dogum yapmis diye duydum haber veriyim dedim   :basardim: :basardim: 

listenin basina dogru yuruyorum cok sukurrrr  :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

burcum kelebegin nasil annesi kokla benim yerimede  ,sen nasilsin

gulsenim nasilsin bitanem prenses nasil annesi kim bilir nasilda buyumustur annesiii

cok osledim sizi kislarr     :y25:  :hello:   a.e.o

burcum

angelim ben de çok özledim canım sizleri sohbetlerimizi vakit bulamıyorum canım evdekileri kovdum sinir krizi geçirdim onlar yüzünden annem ve babamın eşi hizipleşip duruyorlardı en sonunda kovdum hepsini evden 4 gündür yanlızım rahatım ama yetişemiyorum hiçbirşeye dinlenemiyorum bile yemek yapasım ve yiyesim yok zorla yiyorum sütüm kesilmesin diye acep lohusa depresyonuna mı girdim  :k06: suratım 5 karış ALLAH a binlerce kere şükür bebeğim iyi sarılık olmadı bugün kontrolümüz vardı 13 günlüğüz 3.050 gram olmuşuz doktor teyzemiz memnun oldu bakalım ben de kelebeğime vakit ayırmayı tercih ediyorum uyuduğu zaman kendime zaman ayırmış olmak için giriyorum bi ne var ne yok diye sen nasılsın aleyna ve paşamız nasıl annesi
su doğum yapmış he alacağın olsun kız cadı senin habersiz bırakmayacaktı göya bizi  :caca:
gülşenim sen nasılsın canım bebişimiz nasıl?
nazandan da ses soluk yok  :caca:
neslihan da unuttu bizi :k06:
fıstığım zaten unuttu  :caca: