2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcuş

Alıntı yapılan: nazan - 23 Temmuz , 2009, 23:31:24
selam kızlar ben geldım carsamba gunu cıktık hastaneden bebegım kuvezda yattı cunku anne karnında su yutmus ve nefessız kalmıs dogdugunda kalbı durmus ama hayata gerı dondu cok sukur ve suan ıkımızde cok ıyıyız allahım herkesın yavrusunu bagıslasın

Canım çok geçmiş olsun ALLAH'ım sizi korusun... Sağlıcakla  :flowers:

burcum

kızlar hepinize teşekkür ederim merak etmişsiniz kelebeğimle beni epiduralden kaynaklanan ağrılarım vardı geçti ALLAH a çok şükür kelebeğim çok iyi 2650 gram 49 cm doğdu cumartesi kontrole gitmiştik suyumuzun azaldığını görünce acil sezeryana karar verdi çok ağladım ama ALLAH a çok şükür sağ salim aldım kucağıma resmini de koyuyorum kelebeğimin teyzeleri 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

nazancım gelmiş geçmiş olsun canım ALLAH ayırmasın sizi birbirinizden  :amin: :amin: :amin:

< ESLAL >

:nazar: :nazar: binkere maşallah burcum çok tatlı kelebeğin ALLAH'IM size bağışlasın..benimde prensesim olucak çok duygulandım kelebeğini görünce :honk: Allah bizede nasip eder inş.

neslihan

Alıntı yapılan: burcum - 24 Temmuz , 2009, 20:50:57
kızlar hepinize teşekkür ederim merak etmişsiniz kelebeğimle beni epiduralden kaynaklanan ağrılarım vardı geçti ALLAH a çok şükür kelebeğim çok iyi 2650 gram 49 cm doğdu cumartesi kontrole gitmiştik suyumuzun azaldığını görünce acil sezeryana karar verdi çok ağladım ama ALLAH a çok şükür sağ salim aldım kucağıma resmini de koyuyorum kelebeğimin teyzeleri 

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Burcum Allah bağışlasın sezeryan normal doğum farketmez önemli olan sağlıkla kucağına almış olman.Gözünaydın daha zor olan günler başlıyor.Ama binlerce kez şükürler olsun kucağımıza aldık yavrularımızı.

fıstık

KIZLAR naptınız ya doğuran doğurana  :k06: :k06: :k06:

burcucun nazancın naz pınarcım hepinizin bebeği hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün

laptop'ım gelmedi bu şirketinki bikaç gün bende kalcak hepinizi çoooooooooooookk özledim

ışıl hanım tam bir cadı oldu kızlar bir öfke bir sinir biz yemek yerken vermiyorsunuz diye ortalığı yıkıyor :k06:

neslihancım dikkat et mastitis olma iltihaplanırsa sonra cerrahi müdahale yapılmak zorunda kalır

sütünü elinle sağ pompadan daha etkili olur tülinin dediği gibi sıcak bez koy duş al kanallar açılsın

ne kadar sık sağarsan o kadar çabuk açılır canım

kendimi çok yorgun ve uykusuz hissediyorum kızlar kilo falan kalmadı bende sürekli beni istiyor yaka iğnesi oldu burcunun dediği gibi

biyerede çıkamıyorum 2 ay sonra ancak rahat rahat gezerim herhalde

zaten gezmeye gitsek sürekli emdiği için rahatta vermiyo

işte böyle sonra yine girerim umarım hepinizi çok öptüm  :opucuk:

neslihan

Fıstıkcım benimkide özellikle gece beni sürekli emmek istiyor.Sanırım yeteri kadar doymuyor ya da kendini emerken huzurlu hissediyor.Ama emsin ya emerken çok tatlılar.Doktor bana antibiyotik verdi.Şişliğim indi Allah a bin şükür.Bide sık sık emdirdim kızım annesini iyileştirdi.Buaralar hava çok sıcak klima kullanmadım hiç ama artık açmayı düşünüyorum.İnşallah kızımı üşütmem.İşte böyle yine yaz.Paylaşımda bulunmamız çok iyi olur.Allah a emanet olun

burcum

sağolun kızlar
birçok şey kaçırmışım neslihancım geçmiş olsun canım
ezo darısı sizlerin başına canım
hepinizi öptüm kızlar ancak bu kadar fırsat bulabiliyorum çok uykusuzum ama değer kelebeğime

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 24 Temmuz , 2009, 20:50:57

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Aman Allahim bu ne sirinlik narinlik yarabbimm   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: 

kiss burcum pamuk sekerli bir kelebegin var bitanemmmmm  tam bir kelebek annesi rabbim sizlere bagislasin   :amin:

hayirli ve saglikli uzun omurler versin yavrunuza Allahiim bakmaya doyamiyorum 41 kere masallah

burcum nazarlik tak melegine   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Angel

dunurummmmm   :love3:  hosgeldin bitanem cok ozledim seni ve kusumuuuu   :y25:   nasilsiniz gelinim nasil annesi buyumustur kimbilir annesinin guzelligini almistir dahada  :love3:   .resim bekliyoruz canim unuttum sanma prensesimi gormek istiyorum   :opucuk: 

neslihancim cok sukurki sisligin indi canim  :amin:  rabbim birdaha yasatmasin

nazancim melegin nasil annesi insallah iyisinizdir  firsat buldugunda resim bekliyoruz canim  :opucuk: 

hepinizi optum kislar  :opucuk:

neslihan

Tülin sütüm az geliyor canım çok sıkılıyo ya :crybaby2:

Angel

canim canini sakin sikma hersey beyinde.sutum yetiyor bebegim doyuyor de sakin sutum yetmiyor deme  :opucuk: 

anne sutunu arttirmanin yollari

soganli bulgur pilavi
elmali komposto
dereotu yogurtlu
yarim kase tahin ve pekmez karisimi kahvaltida  bu cok ise yariyormus
cornflakes sekerle serpilmis bolca sutlu
kuru incir 6-7 tane kaynanmis sicak suya 1 litrelik suyu 6 dakika kaynat iliyinca gun icerisinde icin
kuru maya 1 tatli kasigi bir su bardagi ilik su suyla  karistir  eritip ve icin
ayva kompostosu
kayisi kompostosu
beyaz uzum
hurma,kisir,sutlu tatlilar
et ,tavuk,balik,ceviz
boyrulce yemegi limonlu hafite bir zeytin yagi
misir,havuc,yesil sogan
birde tavuk cigeri bol kimyonlu

bunlari dene yine canim

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

merhaba arkadaşlar

ben 25 yaşında 17 haftalık anne  adayıyım ama yaptırdığım üçlü tarama test sonucunda kızımın down sendromu hastası olma ihtimali olduğunu söylediler

bu yüzden salı günü sabahı amniosentez yapılacak zor bir operasyon vede riskleri olduğunu söledi dr um

aranızda üçlü tarama test sonucunda anormalik çıkan vede böyle bir durumla karşışalaşan oldumu

bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim teşekkürler

neslihan

Canım aldıkları amniyon sıvısını geri koyuyorlar bildiğim kadarıyla.İnşallah bir zararı olmaz ve risk taşımıyorsunuzdur.Aklına kötü şeyler getirme şimdiden çok geçmiş olsun

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

saol neslihan allah razı olsun rabbim inşallah senin gibi prensesimi kucağıma sağ salim almayı nasip eder