2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

valla bende tıkınıp duruyorum ama 18 kilodan sadece 6 kilo kaldı bu kız beni yedi bitirdi

fıstık

Angel

Alıntı yapılan: (gülşen) - 06 Temmuz , 2009, 13:59:39
tülincim harika görünüyorsunuz bitanem  :opucuk:  kız tosunu sıkıştırmışsın ama bol bol giyin annesi daraltma öyle rahat şeyler giy
ben elbise giymeyede başladım oh ne rahat çok ta hoşuma gidiyo  önce tuafladım hiç giymediğim için  eşim seçti bende kırmiyim giyim dedim iyide yapmış valla
burcu canım güzel duaların için sağol bitanem   :opucuk:
neslihancım hoş geldin canım prensesin iyi demek ne güzel ye tabi annesi kızımıza süt olsun şifa olsun inşallah boş ver takma kiloları nasılsa verilir istedikten sonra ama şimdi değil tabi suda iç bol bol oda çok güzel süt yapıyormuş doktorum diyordu bana

gulsenim cok saol bitanem neslim sende bebem.ben tosunumu sikistirmiyorum teyzesi sadece body giydim size daha net gozuksun diye yavrusum  :honk:

neslihancim cok sukurki birsey yokmus gobusunde yavrumuzun   :binkybaby:  ben aleynayi dogruduktan birkac saat icinde yapmislardi vitamin k yi sizde  2 hafta sonra yapiyorlar demek.kilosunada masallah prensesin emsin annesi.yesil uzum,elma,tahin helvasi,yulafli yiyecekler  hep sut yapiyor canim 

op kuzumu benim yerime annesi   :opucuk:

Angel

dunurum hayirdir bitanem kuzumun kaka sorunumu var annesi.zeytin yagi cok iyi  bende aleynaya yapardim  yavrum mosmor olurdu yapamayinca.ILIK  zeytin yagi cok iyi geliyor ..birde karnina ilik zeytin yagiyla masaj yap annesi yumusatir bagirsaklarini.

fıstık

deliricem ya bu kadar saat oldu kucağımdan bırakınca tık diye uyanıyo yemek bile yiyemedim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ağzında meme kucağımda hala ya kafayı yicem mama yemiyo sütümü biberona koydum onu bile içmedi

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

burcum

burcum

burcum

sabah annem gelicek yoğun bir gün bizi bekliyor mola verdiğim zaman bakarım size hepinizi öptüm bebişlere iyi bakın

Angel

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Temmuz , 2009, 16:16:11
deliricem ya bu kadar saat oldu kucağımdan bırakınca tık diye uyanıyo yemek bile yiyemedim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ağzında meme kucağımda hala ya kafayı yicem mama yemiyo sütümü biberona koydum onu bile içmedi

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

bitanem bak sen sutunu sag biberona birkac saatligine annen alsin kuzumu evine gotursun sende dinlen .cok yorusor su fistik seni olmaz ama.bak beni dinle 3-4 saatligine annen alsin ve yandaki apartmanda kaliyor nasil olsa yine sagar sutunu gonderirsin aciktiginda  yeterki sen dinlen .bak benim ekledigim bir sayfa vardi hatirliyormusun  SUT ICIN HUZUR VE UYKUUU !!!!!!!  unutma bitanem ikinizin sagligi icin.aglarsa birak aglasin cigerleri acilir hic bir zarari yok aglamanin .  :aferin:   bunlar cok normal herkes geciriyor bu gunleri bende gecirmistim anneme verirdim bende gidip yatardim duymayim diye . sen beni dinle bebegin herseyini hazirla ve sal annene birsey olursa yan apartimandalar zaten   :icon_thumright:   :opucuk: 

uzulme bitanem   :opucuk:

Angel

burcum kapi susunuz hayirli olsun canim cok tatli ve cok sirin  .sekerleride harika rabbim kucaginada almayi nasip eder saglikli sekilde insallahhhh   :amin:

neslihan

ya kızlar bende kızım ağlar emmek ister diye çıkamıyorum.
sağıp koysam annemler içirseler ya meme emmeyi bırakır biberon ister diye korkuyorum.Fıstık benim kızda senin gibi ağzında meme oldu mu huzur buluyor sanki :nazar: :amin:

neslihan

Burcum süsler ve şekerler çok güzel.Annen geliyormuş temizlikte yorma kendini

Fıstıkcım canım çok geçmiş olsun.Bebişin baya bir yordu seni sanırım kendine dikkat et.O bebeğin ruh ve vücut sağlığı yerinde bir anneye ihtiyacı var unutma

Tülin çok tatlı çıkmışsın.Gülşen seni elbiseli fotografla görelim bir ya

sanırım kimseyi unutmadım.Rabbim hepimizin yavrularını korusun.

burcum

sağol angelim ALLAH hepimizin kuzucuklarını kucaklarımıza almayı nasip etsin
neslihancım çok yordum kendimi canım resmen bittim ya  :honk: :y25:
fıstıkcım biraz mola hakkını kullan bence de merak etme hiçbirşey olmaz 2-3 saat annene bırak başını dinle uyu yıkan kendine vakit ayır o bile iyi gelir

şevval*yağmur

kızlar günaydınnnnn.... :hello:
nasılsınız?burcu yok galiba bugün?