2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

slm canım sağol biz çok iyiyiz sen nasılsın prensesimiz nasıl baya ağırlaşmışsın heralde

neslihan

Alıntı yapılan: nazan - 02 Temmuz , 2009, 13:50:07
nasılsın neslıhan cnm

Ben iyiyim canım çok şükür.Bebek uyudukça arada bir internete bakabiliyorum

nazan

slm kızlar nasılsınız bebısler nasıl bakalım

neslihan

nazan

15 gun verıcek cnm doktorumus o hafta yaparım buyuk ıhtımal allahın ıznıyla cnm

neslihan

38 yada 39.haftayı bekle canım.Allah bir seste kurtarsn inşallah

nazan

nazan

amın cnm tum hamılelelera aslında normal dogum sansımda vaımrett kortugum ıcın sezeryan tercıh

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 02 Temmuz , 2009, 16:23:45
slm canım sağol biz çok iyiyiz sen nasılsın prensesimiz nasıl baya ağırlaşmışsın heralde

iyiyiz canım biz de prenses kuduruyor ne yapsın  :muzz: :muzz: ağırlaştım sorma hiç birşey yapasım gelmiyor gene böyle dediğime bakma salı günü evimi süpürdüm sildim yarın nasipse ray dolabımın içini silicem vestiyerimi silicem yatak odasının perdelerini yıkıyacağım kelebeğimin cicilerinin tamamını yıkıyacağım ütüleyeceğim tabi babamız bu akşam dolabımızı getirirse daha çok işimiz var ama zevkle yapıcam
neslihancım sen nasılsın görünmüyorsun çok mu yoruyor bu kız annesi seni  :k06:

fıstık

kızlar ben geldim

hepinizi çok özledim  :opucuk:

sayfaları okuyamadım ne var ne yok bilmiyorum

ya benim bilgisayar bozuldu servise gitti kardeşim geldide onunkinden yazıyorum size

hepinizi çok özledim ya neslihan doğurdu galiba hayırlı olsun canım

tülincim nazancım gülşencim burcucum sucum nasılsınız umarım herkes iyidir

Angel

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca:  kisss oluyordum meraktan kac haftadir yoktun oyle cok korktumki birsey oldu diye insan bir haber vermezmi    :caca: :caca: :caca: :caca:  cok sukurki iyisiniz Allahtan kuzum nasil annesi simdi nasilda buyumustur yavrum   

neslihanin kizi oldu coookkk tatli bir bebek 41 kere masallah pamuk prenses hee birde yesim dogum yapti enesimis 2.400 kg dogdu masallah herkes iyi cok sukur bir seni merak ediyordum canim yaaa 

fıstık

ya bende kaç gündür haber vereyim diye canım çıkıyor ama ışıl yakamı bırakmıyor bi an olsun

sürekli kucağımda olmak istiyor emmese bile meme ağzında olsun istiyor emziğede alıştıramadım 6 tane emzik oldu şimdilik

her modelinden aldım nafile almıyor ağzına tatlı bile olsa çıkartıyo

allah analı babalıbüyütsün neslininkini ve yeşiminkini resimleri varmı sitede

Angel

bak bak bak benim gelinime bak sennnn   :ehi:  canim madem almiyor memeyi istemiyor cocuk Allah Allah  6 tane meme birde   :ehi: :ehi:   

Allah yardimciniz olsun bitanem kolay degil annelik iste  annemizde boyle cekti bizi bu yasa getirmeleri icin

sabret degisecek canim  bir aya kalmas baska degisik huylar   davranislar gosterecek size benim gelinim   :k06: 

gecen gun resim eklemisti neslihan ama sanirim silmis cok tatli bir melek masallah Allah hepimizinde yavrularini bagislasin  :amin:

fıstık

:amin: canım

ya ben çok sabırsızım biran önce büyüsün istiyorum hatta büyüyüp okula falan gitsin :k06:

çocuk sorumluluğu almak ne zor bişeymiş ya öyle doğurup salmakla olmuyomuş yada ben çok evhmlıyım oyüzden kaldıramıyorum

sürekli panik haldeyim ooooof ooff allahım sağlık ver sabır ver yarabbim :amin: :amin: :amin:

dün banyo yaptırdım rahat uyusun diye iyice cin oldu gece 12 de pes etti ya birde misafir var kan ter içinde kaldım valla

30 undan sonra çocuk yaparsan böyle olur işte :k06:

Angel

:ehi: :ehi: :ehi: 

:caca: :caca: :caca:   sisstttt gelinime laf yokkkk   :caca: :caca:

:ehi: :ehi: :ehi: kiss oldurdun beni guldurmekten canim bak her gece masaj yap masaj bebegi besliyor ben alenaya her aksam masaj yapardim zeyfin yagla veya bebek yagiyla misil misil uyurdu yavrum

birde 30 undan sonra insan dahada tecrubeli oluyor bebem   :caca: