2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

35 haftalıgım cnm ben hemen alsın demıyorum kı zaten cnm gunu kesınlesmesını ıstıyorum sadece cnm

nazan

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 26 Haziran , 2009, 17:50:04
37 oldumu normal cnm

oh oh iyi o zaman 2 hafta daha sık dişini tam 37 haftalıkken alsın söyle

nazan

burcum

hayırlısı olsun diyelim belki 37.ci haftayı seninki beklemeyecek normal doğum yapacaksın diğer üye olduğum siteler de 35 haftalık 36 haftalık 37 haftalık normal doğum yapan çok

nazan

bılmıyorum cnm belkıde su kukum benı olduruyo ondan  sezeryan ıstıyorum cnm

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 26 Haziran , 2009, 18:01:39

o ağrı bende de var canım bazen oturup ağrısından hıçkıra hıçkıra ağlayasım geliyor mesela dün gece uykumdan kalkıp ağlayacaktım zor geldi kaç gündür uykusuzum sabah 7.30 larda kalkıyorum ondan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yoksa oturacaktım yatağın içine gerçi hoş oturamıyorum da  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sıpaların bizi şimdiden soktuğu hale bak dün yere oturdum birşeyler atıştırıcaz eşimle ama gör ne oturmak eşim oturan boğa dedi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nazan

valla ben cok aglıyorum cunku yurumemı falan cok etkılıyo yuruyemıyorum alttan cıkıcak gıbı baskı oluyo bırde

Angel

Alıntı yapılan: burcum - 26 Haziran , 2009, 18:04:49

o ağrı bende de var canım bazen oturup ağrısından hıçkıra hıçkıra ağlayasım geliyor mesela dün gece uykumdan kalkıp ağlayacaktım zor geldi kaç gündür uykusuzum sabah 7.30 larda kalkıyorum ondan  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yoksa oturacaktım yatağın içine gerçi hoş oturamıyorum da  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sıpaların bizi şimdiden soktuğu hale bak dün yere oturdum birşeyler atıştırıcaz eşimle ama gör ne oturmak eşim oturan boğa dedi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ayy oldum bittim gulmekten yaaaa Allah iyligini versin burcummm oturan boga haaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kiss benim kocisde oyle dalga geciyor benimleee   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   

burcum

Alıntı yapılan: Angel - 27 Haziran , 2009, 04:40:39
Alıntı yapılan: burcum - 26 Haziran , 2009, 18:04:49

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:  ayy oldum bittim gulmekten yaaaa Allah iyligini versin burcummm oturan boga haaaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10: kiss benim kocisde oyle dalga geciyor benimleee   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   

gülme kız  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hep yangel osman durumundayım artık bana erken geliyor bu durum gerçi kelebeğim uyanık olmadığı zaman oturabiliyorum ama uyanıksa mümkünatı yok canımı acıtıyor  :ehi: :ehi: :ehi: hoplatıyor yerimden

burcum

piştttttttttttttt kızlar nerdesiiniz bakim kalkın artık uykucu güzeller benim karnım acıktı kalkmak zorunda kaldım yoksa uykum var  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

su

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

Merhaba kızlar ben geldim günaydın hepinize.İnternete girmek zor oluyor.Geceleri 20 dk da bir,gündüzleri en fazla 1,5 saatte 1 kızım uyanıyor.Doğru düzgün uyumadım doğduğundan beri ama pek umrumda da değil.Sütüm hala fışkıracak düzeyde değil.Doktor dediki eğer sütün yetmiyor olsa susuz kaldığı için vücudu ateşlenir çok şükür bişey yok maşallah :nazar:

Pazartesi tekrar doktora gidicez topuk kanı alınacak.Bide kız çocuk annesi olucaklar.Kız bebek ilk doğduğu günlerde bebekte kanlı akıntı gelebiliyormuş.Doktor hatta göğsünden süt gelen bebekler bile oluyor dedi.Leke görürseniz benim gibi korkmayın.Bezinde leke gördüm hemen doktora koştum tabi yine ağlaya ağlaya.Bebek bişeyi yok dedi çok şükür.Bidaha ufak tefek şeyler için bebeği sıcakta taşıma bişey aklına takılırsa ara beni dedi. :suclu:

Ben dikişleri takmadım attım kendimi sokağa.Aynı yerde kadın doğumcumda var.Bana 2 gün önce ameliyat oldun.Ne işin var burda dedi.Kızım için dedim.

İşte böyle hala ben bu benim mi diye inanamıyorum.Elinde eldiven,ayaklarında çorap var çıkarıp çıkarıp ellerine ayaklarına bakıyorum.Sürekli şükrediyorum,Rabbim bana böyle bir lütufta bulundu diye.Allah ım herkese nasip etsin inşallah.

Sevincimi paylaşan tüm arkadaşlarıma binlerce kez teşekkürler.Allah razı olsun.Rabbim ne muradınız varsa versin inşallah.

burcum

ay kıyamam ne güzel anlatmışsın canım benim prensesin iyi olmasına sevindim gözgöze bakıştınız mı neslihan ay çok merak ediyorum yaaaa  :binkybaby: :binkybaby: karnındayken ki uyuyup uyanık olma zamanları da aynı mı?

neslihan

Yok canım benim kızım karnımdayken hiç gece uyanmazdı şimdi gece uyumuyor.Gözgöze geliyoruz ama şuan bilinçli bakmıyorlar.
Yalnız kesinlikle sesimi tanıyor.Sesimi duyunca bana doğru dönüyor.Çok güzel bir duygu burcum Allah hepinize kucağınıza almayı nasip etsin inşallah