2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

zaten özel hastane olup ssk ile anlaşması olanlar aşağı yukarı aynı fiyat buarada aklınızda olsun doğumdan önce çocuk doktoru da ayarlamamız gerekiyor o da var daha halledilecek

(gülşen)

canım neyseki doktorumuz var emirin doktorundan memnunuz öylede devam eder özel onun dr.

burcum

anladım canım iyi hadi sevindim
angelim uyudu galiba  :ehi: :ehi: :ehi:
nazan sen nereye kayboldun kız  :caca: :caca: :caca:  :director: :director:
nesli de girmiyor kaç gündür valla doğuran unutuyor bizi anacımmm  :caca: :caca: :violent1: :violent1: :BangHead: :BangHead:

nazan

geldım cnm burdayım sezeryana kac haftalıkken alınıyo bılıyomusunuz cnm

Angel

geldim geldim okadar cok  cagirdinki taaaaa Avusturalyadan duydum sesini be burcum   :ehi: :ehi:  heran uyuyabilirim valla   :sleepy1: :sleepy1:  ama benim kizda uyku gozu yok anam kizim  kesin beni yine uyutacak   buaksam  :toothy10: :toothy10: :toothy10:  

nazan

ılahı tulınım kızın senden uyanık cıktı :ehi: :ehi:

Angel

:ehi:  hemde ne uyanik ben uyumak istiyorum diye bagiricam az sonra okadar cok uyukum vardi    :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:   zilli halen tv izlemek istiyor yaaa   :ehi: :ehi:   bebekkende boyleydi bu zilli hic uyumak istemezdi simdide boyle saolsun    :k06:

nazan

Angel

:opucuk:  bende karnindaki pamuk prensesi yerim    :hungry:   :binkybaby:  oynuyormu suan yoksa uyuyormu annesi   :binkybaby:   

nazan

nazan

nazan

burcum

geldim nazancım aşağıya kadar inmiştim sürekli yat yat bacaklarım kasılıyor
sezeryana 37-38.ci hafta da alıyorlar canım
angelim valla gelir benim ses oralara kadar cadıyımdır birazcık  :cildir: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi:

nazan

cnm ya ben yarın doktora gıdıcem dayanamıyorum artık sezeryan gunu alıcam doktorla konusup

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 26 Haziran , 2009, 17:32:52
cnm ya ben yarın doktora gıdıcem dayanamıyorum artık sezeryan gunu alıcam doktorla konusup

tam kaç haftalık oldun canım doktorun uygun görürse alır sezeryana sana bağlı değil ki bu durum 36.cı haftayı doldurmuş olsan belki alır sen istiyorsun diye ben de 36. hafta da doğum oldu mu normal sanıyordum 38 dedi doktorum 36 haftalık doğumlarda küvez ihtiyacı oluyormuş gerçi hoş benim doktor uyuz her konu da beni korkuttuğu için ne zaman gidiceksin doktora ve kaç haftalık oldun