2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

Angel

ayy gicik iste   :cildir:  bak simdi yanimda olsa varya sacini yollardim kel  kalirdii sayemde  :basardim: :basardim:   simdi seni cok iyi anliyorum  seni   hunkur hunkur aglattigini   :cildir:    halen gidiyormusun o dra peki bebege iyi bakiyormu gittiginde  

(gülşen)

Angel

(gülşen)

Angel

burcum

yok kız yaşlı değil 35 yaşında falan kendi de balık etli bir adam kontrolum vardı da gittim en son bayılmıştım 120 tl bu kontrolüydü gitmeyeceğim bundan sonra valla iyi bakıyordu sanırım ama doğum yapacağım doktor ile bu doktorum bebeğin kilosunu tutturamıyorlar biri fazla çıkartıyor biri eksik benim uyuz doktorum da 3d 4d ultrason var diğerinde normal ultrason var sanırım ay bilmiyorum kafamı karıştırdılar iyice kelde değil uyuz hee buarada bir de ne yaptı biz bugün itibariyle 34+3 günlüğüz aynı haftalıklarım nts girdi benim ki 2 hafta sonra görüşmek üzere dedi ondan sonra 1 hafta geçince gene gelirsin dedi sonra da doğurturuz zaten seni dedi içimden babayı doğurtacaksın sen beni dedim  :ehi: :ehi: :ehi: hem 38 haftalıkken beni nasıl doğurtacak sezeryana yönlendirecekti kesin uyuz işte

nazan

burcum

valla en son ben yazdım ben sizi bekliyorum hem çağırıyonuz hem herkes kayboluyor  :honk:
nazancım şişliklerin ne durumda canım ?

nazan

(gülşen)

şekerlerim işyerindeyim idareedin beni azıcık aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

(gülşen)

burcu sen kaçgündür kocişinle işe gidiyosun hayırdır senidemi çalıştırıyo yoksa

Angel

burdayim kislar 10 dakikaligina kayboldum geldim simdi .kizim rahat birakmadi tavuk gibi elimin ayagimin icinde dolasiyordu bende kapattim pcyi sicak bir dus aldim ve geldim     :k06:   

burcum sene yolunacak saci varmis adamin sende desene ayy sende gobekleniyorsun her gordugumde yoksa sendemi hamilesinn   :toothy10: :toothy10: 

benim drum bana birakiyor nezaman gitmek istersem ozaman gel diyor .3 haftada bir gidiyorum bazen 4 haftayi buluyor ama burda biz para odemiyoruz  humumet karsiliyor masraflari.ben ozele gidiyorum yinede tam emin olmak icin.

sizin orda cok para aliyorlar  be anacim az parada degil 120 ytl   :honk:

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 26 Haziran , 2009, 13:41:18
burcu sen kaçgündür kocişinle işe gidiyosun hayırdır senidemi çalıştırıyo yoksa

yok canım ya evde canım sıkılıyor burada da rahatım iyi herşey var yatak odası bile yemekhane aşçı sonra 3-4 haftadır eşim işleri çok yoğun olduğu için eve 11-12 de geliyor  sabah 7.30 da gidiyor dedim rakip oyuncu sana gelmiyorsa sen rakip oyuncuya gidiceksin e birde burada yanında olunca dışarıya çıkıyor takılıyorum peşine dün uyku setini yatağını aldık kızımın fırsat kolluyorum anlayacağın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dolabını yaptırdım atölye de duruyor yatağı yapılmadı daha sık boğaz ediyorum buradayken iyi oluyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aynen angelim zaten bir ara kafaya koymuştum ya hakan bey ALLAH aşkına hadi bir de siz hamile kalın da ben sizi göreyim bi nasıl oluyormuş diyecektim de zor tuttum kendimi kendi erkek ve hamile kalmadığı halde dana gibi adamın kiloya takıntısı var bence bana şey diyor bak sonra benim gibi lahana sularına talim etmek zorunda kalırsın diyor  :BangHead: :BangHead: :BangHead: