2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

Alıntı yapılan: su - 25 Haziran , 2009, 15:11:12
CANIM HOŞGELDİN KUZUCUGUNUN İYİ OLMASINA SEVİNDİM SANA TAVSİYEM TEK DOKTORA GİT YOKSA KAFAN ÇOK KARIŞIR

sağol gülşencim bu arada bence yavaştan başla almaya beni de hep frenlediler frenlediler herşey ha dedin mi olmuyor hem maddi olarak zorlanıyorsun hem eşinle alacağın şeyler oluyor vakit olmuyor bak 34+2 günlüğüz daha kelebeğimin yatağını yapıcak babası vakit bulamıyor işleri çok yoğun yatak nevresim tk ları uyku seti yorganı alınacak daha bakalım bugün alalım diyoruz bebek arabasını almadık daha dolabını yaptı ama işleri yoğun kapaklarını yapmadı daha bütün kıyafetleri yıkanacak yerleşecek yani ha dedin mi olmuyor denk gelmiyor bence yavaştan başla
sağol su canım doğru söylüyorsun zaten doğum yapacağım hastaneye gidicem artık doğumdan sonra da kendime acil bir doktor bulmam lazım  :y25: rahat ediceğim anlaşacağım

selma005

slm kızlar ben uzun zamandır giremiyordum
allahın izniyle bebşim doğdu pazartesi günü allah hepinize sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin

zeyneptalha

selma allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat hayırlı kul olarak büyüsün
rabbim saglık sıhat uzun hayırlı ömürler versin bebişine inşallah
maşallah sübhanallah rabbim nazarlardan esirgesin bebegini

nazan

burcum cnm kukunun ustundekı agrı kanala kafasını koydugu ıcınmıymıs bırde kıreclenme ısını ben anlamadım cnm ama bebısın ıyıymıs ona sevındım

burcum

selmacım ALLAH ana lı babalı büyütsün

nazancım aynen öyle kafasını direk aşağıya verdiği içinmiş

nazan

nazan

burcum

Alıntı yapılan: nazan - 25 Haziran , 2009, 21:19:18
burcum nerdesın kızzzz :director:

nazancım sorma eşimin işyerindeydim dolandım bütün gün kelebeğim iyi ALLAH a çok şükür

su

günaydın kızlar herkes nasıl kuzucukları nasıl biz iyiyiz tek sıkıntımız sıcak olması
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

(gülşen)

günaydın kızlar  :opucuk:
su  :opucuk:
selmacım maşallah canım neden böyle oldu hesapta mı yanlışlık var yoksa farklı bişeymi oldu

burcum

günaydın kızlar biz de çok iyiyiz kelebeğimle ama ayakta çok kalamıyorum oturamıyorum da çok kafayı direk aşağıya verdiği için ağrılarım artmaya başladı bacaklarım sızlıyor ağrıyor vücut yavaş yavaş doğuma hazırlanıyor sanırım

su

GÜNAYDIN CANLAR

BURCU CANIM BENDE DE AYNI SIKINTI VAR KAFA AŞAGIDA OTURAMIYORUM YATAMIYORUM ANLIYACAGIN KÖTÜ YANİ HAYIRLISIYLA SORUNSUZ Bİ ŞEKİLDE YAVRULARIMIZI KUCAGIMIZA ALSAYDIK

burcum

evet canım aynen öyle bakalım kızlar fazla durmaz diyorlar birde benim kız baştan beri kuduruk  :ehi: :ehi: içeride kolbastı oynayıp duruyor babası bile korkuyor bu kız 40. cı haftayı beklemez ben söyliyeyim sana diyor  :ehi: :ehi: :ehi: diğer gebelik sitelerinde bazı arkadaşlar 35 haftalık doğuma gitti bazıları 36 bazıları 37 belli olmuyor yani 40+4 de giden de var 41+4 de giden de bakalım hayırlısı

su

EVET YA BAKALIM HAYIRLISI KAÇINCI HAFTADAN SONRA ARTIK NORMAL GELEBİLİR GELİŞİMİNİ TAMAMLAMIŞ OLARAK

burcum

valla canım doktoruma göre 38 haftalık ama 35 haftalık doğum yapan arkadaşın bebeği küveze bile girmedi ertesi gün evlerine çıktılar nasip işi sanırım biraz da bakalım