2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

su

CANIM İZNE AYRILMADIM DAHA 1 TEMMUZ İTİBARİ İLE YOKUM KAÇ GÜNDÜR İNTERNETİMİZDE SORUN VARDI GİREMEDİM
AMA ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM TOSUNCUGUMDA İYİ  :nazar:

SİZLER NASILSINIZ ÇOK ÖZLEMİŞTİM SİZİ

NESLİHANCIM ÇOK TATLI BU MİNİK ÇOK DUYGULANDIM ALLAH SANA BAGIŞLASIN  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
İSMİYLE BÜYÜSÜN ÇOK GÜZEL Bİ İSİM SEÇMİŞSİNİZ

MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

burcum

Alıntı yapılan: su - 25 Haziran , 2009, 10:55:02
CANIM İZNE AYRILMADIM DAHA 1 TEMMUZ İTİBARİ İLE YOKUM KAÇ GÜNDÜR İNTERNETİMİZDE SORUN VARDI GİREMEDİM
AMA ÇOK ŞÜKÜR İYİYİM TOSUNCUGUMDA İYİ  :nazar:

SİZLER NASILSINIZ ÇOK ÖZLEMİŞTİM SİZİ

NESLİHANCIM ÇOK TATLI BU MİNİK ÇOK DUYGULANDIM ALLAH SANA BAGIŞLASIN  :nazar: :nazar: :muzz: :muzz:
İSMİYLE BÜYÜSÜN ÇOK GÜZEL Bİ İSİM SEÇMİŞSİNİZ

su canım biz iyiyiz bugün 12.30 da kelebeğimi görmeye gidicem haberlerimizi gelince yazarım yatak nevresim tk ve uyku seti alıcam çıkmışken kızım doğucak neredeyse hala almadık buarada bak izne ayrılınca habersiz bırakma bizi valla küserim arasıra bul bir çaresini annende vardı galiba internet gir  :y25:

su

TAMAM CANIM HABERSİZ BIRAKMAM HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUM

(gülşen)

iyi olmanıza sevindim canım
burcu demek prensesi görmeyi gidecen negüzel gelince haberleri yaz bekliyoruz

burcum

(gülşen)

kızlar inanılmaz başım ağrıyo sanki hiç uyumamış gibiyim gözümden uyku akıyo  :sleepy1:
bebişime daha bişey almaya başlamadım ben gerçi erken daha dimi l

burcum

Alıntı yapılan: (gülşen) - 25 Haziran , 2009, 11:24:41
kızlar inanılmaz başım ağrıyo sanki hiç uyumamış gibiyim gözümden uyku akıyo  :sleepy1:
bebişime daha bişey almaya başlamadım ben gerçi erken daha dimi l

baş ağrıları normal gülşencim ama uykun varsa yat uyu 1 saat iyi gelir kaç haftalık oldun se şimdi?

(gülşen)

BAŞ AĞRISI NORMAL Mİ NEDEN neyse geldiğinde anlatırsın bana herald hazırlanıyorsun çıkmak için  :opucuk: seni dışarı çok sıcak dikkatet kendine ve doğalolarakta bebişe

DER!N

Alıntı yapılan: neslihan - 25 Haziran , 2009, 10:08:00
Teyzeleri bu benim minik kuzum Duru Ece ismi yine değişti ama babası en son buna karar verdi seçtiklerim arasından.
Kızım 23.06.2009 saat 18:40 gibi doğdu.Ben sezaryen demesemde zaten alıcaklarmış.Çünkü benim kızım kaka yapmış suyuna 3500 gr doğdu boyuda 50 cm.2 gecedir uyumuyor.20 dk ya bir ayaktayız.Ama herşey çok güzel yavrum mis gibi sağlıklı Allah ıma birnlerce şükürler olsun.Sezaryen bana baya bir sııkıntı verdi.Ama sadece ilk ayağa kalktığım anda dikiş yerlerim acaip yandı.Şimdi sadece yattığım oturduğum yerden kalkarken zorlanıyorum bunun dışında ayaktayım.Buarada aldığım kiloların sadece 5 kilosu gitti.Hala şişliklerim duruyor.Görüşmek üzere yine yazıcam ben.Allah a emanet olun

Maşallah, barekallah minik kuzucuk gelmişş hoşgeldin Ece Duru, isminle yaşa annene babana milletine bayrağına hayırlı evlat ol inşaALLAH.  :amin: :amin: :amin:

Gözünüz aydın olsun Neslihan, tebrik ederim eşini de seni de.

Rabbim mutluluğunuzu bozmasın, muhabbetiniz Ece kızla daim olsun  :amin: :amin: :amin:

Angel

25 Haziran , 2009, 12:50:26 #6279 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2009, 13:33:19 Angel
selam kislar nasilsiniz  :hello: 

nesliii masallah kuzumuza annesi bu nekadar tatli bir prenses masallah rabbim onu sizlere bagislasin  :amin: 

rabbim ona saglik, mutluluk ,uzun ve hayirli  omur versin minik Duru Eceye   :amin: :amin:   

sutun hemen geldimi burcumunda dedigi gibi ? simdi agrin nasil  yavrum yaa simdi nasilda misler gibi kokuyor    :y25:

Angel

bugun pasami gormeye gittim kislar nasilda buyumus oyle rabbime sukurler olsun  :amin:  en son 3 ay once gormustum yavrumu kocaman delikanli olmus teyzoslarii   :k06: yerim ben onu.drumuza cinsiyetini bir daha sordum ve evet kesinlikle 99% erkek dedi   :k06:   pipisinide gorduk yuzunude yavrum benim yine ozledim oglusumu yaa  :y25:

burcum resimleriniz harika cikti canim  :nazar: yakiyorsun ortaligi  :love3:

nagis halen ortaliklarda yok insallah kotu birsey yoktur  :amin:

gulsenim prenses nasil canim basin agriyor demek bol su ic canim yorma kendini  :opucuk:

su tosuncuk iyiymis masallah yerim ben o tosunu .benimde oglusum koca bir tosun pasaydi bugun    :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   Allahiim butun yavrularimizi korusun  :amin:

derincim nasilsin canim   :opucuk:

zeyneptalha

neslihancım allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat hayırlı kul olarak büyüsün
rabbim saglık sıhat uzun hayırlı ömürler versin bebişine
maşallah sübhanallah cok tatlı rabbim nazarlardan esirgesin bebegini
sende kendine dikkat et hemen kalkma nazar deger yat dinlen
inşallah yanında biri kalıyodur sana bakmak için
sezaryanı ben hiçyaşamadım ama normal dogumun bile dikişli olursa cok dikkat etmen gerekiyo
şimdiden kendini yorma zaten büyürken cimcime seni yeterince yorar
allaha emanet olun ikinizde
:love7:

burcum

25 Haziran , 2009, 14:58:25 #6282 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2009, 15:03:54 burcum
ben geldimmmm kızlarrr ay bu doktorumu ben öldürücem en sonunda buarada kızlar doktorların verdiği kilolara artık hiç inanmıyorum ultrasondan ultrasona doktorun ölçümünden ölçümüne değişiyor ayın 11 inde kendi doktoruma gittiğimde 1994 gram demişti 5 gün sonra ayın 16 sında doğum yapacağım hastanenin doktoruna gittiğimde 2404 demişti bugün ayın 25 kendi doktorum 2301 gram dedi ben anlamadım plesentada kireçlenme başlamış erken başlamış dedi kelebeğimin sağlığı iyi ALLAH  a çok şükür cumartesi bir ağrıyla kalkmıştım ya ve o gün paso yatmıştım tam kafasını aşağıya verdiğini tahmin ediyordum aynen dediğim gibi olmuş ayın 30 unda doğum yapacağım doktora gidicem bakalım o neler diyecek doktorum 2 hafta sonra tekrar görüşelim dedi bir sürü gebe arkadaşım var hepsinin doktoru 35.ci haftadan sonra hafta da 1 çağırıyor ve nts ye bağlıyor benim doktor hala 2 hafta sonra diyor anlamadım ben bu işi

angelim maşallahh paşana canım

gülşencim canım hamilelikte baş ağrısı burun kanaması bunlar olurmuş normalmiş internetten bak istersen gülşencim buarada kaç haftalık oldunuz??

(gülşen)

canım senin kafa baya karışmış kreçlenme olayını anlamadım doğrusu ilk defa duyuyorum böyle bişeyi şükürler olsunki  bebiş iyiymiş
biz 24 haftalık olduk canım
tülincim demek tosuncuğu gördün ha ohhh negüzel allah bebişlerimizi sağsağlim kucağımıza almak nasipetsin canım

su

CANIM HOŞGELDİN KUZUCUGUNUN İYİ OLMASINA SEVİNDİM SANA TAVSİYEM TEK DOKTORA GİT YOKSA KAFAN ÇOK KARIŞIR