2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun

neslihancım hayırlı haberlerini bekliyoruz canım bizi merakta koyma

kızlar bugün yokum anneler külubu sitesinden izmirli hamile bayanlarla buluşucaz cafe de bol bol resim çekicem koyarım öpüldünüz bebeklere ve kendinize iyi bakın

(gülşen)

burcu canım sana iyi eylenceler oh benim yerimede eylen fotolarıda bekliyoruz ona göre

nazan

slm kızlar formda kımsecıklerde yok neslıhancımtez zamanda gel bızı merakt bırakma cnm

(gülşen)

forma kimsecikler uğramamış ya neslicim inşallah sen ve prensesinde iyisinizdir  :amin:
eve gelir gelmez uğra lütfen forma çok merakediyoruz  boncuğu  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

(gülşen)

günaydın cici annişler  :opucuk:
nerelerdesiniz yahu  :director: :director: :director:

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsunnn
gülşencim nasılsın canım prenses nasıl?
neslihancım gir artık canım siteye ya merak ta bırakma bizi hem prensesi merak ediyoruz annesi
su sendeee girmiyorsun  :y25:
nazancım sen nerelerdesin?
beste zaten girmiyor  :'(
angelimm bugün sende yoksun

burcum

dün anneler kulübündeki izmirli gebeşlerle buluştuk bu da resmimiz

su

GÜNAYDIN KIZLAR Bİ KAÇ GÜNDÜR GİREMİYODUM NASILSINIZ UMARIM HEPİNİZ İYİSİNİZDİR

NESLİHANCIM ÇOK SEVİNDİM ALLAH SANA BAGIŞLASIN YAVRUNU

BURCU KISSS NE GÜZEL FOTO ÇEKMİŞİNİZ AMA EN GÜZELİ SENSİN ÇATLASINLA :k06: FISTIK GİBİ ÇIKMIŞSIN SEN NASILSIN

GÜLŞEN CANIM NASILSIN

NAZANCIM UMARIM SENDE İYİSİNDİR

TULİNİM SEN NASILSIN
MİNİK PRENSİM SENİ SEVİYORUM

neslihan

25 Haziran , 2009, 10:08:00 #6263 Son düzenlenme: 25 Haziran , 2009, 10:09:54 neslihan
Teyzeleri bu benim minik kuzum Duru Ece ismi yine değişti ama babası en son buna karar verdi seçtiklerim arasından.
Kızım 23.06.2009 saat 18:40 gibi doğdu.Ben sezaryen demesemde zaten alıcaklarmış.Çünkü benim kızım kaka yapmış suyuna 3500 gr doğdu boyuda 50 cm.2 gecedir uyumuyor.20 dk ya bir ayaktayız.Ama herşey çok güzel yavrum mis gibi sağlıklı Allah ıma birnlerce şükürler olsun.Sezaryen bana baya bir sııkıntı verdi.Ama sadece ilk ayağa kalktığım anda dikiş yerlerim acaip yandı.Şimdi sadece yattığım oturduğum yerden kalkarken zorlanıyorum bunun dışında ayaktayım.Buarada aldığım kiloların sadece 5 kilosu gitti.Hala şişliklerim duruyor.Görüşmek üzere yine yazıcam ben.Allah a emanet olun

(gülşen)

amanda aman kimler gelmiş maşalah neslihancım kuzuna duru eceye  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: iyi olmanıza sevindim canım okadarda olur normalde olsa 1 -2 gün zaten yatardın yine allahım acil şifalar versin canım benim yerimede kokla annesi duruyu ohhhh missssssssssssssssssssssss
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

(gülşen)

su sende hoşgeldin canım  :opucuk: nasılsın tosuncuk nasıl evdemisin işi bıraktın dimi
burcuuuuuu canım  :opucuk: süpersin yine iyi eylendinmi bari su 'nun dediği gibi engüzel hamiş benim arkadaşım  :k06:

burcum

neslihancımmm maşallahh prensesine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH ım nazarlardan korusun anne karnında ne kadar usluydu sana naz yapıyordur annesi şimdi  :k06: kıyamam ben ona kime benziyor neslihan,sütün geldi mi hemen,emiyor mu,çok soru sordum galiba  :ehi:  :flowers: :nazar:
su canım nerelerdesin sen ya ara sıra gir bari yaz birşeyler merak ediyorum   :caca: buarada sağol canım benim iltifatın için , nasılsın paşamız nasıl?  :opucuk:
gülşencim sağol canım benim  :opucuk: valla çok keyifli bir gündü herkes bize baktı durdu sohbet ettiler gelen arkadaşların hepsi çok cicilerdi sizden iyi olmasınlar

(gülşen)

ben duruyu neslihana benzettim ama tabi babasınada benziyor olabilir onu görmedik neyse çok şükür sağlıklılarmış çok duygulandım ya bu 3.bebişimiz oluyo ben burdaykenki yani sıra kimde yeşimde heralde ama oda yokki  :suclu:

burcum

yeşimden önce başka biri var ama o girmiyor sanırım yeşimde giremiyor

burcum

şevval-yağmur la
türkü nün haberlerini ben veririm size onlar üye oldular ama doğru dürüst giremiyorlar diğer siteler daha aktif olduğu için oralara giriyorlar