2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

nazan

tabı cnm saglıklı bı sekılde dogsun ne bebıslerımız uzulsun nede bız annısler uzulelım ayın 8 konturolumuz var bakalım doktor ne dıyıcek bebısımı cok ozledım acaba ne kadar buyudukı 8 olsada hemen gorsem pamugumu

Angel

ben 3 aydir goremiyorum yavrumu   :crybaby2:  siz yine sanslisiniz ayy yavrum 3 ay once kucucuk birseydi daha pipisini yeni gormustuk    :y25:   yarin dr kontrolum var bir bahane uydurup gorucem pasami bakalim  koca bir delikanli olmustur kesin   :k06:   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   

nazan

orda  almıyorlarmı her konturolunde ultrasona cnm

nazan

neslıhanda yok acaba sancıları falanmı tuttu kı

nazan

Angel

yok canim her kontrolde almiyorlar sadece 5 ayliga kadar bakiyorlar ultrasounda okadar yani Allah korusun bir aksilik ciksa  hicbirseyden habersiz kaliyorlar    :cildir:

tamam canim  :opucuk:  

burcum

ayy kıyamam sana angelim ya çok zor işin ben benim doktor beni 2-3 haftadır bir çağırdı diye adama gıcık oldum doğumu onunla yapmaktan vazgeçtim  :ehi: şimdi en son gittiğimde haziran 11 deydi para verdim kontrolüm var bu hafta ona da gidicem bir daha gitmeyebilirim ona yeni doktorumuza da ayın 16 sında gittim ayın 30 unda da ona gidicem  paso görücem prensesimi sağlığı yerinde olsun da
ay evet neslihan yok acaba sancısı tuttu da doğumamı gitti acaba??
dünüründe girmiyor kaç gündür inşallah tatile falan gitmişlerdir de boşuna merak ediyoruzdur

neslihan

Merhaba kızlar henüz doğurmadım.2 gündür belim ağrıyodu.Şimdi lekelenme oldu.Akşam kocacımla hastaneye gidicem.Bana dua edin olur mu?Hayırlısıyla kızıma kavuşurum inşallah.

DER!N

:amin: :amin:

Bu lekelenme nişan denilen şey mi oluyor acaba?

Rabbim hayırla bebeğini kucağına almayı nasip etsin Neslihan, çok heyecanlandım.  :amin: :amin:

nazan

neslıhancım cok heycanlandım allahın ıznıyle yarın veya yarından sonra doğar prensesın dualarım senınle bebıs gelıyo  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: sağlıklı bısekılde doğar issallah :amin: :nazar: :occasion14:

burcum

neslihancım ALLAH tamamına erdirsin canım benim ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almak nasip etsin dualarımız seninle hayırlı haberlerinizi bekliyoruz bizi habersiz bırakma

neslihan

Merhaba kızlar evet nişanmış gelen bebek yerleşmiş rahme  ama sancı felan yok.Bekliycez dedi ama istiyorsan yarın akşam sezeryanla alırım dedi.Napıcam bilmiyorum.Bebeğin kalbi hızlı atıyordu nst de.Ama doktor geldi bişey yok dedi.Ağladım çok korktum.Hayırlısı bakalım bekliyorum kızımı hayırlısıyla gelir inşallah.

burcum

gözün aydın canım bence korkma herşey yolundaymış nasıl olsa bebeğin kalp atışlarının hızlı olması sorun değil yavaş olması sorun ALLAH tamamına erdirsin bizi habersiz bırakma

nazan

evet cnm bencede korkma allahın ıznıyle saglıklı bı sekılde dogurursun bence sezaryanı en son care olarak dusun bebegın saglıda yerındeyse sunı sancıylada dogura bılırsın doktorun uygun gorurse uzulme cnm korkmada allahın ıznıyle saglıklı bısekılde bebısını alırsın kucagına dualarım senınle :amin: :nazar: :nazar:

DER!N

:amin: inşallah .

Ne oldu acaba böyle beklemek ne zormuş, hayırlı haberlerini alırız inş.  :amin: