2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

(gülşen)

günaydın güzel annişler  :opucuk:
amanda aman ben yokken neler olmuş neler neslihancım bana süpriz olur nesli doğurur dedim ama doğurmak üzereymiş ayy çok sevindim hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah prensesimizi sen moralini yüksek tut canım sezeryanda olsa üzülme hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz  :opucuk:  :amin:

burcum

günaydın anneler ve bebişleri gününüz aydın olsun
gülşennnn nerelerdesin kız sen  :caca: :caca:
nazancı nasılsın?
su dan da haber yok
beste zaten girmiyor artık
fıstıkcı dan da haber yok 
angelim da girmemiş bugün
neler oluyor yaw  :honk:
şafakları yapan olmuş mu bari bakayım yapmadılarsa yapayım

Angel

selam kislar  :hello:

neslii hadi hayirlisi bitanem sezeryan veya normal hic onemli degil yeterki yavrun saglikli sekilde dunyaya gelsin.illa normal olucak diyede tutturma dr ne derse onu yap canim .rabbim sana ve bizlerede hayirli ve kolay dogumlar nasip eder insallah  :amin:

gulsenim nasilsin canim prenses nasil kac gundur girmiyorsun insallah iyisinizdir  :opucuk:

derin sende hosgeldin canim boyle beklemek cok heyecanli evet rabbim bize sabri ogretiyor iste nasil 9 ay boyunca sabirsizca bekliyoruz hayirlisiyla yavrumuza kavusmamizi aciba kime benziyor diye  son an buyuk heyecan geliyor iste sukurler olsun Allahima   :amin:  rabbim olmayanlarada verir insallah   :amin: :amin:

burcum nasilsin bebemm kuzucuk nasil annesi   :opucuk:

(gülşen)

kızlar nasılsınız ya ben dün kızımı görmeye gittim ama o yüzünü sakladı bize çok uğraştık ama göstermedi miniğim olsun sağlıklı çok şükür şeker tahlili yapıldı sonucu almadım daha ama sürekli kanşekerim düşüyo onun içinde güzel beslenmem gerekiyo anlıyacağınız herşeyi kendi ellerimizle yapıyoruz malesef
eeeee sizlerde haberler nasıl tülinim canım  :opucuk:
burcu fırçayı atmış kaçmışsın  :caca: :caca: :caca:

neslihan

Günaydın kızlar.Tülincim ben normal diye tutturmuyorum canım ya.Doktor dediki bir problem yok.Normali bekleyebilirsin.Hatta kocama şimdiki nesil hiç sabırlı değil,hemen sezeryan istiyor dedi.

Kalp atımları beni korkuttu sadece.Hayırlısıyla bekliyoruz inşallah.Anam en zoru son günlermiş ya.Bulantılar başağrıları hiçmiş.Hiçbirşey bu endişeden daha beter değil herhalde.Ama çok şükür bebeğim sağlıklı.Böyle de devam eder inşallah.Allah hepimizin yavrularını korusun

Angel

gulsenim iyi olmaniza sevindim canim demek minik prenses yuzunu gostermedi size  :binkybaby: yavrum yaa yerim ben onu  :nazar:

neslim canim ben genel olarak yazdim , cogu zaman anne adaylarimiz normal diye tutturuyor o yuzden   :opucuk:   simdi nasilsin canim yine lekelenme varmi hala,agrin sizin  rabbim kolaylik versin sana bu bir iki gununu rahatlikla gecirirsin insallah   :amin: 

bizden haberler gulsenim bugun dra gittik kontrol icin biraz numara yaptim   ;)   benim genelde cok karniim agriyor oda gazdan dolayi ama abarttim biraz beni ultrasouna girmemi istedi   :muzz:   o agrin nerden geliyor diye birde bebege bakicaz dedi    :occasion14: :occasion14: :occasion14:    3 ay oldu yavrumu gormeyeli okadar cok ozledimki .en son gordugumde  minicik birseydi  simdi gordugumde koca delikanli olucak yavrum   :nazar: :nazar:   

hee birde tabiyi erkekmi diye birdaha baktiricam    :ehi:   malum belli olmaz yanlisliklar oluyor cunkum    :k06:

(gülşen)

amin  canım neyse bebişler anne karnında daha güzel beslenirlermiş neslicim hayırlısı canım ama sen sık sık git doktoro yinede
tülincim yaptın yapacağının hııı  :ehi: :ehi: :ehi: allah iyliğini versin emi  :ehi: :ehi:
benimde  doktora ilk sorum hala kızmı :suclu:  bakalım dedi evet annesi cadı bi kızın olcak dedi yüzünü inatla bize göstermiyor dedi derin bi ohhhhhhhhh çektim

DER!N

içim ferahladı biraz, hastanede misin Neslihan yoksa evde mi bekletiyorlar? Ağrın sızın var mı yoktur inş.  :amin:

Angel her kontrolde ultrasonda bakamıyor musun yavruşuna, nerdesin ki sen?

Ben  bu ctesi gününü iple çekiyorum bir aydır görmedim ben de, hem belki cinsiyeti de belli olmuştur heyecan dorukta  ::)

neslihan

Yok derin hastanede değilim annemle evdeyim.

Cuma günü kontolüm var zaten.Bebek hareketlerini takip ediyorum.Belimde ağrı var sadece halen.Ve lekelenme yine var kahverengi renkte.Ama ciddi bir kanama ya da su gelmesi olmadı.Bakalım bekliyoruz Allah tan hayırlısı

İnşallah hepimizin bebekleri iyi olur.Ki iyilerde çok şükür :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

hamd olsun, hamdu senalar olsun okuyabiliyor musun bilmiyorumda, bol bol kuranı kerim dinlet yavrucuğuna, inş. zamanını bekler  :amin:

Angel

:ehi: :ehi:  gulsenim napiyim canim yaa catliycam heyendan    :suclu:   :ehi:   insan bir ohh cekiyor demii bende oyle olucam kesinn    :ehi:  

derincim ben Avusturalyada yasiyorum canim  bizde sadece 19 haftalikta bakiyorlar ultrasounda bebege  artikta bakmiyorlar.siz cok sanslisiniz her ay gorebiliyorsunuz yavrunuzu degerini bilin   :icon_thumright:  insallah gorebilirsiniz cinsiyetini rabbim hepimizede hayirli evlatlar versin .ondan sonrada baslarsiniz artik pembis veya mavis kiyafetler almaya    :basardim:  

amin neslihancim aminn bak simdi burda saril saril yagmur yagiyor   :amin: :amin:

DER!N

Kızlar sizlerde oldumu ani tansiyon düşmeleri falan, dün bayıldım ben eşim yanımdaydı Allahtan çok kortuk tek başıma dışarı çıkamıyorum artık

(gülşen)

derincim benimde kan şekerim düştüğü için baygınlık hissi oluyo hatta doktorum çok dikkatet bayılada bilirsin dedi belki ondandır ama sen yinede tansiyonunu ölçtürseydin yani kontrol altına al derim tansiyonunu 

Angel

derincim canim cok dikkatli olman lazim bol bol su ic,   tuzlu yogurtlu ayran ic  tansiyonuna iyi gelir   :opucuk:  simdi orda cok sicaklar var mutlaka yaninda birilerini bulundur

banada olmustu kizima hamileyken 3 aylik felandim isyerindeydim herkesin icinde bayilmisim   :k06:  ama korkulacak birsey yok druna gittiginde soyle  

DER!N

hmm kan şekerinden de mi oluyor baygınlık hissi bilmiyordum direkt tansiyona bağladım normalde de hep düşüktür çünkü, geniş bilgi alsam iyi olacak doktorumdan çok tedirgin edici bir durum

peki bu kan şekerinin düşmesi durumu, gebelik şekeri denilen şey midir